Jun 08, 2024, 01:15:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: GHRP6, par pitanja.  (Pročitano 3878 puta)

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
GHRP6, par pitanja.
« poslato: Novembar 25, 2013, 12:30:50 pre podne »
Pre svega pozdrav za sve clanove foruma.
Imam par nedoumica u vezi GHRP 6, pa se nadam da mi mozete pomoci.
Ovako, prica ukratko, treniram vec duzi niz godina, oko 5, ako ne i duze, nista ozbiljno vec iz licnog zadovoljstva i imam dve kure iza sebe, tako da sam ono manje-vise moze se reci upucen u pricu. Takodje, iz licnih razloga nisam trenirao prethodnih 6 meseci, vratio sam se treninzima pre mesec dana, i sada razmisljam sta dalje ciniti. Iskreno nemam neku zelju za masom (imam 80kg, 177cm), te stoga mi je i palo na pamet GHRP 6, jer prateci ovaj forum video sam za njega samo reci hvale. E sada pitanje glasi, koje su posledice GHRP-a (iskreno ja koliko sam video ne navodi se nigde niti jedna jedina posledica), sa cim je najbolje da se stakuje (cilj, koji kg lean mase i naravno nizi bf), kako se dozira, gde i kako nabaviti i koja je cena (znam da ovo ne moze da se pise po forumima, pa bih bio zahvalan za pm) i takodje vredi li ga uzimati u mom slucaju, iskreno imam zelju da probam, a finansije nisu nikakav problem.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2013, 12:36:32 posle podne »
Mislim da sve mozes dobiti i sa diciplinovanom ishranom i treningom..jer bez ova dva dzaba svi peptidi sveta.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2013, 01:54:25 posle podne »
Te dve teme sam vec procitao komplketno, ali slabo odgovara na bukvalno bilo koje moje pitanje :/

@bojan
Ishrana je sredjena do maksimuma (sem ono vikendom zna da padne neki alkohol, ali opet umereno i nema zdranja posle u alkoholisanom stanju) a trening je i vise nego korektan. I moje razmisljanje je da s`obzirom na moj cilj nemam razloga nit potrebe da uzimam peptide, ali ja iskreno ne vidim razlog, sem cene, zbog kojeg ja ne bih uzimao hgrp 6, cak koliko sam mogao da zakljucim, dobar je za zdravlje, a pogotovo to sto planiram da uzimam male kolicine. Pa je zbog toga i moje pitanje, koje su posledice uzmimanje hgrp 6?

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2013, 01:58:57 posle podne »
U sebe ne bih uneo ni aspirin ako nema potrebe(daleko od toga da to ne radim, ali vidim potrebu s obzirom na moje ciljeve), a koliko je zdrav to ce vreme reci, jer i dalje se u farmaciji koristi za istrazivanje. Ovo sto se kupuje, svakako nije farmaceutska roba.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2013, 02:10:55 posle podne »
Te dve teme sam vec procitao komplketno, ali slabo odgovara na bukvalno bilo koje moje pitanje :/

@bojan
Ishrana je sredjena do maksimuma (sem ono vikendom zna da padne neki alkohol, ali opet umereno i nema zdranja posle u alkoholisanom stanju) a trening je i vise nego korektan. I moje razmisljanje je da s`obzirom na moj cilj nemam razloga nit potrebe da uzimam peptide, ali ja iskreno ne vidim razlog, sem cene, zbog kojeg ja ne bih uzimao hgrp 6, cak koliko sam mogao da zakljucim, dobar je za zdravlje, a pogotovo to sto planiram da uzimam male kolicine. Pa je zbog toga i moje pitanje, koje su posledice uzmimanje hgrp 6?

a iz kog razloga bi posezao za tako necim,kada i sam kazes da nemas ambicija za neku masu itd itd
tako da sam licnog misljenja a i siguran sam u t 30000% da to sto ti hoces,mozes da uradis bez problema na sasvim normalan i korektan nacin tj samo sa malo volje i karatkera

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #6 poslato: Novembar 25, 2013, 02:44:13 posle podne »
To i jeste bila sustina mog pitanja, jer iskreno nigde nisam procitao ni jedan razlog zbog kojeg ga ne treba uzimati, vec samo svi ga hvala te kolagen, te koze se ocisti, te imunitet te ovo, te ono...ali kao sto kaze bojan, ni aspirin u danasnje vreme ne treba uzimati ako nema potrebe. Hvala na odgovorima i savetima.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #7 poslato: Novembar 25, 2013, 04:42:26 posle podne »
To i jeste bila sustina mog pitanja, jer iskreno nigde nisam procitao ni jedan razlog zbog kojeg ga ne treba uzimati, vec samo svi ga hvala te kolagen, te koze se ocisti, te imunitet te ovo, te ono...ali kao sto kaze bojan, ni aspirin u danasnje vreme ne treba uzimati ako nema potrebe. Hvala na odgovorima i savetima.
Pozdrav.

pa drugo je kada npr JA kazem ili Bojan da je sigurno bolja opcija od sterosa,ali to sigurno ne znaci da je limunada sa natrenom-ako me rauzmes..

Van mreže kicblo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #8 poslato: Januar 08, 2014, 12:27:12 posle podne »
da li moze uopste da se koristi u fazi secenja posto sam cuo da pojacava apetit kao lud?

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: GHRP6, par pitanja.
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2014, 01:15:24 pre podne »