Jun 12, 2024, 01:48:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.167 poruka u 18.755 tema - 20.950 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Cuvena prva kura  (Pročitano 15955 puta)

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #15 poslato: Januar 13, 2014, 03:46:54 posle podne »
bez problema mozes da ga uzimas koliko hoces (moje iskustvo) cak sta vise..
|Dobro onda naredne sedmice narucujem par ovih od california fitnes.
Koliko se za Beograd ceka dostava?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #16 poslato: Januar 13, 2014, 03:55:33 posle podne »
Jedan dan. Anatropin ti je isto na popustu vrhunska stvar!
Pazi ako nesto krene na lose nemoj da ubacujes nista prvo izbaci dbol pa sacekaj da vidis da li je od njega

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #17 poslato: Januar 13, 2014, 03:59:48 posle podne »
Probacu pa cu da javim utiske. Planiram malo vise da se okrenem suplementima, bar sto se tice vitamina/minerala, kreatina i ovakvih stvari za koje stvarno kazu da rade.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #18 poslato: Januar 13, 2014, 03:59:57 posle podne »
Jedan dan. Anatropin ti je isto na popustu vrhunska stvar!
Pazi ako nesto krene na lose nemoj da ubacujes nista prvo izbaci dbol pa sacekaj da vidis da li je od njega

da
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30135

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #19 poslato: Januar 13, 2014, 05:27:31 posle podne »
Ja sam jos uvek naturalac, ali me zanima jedan detalj u vezi ai upotrebe. Zar se ne vadi e2 u toku kure, pa se prema njemu dozira adex? Ja sam ovo 'ukapirao' sam, ali niko nista od vas iskusnijih precizno ne govori. Svi ste u fazonu 'cuvaj ga pa ako zatreba'

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #20 poslato: Januar 13, 2014, 06:05:42 posle podne »
Ja sam jos uvek naturalac, ali me zanima jedan detalj u vezi ai upotrebe. Zar se ne vadi e2 u toku kure, pa se prema njemu dozira adex? Ja sam ovo 'ukapirao' sam, ali niko nista od vas iskusnijih precizno ne govori. Svi ste u fazonu 'cuvaj ga pa ako zatreba'

naturalac a znas da bi "mozda" trebalo vaditi e2 i sl?
zanimljivo
taj koji ti je rekao-GRESI
jer vaditi e2 ne znaci nista,ai apsolutno nista
i gde mozes da vadis samo e2 da li ti je mozda i to neko rekao?

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #21 poslato: Januar 13, 2014, 06:45:54 posle podne »
Pokusavam da se informisem sto vise.. Niko mi to nije rekao, vrv sam video to par puta na nekim forumima i zakljucio da je to ispravno. Slazem se da je bezveze uzimati napamet lekove. Jasno mi je neki momci bez problema tolerisu vece vrednosti e2 od referentnih a neki ne. U svakoj privatnoj labolatoriji mogu da izvade, mislim da je 700-800 dinara.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2014, 07:24:20 posle podne »
Pokusavam da se informisem sto vise.. Niko mi to nije rekao, vrv sam video to par puta na nekim forumima i zakljucio da je to ispravno. Slazem se da je bezveze uzimati napamet lekove. Jasno mi je neki momci bez problema tolerisu vece vrednosti e2 od referentnih a neki ne. U svakoj privatnoj labolatoriji mogu da izvade, mislim da je 700-800 dinara.



ovo oko privatnih lab-mislim da nisu sve
ali to ne mogu da tvrdim ,ali to i nije bitno
vec me zanima na koji nacin ti vrsis selekciju (kazes da citas) pa si uzeo kao ozibljnu i relevatnu cinjenicu da ce e2 nekome (bilo kome) izavcjen u toku kure pokazati da li treba da krene sa CITOSTAITCIMA (lekovi koji nisu namenjeni za ono za cega ih mi koristimo) ili ne?
mene licno intresuje koji je to filter ,a na osnovu kojeg sit it zakljucio da je to ispravno na forumu (koji god da je) na kojemu si to procitao?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2014, 07:38:34 posle podne »
@glute a sta ce ti dbol? Sta je cilj kure?

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2014, 08:16:47 posle podne »
@glute a sta ce ti dbol? Sta je cilj kure?
CIlj kure je snaga
Zadnjih pola godine sam se okrenuo malo powerliftingu, i veoma mi se svidja taj stil treninga.
Koliko sam shvatio ti i Milan ste u tom sportu.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2014, 08:24:47 posle podne »
Ako je pl, onda natenane radi. Licno ne bih koristio dbol, ako nemas cilj da stizes neki peak za odredjeni datum. Ako ti je cilj formiranje snage na duze staze, osloni se na test i vozi. To je jos jedan razlog da ne koristis antiestrogene, ako nemas potrebe.

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #26 poslato: Januar 13, 2014, 08:29:52 posle podne »
Ako je pl, onda natenane radi. Licno ne bih koristio dbol, ako nemas cilj da stizes neki peak za odredjeni datum. Ako ti je cilj formiranje snage na duze staze, osloni se na test i vozi. To je jos jedan razlog da ne koristis antiestrogene, ako nemas potrebe.
Nemam datum za peak, da se jednog dana planiram da se takmicim, da, volio bih. Ali jos su moji PR-ovi trenutno jos mali a nov sam u ovome. Pod ovim da se oslonim na test na duze staze, sta si tacno mislio?

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2014, 08:45:32 posle podne »
Pokusavam da se informisem sto vise.. Niko mi to nije rekao, vrv sam video to par puta na nekim forumima i zakljucio da je to ispravno. Slazem se da je bezveze uzimati napamet lekove. Jasno mi je neki momci bez problema tolerisu vece vrednosti e2 od referentnih a neki ne. U svakoj privatnoj labolatoriji mogu da izvade, mislim da je 700-800 dinara.



ovo oko privatnih lab-mislim da nisu sve
ali to ne mogu da tvrdim ,ali to i nije bitno
vec me zanima na koji nacin ti vrsis selekciju (kazes da citas) pa si uzeo kao ozibljnu i relevatnu cinjenicu da ce e2 nekome (bilo kome) izavcjen u toku kure pokazati da li treba da krene sa CITOSTAITCIMA (lekovi koji nisu namenjeni za ono za cega ih mi koristimo) ili ne?
mene licno intresuje koji je to filter ,a na osnovu kojeg sit it zakljucio da je to ispravno na forumu (koji god da je) na kojemu si to procitao?

Ja ne kazem da treba da se radi tako, vec sam skontao da bi to bilo najsigurnije i bezbednije resenje u slucaju da e2 pravi problem. Ja nisam siguran u ovo sto mislim i zato sam vas pitao. Vodim se time da kad vec rusimo hormonsku lestvicu da je ne rusimo na vise mesta. Ni sam nisam siguran za puno toga, cak i za unos masti u toku kura, ali zelim da saznam.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2014, 08:48:07 posle podne »
Ako je pl, onda natenane radi. Licno ne bih koristio dbol, ako nemas cilj da stizes neki peak za odredjeni datum. Ako ti je cilj formiranje snage na duze staze, osloni se na test i vozi. To je jos jedan razlog da ne koristis antiestrogene, ako nemas potrebe.
Nemam datum za peak, da se jednog dana planiram da se takmicim, da, volio bih. Ali jos su moji PR-ovi trenutno jos mali a nov sam u ovome. Pod ovim da se oslonim na test na duze staze, sta si tacno mislio?

Ako si nov, onda se zna sta se radi prvo. Tehnika i peglanje dok god se ta stvar ne sredi, pa guranje bez roida. Tek kada se dostigne neka koncentracija snage i zelja da se krene na jedan novi stepenik, onda se moze posegnuti za aas. Pre ispunjenja ovih uslova, nema nekog smisla uzimanje.

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Cuvena prva kura
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2014, 08:54:10 posle podne »
Naravno, ali nisam je nov kao sad sam tek poceo da radim mrtvo i cucanj. Radim ja njih vec 8 godina. Sto se tice prelaska na novi stepenik mislim da je pravo vreme. Da sam dostigao maksimum naturalno naravno da nisam, ali naturalni napredak je u ovoj fazi u kojoj sam ja sada veoma spor.