Jun 04, 2024, 09:25:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: propionat/winstrol  (Pročitano 2695 puta)

Van mreže behemoth

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
propionat/winstrol
« poslato: Jul 11, 2014, 01:35:15 pre podne »
Pozdrav svima.Imam 26 godina,bodybuildingom se bavim oko 7 godina,a prije toga jos dizanja tegova po kuci 3-4 god.Znanje o steroidima imam vecinom teoretsko iako sam odradio koji ciklus,malo dianabola,malo oralno winstrola,probao sam i clen iako njega niko ne svrstava u steroide.Kao sto vidite sve su orali bili,znaci jetra je pretrpila svasta jer mozak nije bio pametan.Uglavnom,odradio sam defku,sa 110 kg na 90 u 3 mjeseca,znaci omrsavio sam 20 kg,cisto prirodno.90kg ne izgleda tako malo na mojih 191cm,ali zelim jos ucvrstiti.Jos uvijek sam na dijeti,dnevno jedem 5 obroka. 1. obrok je 2 cijela jajeta+3 bjelanjka+30g zobenih,2. obrok je oko 150g pilecih prsa+150g rize,3. i 4. obrok su identicni broju 2.,5. obrok 300g posnog + 2 dcl jogurta 0.9% m.m.Natural dio dijete planiram zavrsiti za mjesec i po jer cikliram hidrate i to daje efekta,vise se odrazava na izgled nego na vagi.Ciklus bi mi trajao oko mjesec dana i isao bi propionat 100mg svako 3 dana,a winstrol bi isao zadnjih 15 dana po 40mg dnevno (wini je oral).Sto se tice "zastite" bit ce vjerovatno nolva po 10 mg dnevno,a PCT ce biti clomid jer za ovako kratak ciklus i ove doze ne vjerujem da treba HCG.Unaprijed zahvaljujem na pomoci i konstruktivnim kritikama.Lijep pozdrav

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: propionat/winstrol
« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2014, 09:37:59 pre podne »
Mesec dana kratko. Wins nema potrebe. Klomid takodje nema potrebe.

Van mreže behemoth

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: propionat/winstrol
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2014, 02:24:35 posle podne »
Mesec dana kratko. Wins nema potrebe. Klomid takodje nema potrebe.

Hvala vam na brzom odgovoru.Druga ideja koju sam imao je bila mjesec dana on,6 sedmica off za oporavak,pa opet mjesec dana on.Ono sto mene strasno muci je da ne izazovem veliku supresiju proizvodnje vlastitog testosterona jer bi tako vjerovatno pokvario i ovaj napredak koji sam dosad napravio.Da li ima smisla ici ovim ciklusom s pauzom od 6 sedmica? Ne pokusavam dostici neku takmicarsku formu niti izgraditi tijelo na osnovu steroida,ali mislim da bi uz ovakve ili slicne kombinacije mogao ostvariti odlican rezultat.Takodjer,imao sam plan da umjesto test propa uzmem primobolan,ali to je vecinom fejk,a sustanon i enantat su mi i dalje u igri oko odabira kure.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: propionat/winstrol
« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2014, 02:34:22 posle podne »
Imas pogresnu prrdstavu o svemu. Ti ces da supresujes vlastiti test isao 4 ili 12 nedelja. Sa ovim ciklusima ces samo da drndas hormone i telo. Ne dajes lekovima da urade posao, a onda kreces da se oporavljas i taman se oporavis ti opet supresujes. Primobolan tek nema svrhe. Ne kazem da ides 12, ali 4 je maloa, a taj koncept los iz gore navedenih razloga.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: propionat/winstrol
« Odgovor #4 poslato: Jul 11, 2014, 04:54:16 posle podne »
6-8nedelja bez toga nista
propionat 100mg svaki drugi( ne svaki treci)....

Van mreže behemoth

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: propionat/winstrol
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2014, 07:03:54 posle podne »
Ok decki,hvala na pomoci,proucit cu jos stosta i konsultovati se s prijateljima koji su vec uveliko korisnici AAS.Pozdravljam