Maj 13, 2024, 01:37:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Andractim (2.0)  (Pročitano 12011 puta)

Van mreže Hyper

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Andractim (2.0)
« poslato: April 19, 2014, 09:10:05 pre podne »
Budući da par dana bezuspešno tražim Andractim, Gugl mi je indeksirao jučerašnju temu sa ovog foruma, ali je ona po svoj prilici zaključana, stoga molim autora/ku te teme da ovde ne ostavlja flejm / spam, kako bi ljudima kojima je to potrebno iz zdravstvenih razloga pomoglo da ga pronađu.

Lekar mi je "prepisao" (usmeno) Andractim zbog slabo izraženih sekundarnih polnih karakteristika za moje godine, koje su verovatno produkt korišćenja steorida u 18. godini. Napomenuo mi je da se gel "teže" pronalazi, ali da postoje načini da se dođe do njega i da se raspitam "naokolo", budući da je on najefikasniji što se eksternih androgena tiče. Prepisao mi je takođe i običan testosteron (ovog puta na recept), ali u mnogo manjim dozama od one koje sam koristio pre tri i po godine, budući da je verovatno došlo do konvertovanja testosterona u estrogeron, koji mi je po svoj prilici ukočio razvitak. Rekao je da dokle god osobe ne dosegnu svoj pun zenit u razvijanju (što je donekle genetski uslovljeno), to nije problem da se postigne, ali do 25. godine života. Dakle, ako ste se razvili normalno, a imate manje od 25. godina, vama neće pomoći da se razvijete dodatno. (pod ovim mislim na primarno sekundarne polne karakteristike; dakle muška vilica, dublji glas, exp.)

Problem je u tome što Andractim ne mogu da pronađem nigde. Ne znam čak ni koja mu je cena. Ukoliko sam dobro razumeo endokrinologa, ovaj lek nije registrovan kod nas, što znači da ga ne mogu kupiti legalno, te da on nema pravo da ga prepisuje na recept niti da me uputi gde da ga kupim, jer bi time prekršio zakon. Svejedno mi ga je preporučio - i to je tehnički govoreći kršenje zakona. No, nije mi rekao gde. Pitao sam ga koja je cena, ali nisam dobio odgovor.

Ukoliko neko zna gde bih mogao da ga potražim i koja mu je cena, neka napiše na topicu ili putem PM-a, budući da sam tek napunio 22. godinu i da nemam puno prostora za manervisanje.

Hvala unapred drugari, pozdravi. :)
« Poslednja izmena: April 19, 2014, 09:24:36 pre podne Hyper »

Van mreže Hyper

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Andractim (2.0)
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2014, 10:45:38 posle podne »
Pronašao sam apoteku u kojoj se može kupiti Andractim i košta 6 000 dinara.  :) Ne znam da li smem da ostavljam naziv apoteke zbog reklamiranja, ali koga zanima, može da mi pusti PM ili ukoliko je dozvoljeno, napisaću ime u temi.

Potrebno je da nanosim gel na vilicu, vrat i ekstremitete narednih 6 meseci po 4 puta na dan. Što će reći da će mi biti potrebno preko 20 000 dinara samo za njega.  ::) No dobro, zaslužio sam, greške se plaćaju u životu.

Ovo je ujedno savet i upozorenje za sve mlade koji se upuste u AAS pre dvadesetih - možete da zeznete hemiju i zaustavite razvoj prilikom upotrebe eksternih androgena, a u nekim slučajevima da revizibilirate promene koje ste stekli tokom pubertalnog razvitka.

Tako da mladi drugari, pamet u glavu, učite na tuđim greškama.  ;)


Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Andractim (2.0)
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2014, 09:31:07 pre podne »
Jesi ti pokusao sa prirodnim preparatima za povecanje testosterona? Visoke doze tribulusa, zma, cinka...

Van mreže Hyper

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Andractim (2.0)
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2014, 12:58:07 pre podne »
Nisam kolega, pošto mi je endokrinolog prepisao vrlo striktnu terapiju.

250 mg testosterona po nedelji + Proviron (koga sam morao da nabavim na crno) + Andractim 4 puta na dan narednih godinu i po dana. Posle toga bi trebalo da pustim organizam da se postepeno oporavi, što će pretpostavljam uključiti Teribulus ili nešto tome slično.

Do 18. godine sam imao vlo izražene sekundarne polne karakteristike, na referentnoj skali od 9 nmol/l - 30 nmol/l, imao sam 32 nmol/l, pa sam hteo da nabacim na brzaka masu, misleći da neće škoditi kada već imam predovoljno androgena u krvnom serumu, očekivao sam blagi pad na nekih 25+ nmol/l. Međutim, pad je bio mnogo žešći i nije bio u korelaciji sa prethodnim vrednostima. Koristio sam 20 nedelja po 750 mg (služeći se zvaničnim medicinskim izveštajem američkog udruženja endorkinologa da su doze oko 600 mg tokom 20 nedelja uvek preporučljivije od 300 mg i ispod - klikni ovde) i zeznuo potpuno biohemiju organizma. Testosteron sam spustio na 10 nmol/l, a progesteron mi je podivljao na neverovatna 53 nmol/l.

Upravo čitam na forumu dečka od 20 godina, koji hoće da počne sa AAS - direktna endokrina apaptoza.
« Poslednja izmena: April 23, 2014, 01:26:24 pre podne Hyper »

Van mreže mim

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
  • 87-65-90, 54kg, 168cm
Odg: Andractim (2.0)
« Odgovor #4 poslato: Avgust 18, 2014, 06:06:18 posle podne »
Posto je tema koju sam otvorila zakljucana, samo bih htela da se oglasim na neki nacin i kazem u vezi sa pitanjem koje sam postavila da sam nabavila Andractim pre nekoliko dana (tako da mi nece trebati ako neko misli da mi nudi putem pm), probala jedan dan jednu kap i videla da to uopste nije to sto mi treba. Prejak je to androgen. Uopste mi nije prijalo kad sam ga primenila, taj dan sam bila skroz bezveze.

Mislim da cu supstituciju androgena u meri koja je prava za mene kao zenu voditi sa oko 25 eventualno do 50 mg DHEA, jer od njega nastaje malo testosterona taman koliko je zeni potrebno za snagu, na donjoj granici referentnog opsega za zene.

Pozdrav svim dobrim ljudima :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Andractim (2.0)
« Odgovor #5 poslato: Avgust 18, 2014, 06:26:51 posle podne »
Temu bi i ovu trebalo zakljucati zbog razno raznih strucnjaka
I kada im vidis FB profil onda se pitas da li (posto im je unisten endokrini sistem) ta ista hemija i mozak popila,posto su od silne prepotentnosti i ljubljenja svog lika u ogledalo i onako bili i p..i maminoj,a hemija je dodala samo jos ulja na vatru i onda dobijes poremecenog debila zarboljenog u telu kojega mrzi