Maj 15, 2024, 02:32:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!  (Pročitano 32176 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« poslato: Novembar 28, 2006, 02:59:16 posle podne »
By Jay Cutler

Trenutna tezina od 29.10.2006. je 129kg. Moj cilj u 2007,  je kvalitet tako da u mojoj off-season necu ici visocije od 131-134kg. Moja dijeta je gotovo identicna kako u danima odmora tako kada treniram...

2007 Off Season Strategija prehrane
    
Obrok 1..........15 bjelanaca, 2 cijela jaja, 4 parceta Ezekial toasta, 1 casa Ezekial suvih cerealija sa casom kafe.
    
Obrok 2..........300 gr stejka sa dvije solje pirinca
    
Pre-Workout...1 mjerica Cell-Tech-a
    
Workout..........Sat vremena treninga {raspored treninga je dolje}
    
Post-Workout..1 mjerica Cell-Tech-a sa 3 mjerice Anator P70.
    
Obrok 3..........300 grama piletine sa 4 case pirinca (kuvano)
    
Obrok 4..........300 grama govedine sa 2 case pirinca
    
Obrok 5..........300 grama curetine, casa Ezekial cerealija, dva parceta Ezekial hleba

Obrok 6..........3 mjerice  Nitro-Tech-a i 4 parceta Ezekial hleba.
    
Sto se tice mog trening programa za vansezonu u 2007. uglavnom se drzim bazicnih stvari. Radim 3-4 vjezbe po misicnoj partiji a ponavljanja su u opsegu 8-10, broj setova je izmedju 9-12. Ovo je mnogo manje nego ranije, ali treniram sa nesto vecim tezinama koje osjecam bolje. Vratio sam se teskim cucnjevima, potiscima i vucenjima kako bih izgradio gusce misice sa vise misicne zrelosti.
2007. cu prikazati najbolje pakovanje do sada.

2007 Off Season Trening strategija (od 29/10/06)
    
Dan 1..........Ramena, trapezi & gornji dio ledja
    
Dan 2..........Noge
    
Dan 3..........Odmor
    
Dan 4..........Ledja & bicepsi
    
Dan 5..........Grudi, triceps & listovi
    
Dan 6..........Ponovi Dan 1

Jos jednu varijantu njegovog programa koju je ranije koristio, MrO 2004, imate na...
http://www.jaycutler.com/sub/training_2004O.html

Trening za pocetnike koje preporucuje Jay imate na....
http://www.jaycutler.com/sub/training_beginner.html

Eto da ne kazete da pratim samo prehrambene i trening principe Mr.Sarceva i ljudi oko njega, evo prenosim vam i sistem prehrane i rada aktuelnog MrO! ;-)


« Poslednja izmena: Novembar 28, 2006, 03:04:58 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2006, 02:18:01 pre podne »
Jako je interesantno to sto roka ceralije u petom obroku i hleb ( Ezekiel ili ne) u sestom?!  :?

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 29, 2006, 01:21:29 posle podne »
E kad ovo bude Jayova dijeta... Ihihihhhihiiiiii... Jedem vise od njega...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 29, 2006, 01:32:10 posle podne »
Pojedes vise od 1200 grama mesa i ne mogu da procenim, ali ovde ima jedno pola kilograma pirinca????

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2006, 01:42:46 posle podne »
Pojedes vise od 1200 grama mesa i ne mogu da procenim, ali ovde ima jedno pola kilograma pirinca????
a nije to bitno... Ja pojedem kilo ipo mesa dnevno... Bitno je da je Jay izreklamirao svoje sponzore... Mada pojacao je unos proteina... Prosli put kad sam citao u Flexu jeo je na dijeti 300 grama... A kada se puni sa uh onda pojede 225.... hhiihihihhihihihii.... Mozda u PWM....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2006, 01:44:00 posle podne »
Bravo za 1.5 kg!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2006, 01:51:06 posle podne »
Bravo za 1.5 kg!
Ma nije problem pojesti... Samo polomi kicmu da dodjem do para...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2006, 02:06:04 posle podne »
To i kazem Ja mogu kilo i u obroku da stucem, ali...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2006, 03:12:29 posle podne »
Ne znam kakav je sastav ovih praskova koje pije, predostavljam da su visokoproteinske varijante...

Vi mislite da je ovo malo?
Ja sam radiji da pojedem vise puta u toku dana po neku porciju od 300-400 grama mesa, ili cak i malo manje ali da je cesce, rasporedjeno tokom citavog dana, nego da sibnem 1kg odjednom.... Ovo je neka mass varijanta, predpostavljam da u fazi priprema obori UH i znacajno poveca unos proteina, mada kazem opet ne znam za ovaj sastav ovih praskova... Da li ih je samo prekomponovao da bi izreklamirao sponzora pa mozda mimo njih unosi jos hrane... ne znam... ali mislim da 5 cvrstih obroka nije losa varijanta ako i uzmete u obzir da je covjek vrlo cesto na putu, pa je i moguce da ima ove dodatke koji mu zamjenjuju obroke.... nisam siguran, eto neka moja vidjenja, generalno mi ne izgleda lose iz moje neke perspektive, e sad da li on kao MRO treba da unosi jos vise ne znam...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 29, 2006, 03:36:12 posle podne »
Meni izgleda sasvim dovoljno. Samo nisu jasne one ceralije u petom obroku nikako!!!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2006, 11:58:24 pre podne »
Ma dajte ljudi gde bre ovo dooljno??? Ja smeram da on ima bar 15 obroka dnevno od kojih su jedno 7 protein shake... Bar 2.5 kile mesa, 50-100, par kila sira... belanaca... I pitaj boga sta sve jos... Ma al bi bila fora da se jede ovako malo... Sveukupno mislim da nije ispod 1000 grama proteina dnevno...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 30, 2006, 02:10:36 posle podne »
Sveukupno mislim da nije ispod 1000 grama proteina dnevno...

Sto je mnogo puno je!!!!Znaci da unosi vise od 8g po kg...Nema sanse.Pre ce biti 500-600g proteina
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 30, 2006, 08:20:00 posle podne »
Ma dajte ljudi gde bre ovo dooljno??? Ja smeram da on ima bar 15 obroka dnevno od kojih su jedno 7 protein shake... Bar 2.5 kile mesa, 50-100, par kila sira... belanaca... I pitaj boga sta sve jos... Ma al bi bila fora da se jede ovako malo... Sveukupno mislim da nije ispod 1000 grama proteina dnevno...

Malo si se zabrojao izgleda ipak 1000g je previse kao u par kg sira i 2-3 kg ipak je i on covek nije vanzemaljac

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 01, 2006, 04:24:46 pre podne »
Pa, po toj racunici bi imali preko 200 kg na takmicenju...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Jay Cuter Off season ishrana i trening!!!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2006, 04:08:56 posle podne »
Ej bre ljudi on je profesionalac sa Mr. O... Pa jetste li vi ludi il me zajebavate.... Sta je bre ljudi sa vama sta je 600 grama proteina??? Da vas pitam nesto sve... Pretpostavljam da ste nekad pili whey... Jeste.... E sad pretpostavljam da ste nekad iz znatizelje pomesali jedno 6,7 merica posle treninga.... Jel vam se dopao osecaj???? Ali tako dvaput i onda se poceses po bulji... Dokle ce ova kanta da traje... E sad zamisli Dzeja.... Ima tog wheya koliko hoces.... I profesionalac je vec surnaest godina... Pa koliko vi mislite da on sipa u PWM??? 50 graama whey i 80 dekstrozu??? Pa dajte molim vas...

A ovo sigurno da nisu ispod 2 ipo kile mesa.. .. A to sto ste vi toliko daleko od toga... To je drugo... Imate tamo neke Pedjine dijete... Koje su mislim dosta tacne(sa tim da je i on smanjio koliko sipa u PWM.... Normalno da on uzima ins i da zato uzima vece kolicine, ali nebitno).... I to je poprilicno dosta hrane.... A zalio se i da bi jeo jos d a dozvoljavaju finansije... E sad jedan Katler je mnogo veci od naseg Pedje.... I nisu mu problem finansije...

Uzmite u obzir da Jay sigurno jede i nocu... Ma jede non stop.... Gle jede pet puta dnevno jer dosta putuje... Pa ne vozi on avion... Mnogo ste mi naivni...

Ko ne misli ovako neka kaze od cega je on ovoliki koliki jest...