Maj 20, 2024, 10:32:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Manje kg, vise snage?  (Pročitano 15066 puta)

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Manje kg, vise snage?
« poslato: Novembar 30, 2006, 07:00:58 posle podne »
Ja sam veslac iz Bg. Zbog takmicenja mi je vazno da imam sto manje kg i sto vise snage. Zanima me kakvom ishranom bi mogao da smanjim kilazu sto brze i vise, a da ne gubim, tj. ako mogu i ojacam u snazi???? Za sada sam pratio neku odradjenu rutinu, za dorucak jedan vocni jogurt, izmedju dorucka i rucka jedan grejpfrut, za rucak oko 150 ili 200g mesa(konjetina, zecetina, tunjevina) i ubacim neko povrce i salatu. Posle palim na trening, trening mi taje od 3 do 5:30. Prvo na treningu veslam oko sat vremena, pa onda kratki sprintevi na ergometrima(spravama unutra) od po 5 ili 10 min. Na kraju teretana pa palim kuci. Kad stignem opet bih malo mesa pojeo i to dodje to, jos koju vocku mozda ubacim. Ovako vec dve nedelje radim, ali i dalje imam 81kg. Na istom sam non-stop. Kako da povecam rezultate??? Trener mi rece da moram jos 15kg da skinem do leta, a skinuo sam od prosle godine 10kg. Aj molim vas savetujte, pozZ
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2006, 07:08:24 posle podne »
Ja sam veslac iz Bg. Zbog takmicenja mi je vazno da imam sto manje kg i sto vise snage. Zanima me kakvom ishranom bi mogao da smanjim kilazu sto brze i vise, a da ne gubim, tj. ako mogu i ojacam u snazi???? Za sada sam pratio neku odradjenu rutinu, za dorucak jedan vocni jogurt, izmedju dorucka i rucka jedan grejpfrut, za rucak oko 150 ili 200g mesa(konjetina, zecetina, tunjevina) i ubacim neko povrce i salatu. Posle palim na trening, trening mi taje od 3 do 5:30. Prvo na treningu veslam oko sat vremena, pa onda kratki sprintevi na ergometrima(spravama unutra) od po 5 ili 10 min. Na kraju teretana pa palim kuci. Kad stignem opet bih malo mesa pojeo i to dodje to, jos koju vocku mozda ubacim. Ovako vec dve nedelje radim, ali i dalje imam 81kg. Na istom sam non-stop. Kako da povecam rezultate??? Trener mi rece da moram jos 15kg da skinem do leta, a skinuo sam od prosle godine 10kg. Aj molim vas savetujte, pozZ
I evo ga najmladji clan foruma :twisted:
samo jos nesto da dodam, da rajko ima jaku volju i zalju da smrsa i dovede svoje telo do nekog savrsenstva! Tako da rajko izabrao si najbolje mesto :wink:
( inace rajko je moj ortak)
pozz
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 30, 2006, 07:11:43 posle podne »
Jos kad bi se bar malo potrudio da nesto procita na forumu...nasao bi 90% odgovora
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2006, 07:16:28 posle podne »
Potrudice se on, sale! Don't worry :wink:
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 30, 2006, 07:33:18 posle podne »
Verujem da hoce...a mi smo uvek tu da pomognemo :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 30, 2006, 11:26:10 posle podne »
Mene vise zanima,kako opstajes sa ovako malo kalorija u toku dana?!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 01, 2006, 06:09:09 pre podne »
Ja sam veslac iz Bg. Zbog takmicenja mi je vazno da imam sto manje kg i sto vise snage. Zanima me kakvom ishranom bi mogao da smanjim kilazu sto brze i vise, a da ne gubim, tj. ako mogu i ojacam u snazi???? Za sada sam pratio neku odradjenu rutinu, za dorucak jedan vocni jogurt, izmedju dorucka i rucka jedan grejpfrut, za rucak oko 150 ili 200g mesa(konjetina, zecetina, tunjevina) i ubacim neko povrce i salatu. Posle palim na trening, trening mi taje od 3 do 5:30. Prvo na treningu veslam oko sat vremena, pa onda kratki sprintevi na ergometrima(spravama unutra) od po 5 ili 10 min. Na kraju teretana pa palim kuci. Kad stignem opet bih malo mesa pojeo i to dodje to, jos koju vocku mozda ubacim. Ovako vec dve nedelje radim, ali i dalje imam 81kg. Na istom sam non-stop. Kako da povecam rezultate??? Trener mi rece da moram jos 15kg da skinem do leta, a skinuo sam od prosle godine 10kg. Aj molim vas savetujte, pozZ
...

trener se vidim razyume u materiju kao i ti....sjajno...svetla nam je buducnost u sportu....

sinak..tvoje telo na takvom rezimu za sada VEGETIRA,tj prezivljava dok ne izvuce i ono malo sto bude bilo u tebi i onda ces pasti u nesvest,pa sledi anemija itd..

cuj 15kg...pa kao da je to skinuti 1.5 kg?/
stvarno mi nije jasno....

veslnje..skidanje kg....snaga.......sa 80 kg na 65..????.......

koliko si visok??......koliki procenat bf imas.

i na kraju...dali je u ospte moguce da skines bilo koliko i bilo sta sa sebe...

trebao si malo vise da cistas na forumu i da onda izadjes sa nekim konkretnim pitanja..

ovako...>>.

i na kraju...ti sinak ako si rajko i 93 godiste...dali je taj trener normalan kada ti savetuje da skidas 15 kg sa 13 godina???????

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 01, 2006, 07:44:39 pre podne »
E pedja ja cu da ti odg na neka pitanja: rajko je visok 173, nije mu trener odredjivo ishranu, to je sam uradio, a sto se tice trenera ovako je malo lud! Rajko na treningu mora da nosi kesu da bi kao smrsao!
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 01, 2006, 09:16:20 pre podne »
haha da kesu   :x VRUCE!!!!! Meni trener cita manje vise neku statistiku, ako si visok 173cm, moras da imas oko 65kg. Tj. malo mi abstraktnije rece da moram da smrsam na 65kg, ali evo ja imam ortaka s treninga koji je za mesec dana uspeo da skine 7kg. Ne znam kako uspe covek, al dobro, genetika. Ja evo treniram pet puta nedeljno, skratio klopu, al jbg na stojim 81, pa stojim? Evo sad sam bolestan (prevrnuo se i malo pio vodu iz rukavca) pa cu da iscitam sta stignem. pozZ

P.S. ono BF, kad budem stigo, stavicu slike.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 01, 2006, 12:29:23 posle podne »
O Boze! Pa, sta vama rade bre tamo???? Kako moze normalna kilaza za nekog ko je visok 173 cm da bude 65 kg, a sa tom kesom je objasnio neke stvari....  Taj je lud potpisujem.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 01, 2006, 12:37:02 posle podne »
Ovo je pre kilza za baletane,a ne za veslace :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 01, 2006, 12:40:08 posle podne »
Za balerine!  :evil:

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 01, 2006, 12:45:54 posle podne »
13 godina - 81 kilo..
*ebao si mu kevu..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 01, 2006, 01:13:19 posle podne »
Hehe 81kg, al zato sam prosle god bio 2. u drzavi na ergometrima, tad sa 90kg. Trener mi je neki ukrajinac, trenira 1. tim kluba. Treniram od proslog septembra, do marta smo imali 5 puta nedeljno treninge, pa od marta 7 puta, kao za drzavno prvenstvo da se pripremimo. Ja sam posle drzavnog jbg otisao na more i slomio kljucnu kost, sad posle 3 meseca se vracam na redovno treniranje. U toku tih 3 meseca je trener koga sam do tada imao treninge dao otkaz, da li nam tog ukrajinca i tako. Malo su mi sad smanjene sanse da ih raznesem na drzavnom, al sam i dalje u klubu najbolji od 93. Oce trener da me salje u skif (samo jedan veslac u camcu), a za to je vazno da si dosta lak. Odoh malo da se u topicima.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Manje kg, vise snage?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2006, 01:21:44 posle podne »
uhhhh...13 godina-80kg nije malo...ne znam da li imas genetske predispozicije da budes debeo???
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2006, 01:23:41 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!