Maj 18, 2024, 03:30:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Psihicka pomoc potrebna hitno  (Pročitano 15771 puta)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Psihicka pomoc potrebna hitno
« poslato: Decembar 01, 2006, 09:03:56 posle podne »
E ovako, nakon malo razmisljanja, doslo mi je da otvorim ovu temu, jer nakon nekih komentara doslo mi je da se zapitam ko je lud. Posto sam pozvan od par drugova i poznanika da se malo ukljucim na jedan drustveni forum forum.blic.net, tamo sam se mao i uklucio, pod nickom Flex. E sad u temi erotska fotografija sam ubacio malo slika od po meni naljepsih cura koje postoje - Davana Mednina, Jeamie Eason, Monica Brant. Nakon sledecih komentara doslo mi je vas pitam sta je to usadjeno u nas narod, pa je kao stoka nerazuman. Ili sam ja mozda lud.
Komentari:

Cure:

odvratno, ogavno
 Meni ove ribe izgledaju kao da u gacama imaju onu (mushku) stvar da prostite...mislim..pogledaj te zhile u donjem dijelu trbuha...nekako mi
ispod grudi pa do butina musko!ova poslednja fotka je lepa,tj devojka na njoj je lepa,a unistila se

Sto je najgore komentari nekih tipova:

Sto je previse, previse

flex one nabildane ribe su uzasne,

ok pokazao si ih al prestani smarati sa 10000 njihovih slika jer tema je erotske fotografije a one tvoje su freak show za dolocenu skupinu pervertita

mislim da cura mora imati mali stomacic i da mi je takva normalana milion puta bolja od tih sa rucerdama i ramenima ko konan ...

pazi na tim slikama ( tvojim ) sve i jedna ima silikone da bi sakrila pogled sa izrazenih vena na rukama i stomaku, ledja ko prosjecni muskarac, noga ko fudbaler... to nije zenstveno vjeruj mi

ma grozno je ...

fuj fuj fuj

Ne znam ima li nešto ružnije od nabildanih žena. Mada ni muškarci nisu nešto, ali žene su Bože sačuvaj. (ovo je bio komentar na Monicu Brant)

Ako nekog interesuje odvijanje citave situacije: http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=15134&postdays=0&postorder=asc&start=20

E sad, molim Dijagnozu :D
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2006, 09:10:45 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2006, 09:12:15 posle podne »
ludi 100&
al se nekad dobro jelo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2006, 09:26:17 posle podne »
Barte, pa sto ides na pederske forume? Ne mozes da ih nateras da misle drugacije...to su one debele svinje, grbavci i ostali mediokriteti kojima su svi krivi zato sto su takvi! Kivni na mamu sto ih je rodila i sta ocekujes?

Vojislav

  • Gost
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #3 poslato: Decembar 01, 2006, 09:28:56 posle podne »
Ma sta ces ti tamo, kad tamo nema muskaraca, vec su sve to neke mlakonje - to su oni sto idu u civilnu vojsku, jer su nesposobni da budu vojnici!  8)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #4 poslato: Decembar 01, 2006, 09:30:48 posle podne »
Barte, pa sto ides na pederske forume? Ne mozes da ih nateras da misle drugacije...to su one debele svinje, grbavci i ostali mediokriteti kojima su svi krivi zato sto su takvi! Kivni na mamu sto ih je rodila i sta ocekujes?
Zato sto sam rodjen u toj nekoj jebenoj regiji banjaluke, pa malo da prebacim koju sa nekim drugarima i poznanicima, koji su me pozvali da tako kontaktiramo, jer se nevidjamo po neko duze vreme. Najjaca je ova tema, nakon cega sam im rekao da ucute i da dodju na nas forum, da se malo edukuju.
http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=15031
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #5 poslato: Decembar 01, 2006, 09:35:18 posle podne »
Ne vredi! Ja nigde sem ovde ne idem. Clan sam na par foruma i to BB, ali sam samo ovde aktivan. Ne mogu ja te morone da slusam, a da im ne poredjam...pa onda ban i...  :?

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #6 poslato: Decembar 01, 2006, 09:36:33 posle podne »
E ovako, nakon malo razmisljanja, doslo mi je da otvorim ovu temu, jer nakon nekih komentara doslo mi je da se zapitam ko je lud. Posto sam pozvan od par drugova i poznanika da se malo ukljucim na jedan drustveni forum forum.blic.net, tamo sam se mao i uklucio, pod nickom Flex. E sad u temi erotska fotografija sam ubacio malo slika od po meni naljepsih cura koje postoje - Davana Mednina, Jeamie Eason, Monica Brant. Nakon sledecih komentara doslo mi je vas pitam sta je to usadjeno u nas narod, pa je kao stoka nerazuman. Ili sam ja mozda lud.
Komentari:

Cure:

odvratno, ogavno
 Meni ove ribe izgledaju kao da u gacama imaju onu (mushku) stvar da prostite...mislim..pogledaj te zhile u donjem dijelu trbuha...nekako mi
ispod grudi pa do butina musko!ova poslednja fotka je lepa,tj devojka na njoj je lepa,a unistila se

Sto je najgore komentari nekih tipova:

Sto je previse, previse

flex one nabildane ribe su uzasne,

ok pokazao si ih al prestani smarati sa 10000 njihovih slika jer tema je erotske fotografije a one tvoje su freak show za dolocenu skupinu pervertita

mislim da cura mora imati mali stomacic i da mi je takva normalana milion puta bolja od tih sa rucerdama i ramenima ko konan ...

pazi na tim slikama ( tvojim ) sve i jedna ima silikone da bi sakrila pogled sa izrazenih vena na rukama i stomaku, ledja ko prosjecni muskarac, noga ko fudbaler... to nije zenstveno vjeruj mi

ma grozno je ...

fuj fuj fuj

Ne znam ima li nešto ružnije od nabildanih žena. Mada ni muškarci nisu nešto, ali žene su Bože sačuvaj. (ovo je bio komentar na Monicu Brant)

Ako nekog interesuje odvijanje citave situacije: http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=15134&postdays=0&postorder=asc&start=20

E sad, molim Dijagnozu :D

E ovako ja da ti kazem, moje licno iskustvo sa vecinom ljudi je da im je to doslovno OGAVNO, ja sam posle par pokusaja potpuno prestao da ulazim u raspravu sa njima oko toga! Takav ti je nas narod TVRDOGLAV i ne postuju tudje ukuse! jeste da imaju pravo na svoje misljenje i sve to stoji, ali je problem sto ljudi ne znaju na lep nacin da kazu ono sto misle, nego ga useru kao ovi sto si naveo, i onda pocinju da vredjaju one koji imaju suprotno misljenje od njihovog i sve tako, a nece nista drugo da prihvate i to ti je! Takve komentare samo iskuliraj, jer ja ti kazem sa takvim ljudima NE VREDI DISKUTOVATI!!!
pozz
P.S. - Lepo je sto takvih ljudi nema ovde!
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #7 poslato: Decembar 01, 2006, 10:07:08 posle podne »
ja sam uvjek raspolozen za raspravu ali brate misao ne moze da udje u shuplju bukvu koja je ispunjena govnima. da je eventualno napr.  svinjski mozak u pitanju mozda bi bilo nade...

vas je mozda par likova smorilo sa drugog foruma.  uzivajte ljudi, e da vidite chega ima u mom okruzenju i kakve priche ja moram trpit svaki dan. pa malo sam odlucio da se izolujem tj povucem u ilegalu.

samo se vi bakcite sa nekakvim zagnojeno-govnoumnicima, inatnim retardinjosima, komplexashima prljave nize vrste itd. PA CE I VAMA USKORO HITNO BITI POTREBNA PSIHICKA POMOC!!!
(ovo se ne misli na ljude sa blic foruma,nego uopsteno, budite obazrivi, infekcija hara stavljajte gasmaske na mozgove, samo upozoravam)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #8 poslato: Decembar 01, 2006, 10:10:26 posle podne »
ja sam uvjek raspolozen za raspravu ali brate misao ne moze da udje u shuplju bukvu koja je ispunjena govnima. da je eventualno napr.  svinjski mozak u pitanju mozda bi bilo nade...

vas je mozda par likova smorilo sa drugog foruma.  uzivajte ljudi, e da vidite chega ima u mom okruzenju i kakve priche ja moram trpit svaki dan. pa malo sam odlucio da se izolujem tj povucem u ilegalu.

samo se vi bakcite sa nekakvim zagnojeno-govnoumnicima, inatnim retardinjosima, komplexashima prljave nize vrste itd. PA CE I VAMA USKORO HITNO BITI POTREBNA PSIHICKA POMOC!!!
(ovo se ne misli na ljude sa blic foruma,nego uopsteno, budite obazrivi, infekcija hara, samo upozoravam)


Care, kao i uvek u pravu si. Ja sam pokusao da diskusijom da obrazlozim neke stvari, ali nije islo. Onda sam zamolio moderatora da me banuje, gde me je isti zamolio da ostanem i da ignorisem imbecile. To sam i pokusao, ali zaista kad cujem od muskaraca fuj za onakve cure, zapitam se da li ce ikad nas narod biti normalan.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #9 poslato: Decembar 01, 2006, 10:44:59 posle podne »
E,da sam ja musko za takwe ribe se UOPSTE NE BIH BUNILA8)Meni su rekli da je Ava Cowan prebildowana:shock: I ja sam ih samo elegantno oterala u p.m.i stavila je na desktop moba. . .ma to sve budala do budale,ne slusaj to bwe. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #10 poslato: Decembar 01, 2006, 10:55:21 posle podne »
a da li ti smeta to sto si zapravo mushko zatochen u tijelu zene?
da li si mozda ozbiljnije razmisljao/la o promjeni pola?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #11 poslato: Decembar 01, 2006, 11:14:54 posle podne »
E jbg a za Seku Aleksic te niko ne bi cudno gledao :evil:ili sliku neke anoreksicarke.
Pa to nije u pitanju samo taj forum,to je celo okruzenje takvo.Ja sam ogorcena jer takvih degena ima cak u svakoj teretani i ona ce prva da se beci kad vidi da neka devojka vezba na spravama.
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #12 poslato: Decembar 01, 2006, 11:21:05 posle podne »
Ma i ja sam se tako iznervirala,ali sam vremenom jednostavno prestala da ulazim u bilo kakve rasprave u vezi toga
I kad cujem tako neke komentare sa strane,jednostavno ih ne konstatujem.
Debila je uvek bilo i uvek ce ih biti,ma koliko se mi trudili da im objasnimo neke stvari.
Jednostavno ne treba biti u takvom okruzenju,tj ne posecivati takve forume u ovom slucaju.

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #13 poslato: Decembar 01, 2006, 11:28:39 posle podne »
Evo ko se nasao povredjenim.Jeste da smo manjina ali :D
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Psihicka pomoc potrebna hitno
« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2006, 11:46:39 posle podne »
oh boze teskog li zivota, mogli bi se kolektivno bacit u dunav
matere mi matere,
kupicu ti dimije