Maj 14, 2024, 01:24:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Како избјећи иглу?  (Pročitano 8584 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #15 poslato: Avgust 29, 2014, 02:59:07 posle podne »
Ajde ne lupetaj. Kad moram ovako.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #16 poslato: Avgust 29, 2014, 03:02:03 posle podne »
mora iglanje...

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #17 poslato: Avgust 29, 2014, 03:08:13 posle podne »
Aj necu da ispravljam krive drine, terajte pricu i to je to, morao sam da napisem samo smorio sam se vise da citam jedno isto, ali dobro. "Nemoj nikako oral solo, mora igla hehehe evo i ja da budem u fazonu
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #18 poslato: Avgust 29, 2014, 03:12:19 posle podne »
 Izgleda je djle dobio ozbiljnu konkurnciju u strucnosti.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #19 poslato: Avgust 29, 2014, 03:17:28 posle podne »
najlaksi nacin demantovanja nekog je poslati svoju sliku i reci kako si dosao do takve forme :)

ja ne poznajem nikog da sa solo oralima ima neki sustainable progres tokom par godina ne kazem da nemaju dobar peak neki od njih u jednom momentu ali nisam video da se uspesno odrzi/napreduje forma na taj nacin
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #20 poslato: Avgust 29, 2014, 04:03:43 posle podne »
Ja imam neke drugarice koji su samo orale koristili 2-3 puta i to je to sad su presli na nesto ozbiljnije, napravili su sta su hteli, ne kazem da su napravili neke specijalne rezultate ali nisu ni umrli od orala, zato pricam iz iskustva samo da nije to toliko strasno, i ja takodje nameravam uskoro da odradim prvu "kuru" ali otom potom.
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #21 poslato: Avgust 29, 2014, 04:10:07 posle podne »
Presli su na "nesto ozbiljnije"? Zanimljivo kako se kod nas na orale gleda kao na nesto neozbiljno...tako i kod mene u teretani, winstrol je kao dobar dan, bukvalno se dozivljava kao sagorevac. Clen isto. To su neozbiljne stvari.
Svako ima "solo orali" drugare, samo je poenta da, ako imas pristup forumu gde mozes nesto da naucis, to i iskoristis. Inace, ima i bezbroj likova koji se hrane burekom ali to nije bas dobro, ako si dosao na forum, dosao si da budes u necemu bolji od takvih a ne da i dalje pripadas neukoj masi.

Obaska sto si jos mali i steroide nisi ni video pa ti svaki post na tu temu treba obrisati. I tebi i svim ostalim naturalcima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #22 poslato: Avgust 29, 2014, 04:18:21 posle podne »
Citat
winstrol je kao dobar dan, bukvalno se dozivljava kao sagorevac. Clen isto.

ovo je tragedija moderne Srbije..zaista zalosno..
cak uzimaju a da NEMAJU POJMA NI STA JE-vec im je "trener" to dao  :'(

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #23 poslato: Avgust 29, 2014, 04:40:49 posle podne »
Presli su na "nesto ozbiljnije"? Zanimljivo kako se kod nas na orale gleda kao na nesto neozbiljno...tako i kod mene u teretani, winstrol je kao dobar dan, bukvalno se dozivljava kao sagorevac. Clen isto. To su neozbiljne stvari.
Svako ima "solo orali" drugare, samo je poenta da, ako imas pristup forumu gde mozes nesto da naucis, to i iskoristis. Inace, ima i bezbroj likova koji se hrane burekom ali to nije bas dobro, ako si dosao na forum, dosao si da budes u necemu bolji od takvih a ne da i dalje pripadas neukoj masi.

Obaska sto si jos mali i steroide nisi ni video pa ti svaki post na tu temu treba obrisati. I tebi i svim ostalim naturalcima.

sa orala su presli na nesto ozbiljnije citaj lepo. A stvarno te nisam pitao da li sam mali, niti treba da te zanima da li sam video steroide, mene to mnogo ne zanima jer se bavim drugim sportom, od skoro sam poceo da citam i pricam sa ljudima u vezi toga, da se ne nadovezujem vise nema smisla, samo nema potrebe da vredjas nekog tek tako jer nisi kompetentan da sudis o nekom da li je mali i da li je sta video u zivotu. poz
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #24 poslato: Avgust 29, 2014, 04:48:36 posle podne »
Presli su na "nesto ozbiljnije"? Zanimljivo kako se kod nas na orale gleda kao na nesto neozbiljno...tako i kod mene u teretani, winstrol je kao dobar dan, bukvalno se dozivljava kao sagorevac. Clen isto. To su neozbiljne stvari.
Svako ima "solo orali" drugare, samo je poenta da, ako imas pristup forumu gde mozes nesto da naucis, to i iskoristis. Inace, ima i bezbroj likova koji se hrane burekom ali to nije bas dobro, ako si dosao na forum, dosao si da budes u necemu bolji od takvih a ne da i dalje pripadas neukoj masi.

Obaska sto si jos mali i steroide nisi ni video pa ti svaki post na tu temu treba obrisati. I tebi i svim ostalim naturalcima.

sa orala su presli na nesto ozbiljnije citaj lepo.


Pa lepo sam procitao, evo jos jednom - sa orala su presli na nesto ozbiljnije.

Meni i dalje nije jasno po cemu je npr. depo "ozbiljniji" od winstrola, metana, anadrola, itd... eto, kazes da si citao pa me zanima...

Za ovo drugo znam... sa nekih drugih foruma se secam i zato govorim o tome...

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #25 poslato: Avgust 29, 2014, 05:05:49 posle podne »
Da se ne nadovezujemo vise i ne spamujemo temu, tvoja secanja su iz meni davne 2011te, sad smo u 2014oj tako da ono, mozes slobodno da obrises secanja :P ja samo odrzavam neku kilazu koja mi je potrebna za kategoriju i to je to, ovde sam naucio dosta toga u pocetku sto mi je i pomoglo za sport kojim se bavim, tako da mi neka drasticno veca misicna masa nije potrebna da bi bio "veliki"... sto rece jedan gore najlaksi nacin demantovanja nekog je poslati svoju sliku:)
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2014, 05:07:28 posle podne kokanidja »
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #26 poslato: Avgust 29, 2014, 05:10:11 posle podne »
Pa nisam ni znao da imas ovde temu. Nisam na to ni mislio, cak ni na izgled, sve si pobrkao... "mali" se vise odnosilo na nivo znanja... i sto se teme tice i generalno... ovako nesto:

ljudi, hoce drugar da se registruje a ne moze, izlazi mu "Zbir brojeva šest i šest izrazen ciframa unazad?:" i sta tu treba da napise?
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2014, 05:23:55 posle podne filip85 »

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #27 poslato: Avgust 29, 2014, 05:15:50 posle podne »
A pa to da sam mali sto se tice hemije to stoji jbg nismo svi svenzalice kao pojedini smekeri, samo sam izneo neka misljenja i iskustva nekih ljudi ;) vazi otvori temu red bi bio, poz :))
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2014, 05:21:31 posle podne kokanidja »
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #28 poslato: Avgust 29, 2014, 05:29:58 posle podne »
...tako i kod mene u teretani, winstrol je kao dobar dan, bukvalno se dozivljava kao sagorevac. Clen isto.

+ metan....i rokaj snimaj

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Како избјећи иглу?
« Odgovor #29 poslato: Avgust 29, 2014, 06:00:36 posle podne »
Sto se t i uopste mesas u nesto sto ne razumes? Cemu ta potreba likova kao ti, djle i slicni da se tura nos u ono sto ne znaju? Idi brate pisi o borilackim sportovima, ako znas nesto, nemoj da se guras tamo gde ti nije mesto. Ljudi procitaju tri pasusa negde, zaplaniraju ciklus i odmah daju sebi za pravo da sole nekome pamet. Pa strasno.

Ko kaze da ti tvoji su zdravi, da su uradili ciklus kako treba? Daj bre nauci osnovu sta je testosteron sta on radi, cemu sluzi, sta su osnovni pojmovi pa dodji nesto pricaj. Prosto ne mogu da verujem da neki imaju ovakve potrebe da se guraju svuda.

Ovde ima momaka koji su uradili mnogo ciklusa i imaju mnogo iskustva pa i dalje pitaju ono sto im nije jasno, al bitno da vi koji gledate yt odmah sve znate.
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2014, 06:02:07 posle podne BUKAS »