April 26, 2024, 04:42:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Savet  (Pročitano 8511 puta)

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Savet
« poslato: Septembar 15, 2014, 06:29:01 posle podne »
Pozdrav svima na forumu ,za pocetak da se predstavim (kolko tolko )  :) Imam 25 godina od toga sam 6 godina proveo u teretani ,i mogu reci da sam proveo 6 godina onako ozbiljnijih jer masa ljudi koje znam nauce da treniraju tek posle 2 godine .Ja sam tu imao srece i uslepao se sa starijim drugarom koji je vec u mom pocetku imao zavidno znanje itd,trenirao sam i boks od 15 godine pa sve do sad gde planiram da ga batalim (nije makljaza vise za mene jbg ) visok sam 178 cm tezak 84 kg bf je po zadnjem merenju na elektricnoj onoj vagi kao, bio oko 8 %.Imam tri kure iza sebe gde je uvek osnova bio test depo .U prva dva ciklusa od nezeljenih efekata testosterona sam imao samo malo pojacane bubuljice po ledjima i afroziju testisa ,koja se unormalila nakon kure .A u ovoj poslednjoj gde sam isao 12 nedelja test po 500 mg uz tren 6 week :opadanje kose koje ni 2 meseca posle kurce ne planira da stane ,pojacana maljavost po ledjima ,ramenima ,rukama,stomaku ,milion bubuljica po ledjima nadlaktici itd .Tako da u sledecoj kuri planiram depo zameniti propionatom ,jer je brzo delujuci i laksi za kontrolu .Al ajde prvo da pitam za ovu kombinaciju dali ima smisla : prvih 6 nedelja po 500 mg depoa (nedelja 250mg sreda 250mg ) nakon toga ubaciti propionat svaki drugi dan 100 mg .Smatram da mi depo nebi stvorio neke velike nus pojave za tih 6 nedelja a da bi u organizmu postigao dovoljno visok nivo testa koji bi posle "podrzavao " tim propionatom i lako bi mogao da prekinem ako opet dodje do tih nezeljenih pojava .Uz to bi isao boldenon 400mg nedeljno tj 2 ml u jednom spricu .Uz oral na pocetku npr anadrol ,3 nedelje po 50 mg ED

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet
« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2014, 07:15:48 posle podne »
to koliko ces havariju da naprvis sa 100 ili sa 1000 mg-to samo Bog zna i niko vise
Jer rekacije tela i manifestacije vestackog teosterona,nama nepoznatog nije moguce predvideti.
A kao i sto si me pitao na pm,ja govorim javno
stvari idu obratnim tokom i sigurno propionat nije izmisljenj samo zato sto malo brzi izlazi iz tela od enhatata tj propinat je kao enhatat nesto sto je osmisljeno u labaratojima vodecih farm kuca,koje su uradili to iz tacno odrejdenog ralzoga-a jedan od razloga ili razlike sigurno nije-tj razlika je u tome sto prop smao malo brze izadje od enhatata.
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2014, 07:17:23 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2014, 11:09:41 posle podne »
Nista onda ,cepacu depo 500 mg podeljeno u dve doze po 250,boldenon 400 mg.Sve po 10 nedelja .U opticaju imam boldoject od eurochema i boldebolin od alphe ,i sterox koji bi izbegao .Jel moze neko iz iskustva reci sta uzeti tj od koje firme '? i pct koji do sada nisam isao ,smatrao sam da mi ne treba (sto je verovatno bila greska ,jer nikad ne znas sta se desava u organizmu )

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2014, 11:15:50 posle podne »
A ne mislis da su one silne bubljice, calovost itd dosli od trena?

Za firme sa srecom, a pct samo bez lekova. Cink, maca, daa, test booster, c vitamin, sve to izuzetno pomaze pri oporavku.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #4 poslato: Septembar 16, 2014, 01:58:06 pre podne »
Pa moguce je ,nijednu opciju ne iskljucujem tren je izuzetno zajeban po tom pitanju .Necemo preterivati nije celavost ,al ono pri tusiranju ostane 20-30 dlaka na rukama prilikom trljanja  ;D Eto vidis vitamin C sam zaboravio da spomenem ,uzimao sam ga nakon kure jednu tabletu pre treninga posto mi stajalo u torbi pa mi nekako usput a i tribulus 3 kom pre treninga ,al sam ga batalio videvsi da je dole sve u redu  :)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Savet
« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2014, 12:39:53 posle podne »
Bubuljuce I opadanje kose od tren-a.

Idi do apoteke kupi vitamine za jacanje kose I protiv opadanja uz to I sampon jeste skupo ali pomaze.

Ps. Ako imas predispozicije da budes celav aas ce to samo ubrzati

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Savet
« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2014, 01:04:54 posle podne »
Hmm koliko ce to da pomogne ao ne bude lecio uzrok opadanja, to je upitno. Moras ti prvo da vidis hormonsko stanje unutar svog organizma, pa na osnovu toga da delujes. Jer ako ti je nesto poremeceno, a ocigledno jeste, cim je nastavilo da opada i da imas bubuljice, nece tebi pomoci nikakvi samponi. Tj moguce da hoce, prvih mesec dana i da te navuce da ih stalno kupujes.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2014, 02:45:32 posle podne »
Samo da kazem bubuljice su se povukle a opadanje je idalje prisutno .Ajd kikibg ako ti nije tesko da mi posaljes na pm nazive tih sampona ,ako imas iskustva sa njima .Tren se zadrzava dugo u organizmu pa je verovatno zbog toga idalje prisutno opadanje ,dok su bubuljice stajale nedelju dve posle kure i povukle se. U sledecem ciklusu nebi trebao da imam problem sa tim opadanjem ( sto naravno niko ne moze da garantuje )jer boldenon spada u grupu nisko androgenih ,dok sam sad isao sa dva visoko androgena pa je tim i rizik bio veci jbg .A mozda i ne ostane sta da opadne  :'(  :D

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Savet
« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2014, 02:56:44 posle podne »
kao sto bukas kaze prvo ti odradi hormonalnu sliku da vidis kakvo je stanje.

sto se tice kose meni je dosta pomoglo ista prica posle ciklusa

mada to oko kose je individualna stvar dosta faktora utice na kosu i opadanje iste, doba godine stres, genetika...

imaj na umu da bilo kakvom djetom koza kosa i tako te stvari dosta brze stare jer je selektovana ishrana djetom..

firma je Vichy okacicu sliku kad dodjem kuci
vitamini bilo koji za kosu jacanje kose


vredi pokusati pogotovo sto si jos u 25oj
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2014, 02:58:48 posle podne kikibgd »

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Savet
« Odgovor #9 poslato: Septembar 16, 2014, 02:59:30 posle podne »
.Tren se zadrzava dugo u organizmu pa je verovatno zbog toga idalje prisutno opadanje ,

Tren Acetat se zadrzava 2-4 dana, dok enanthat malo duze 7-10

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Savet
« Odgovor #10 poslato: Septembar 16, 2014, 03:27:52 posle podne »
Ja stvarno ne razumem zasto pises o necemu o cemu nit znas niti si koristio?
I plus na to nikakve koristi od tvog posta I jos netacno to sto pises

Da si ikad koristio znao bih koje gluposti pises...

Ja se nadam da post nece biti obrisan....

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #11 poslato: Septembar 16, 2014, 03:32:02 posle podne »
Hvala brate ,sacuvao sam sliku pa cu ga naci u nekoj "drogeriji" ili apoteci .Dosta ljudi za taj problem hvali onaj Nirel ,ali meni nije ni malo pomogao.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Savet
« Odgovor #12 poslato: Septembar 16, 2014, 04:32:47 posle podne »
Kao sto sam napisao iznad, dosta stvari utice na opadanje kose.
Djeta stres genetika. Ako ti je odredjeno da budes celav genetski onda ce aas samo da to ubrza
Ps. Treba vremena da krene da deluje primeti se posle jedno 2-3 nedelje.

Edit: ovo je jeftina varijanta sampon I vitamini 11e+13e
Imas skuplje firme kvalitetnije ali to ide 50e samo za sampon pa plus ampule za kosu itd itd. Koliko para toliko muzike
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2014, 04:35:13 posle podne kikibgd »

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Savet
« Odgovor #13 poslato: Septembar 16, 2014, 06:25:21 posle podne »
Nijednu nuspojavu ne bi trebalo ignorisati, čak ni te na prvi pogled estetske. Jer, mogu bubuljice da ti ne smetaju, može ćelavost da ti ne smeta, ali ako je visok DHT doveo do svega toga, verovatno ćeš imati problema i sa prostatom a to je jako loše. Trebalo bi dosta vremena da provedeš čitajući o tome, kako sprečiti i šta izbegavati. Uz jake androgene, nema tog šampona koji će ti sačuvati kosu, pitanje je čak i da li će neki 5AR inhibitor to zaustaviti, a derivate DHT-a pogotovo zaobilazi u širokom krugu.
Ja od januara, kad sam završio kuru, koristim 5% minoxidil i iskreno, neku razliku ne primećujem. Anadrol, koji sam ubacio u toj poslednjoj kuri, je očigledno bio okidač, a on je bukvalno DHT u tabletama. Do tad nisam primetio da mi ijedna dlaka fali, a onda maltene odjednom. Ćelavost i još nekako, možeš da briješ glavu, ali od onih akni nema ništa estetski gore po meni.
Mi, kojima su zapale loše karte, očigledno moramo da biramo između jednog ili drugog, jbg. Ja sam još uvek u dilemi da li ima smisla više kretati ponovo.
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2014, 06:36:48 posle podne filip85 »

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Savet
« Odgovor #14 poslato: Septembar 16, 2014, 07:09:14 posle podne »
E pa bukvalno je i meni tako .Ceo zivot sam imao trip od te kose ,cak i zajebavao caleta zato sto je celav  :) a pazi ja sam anadrol gutao ,i to mogu reci kao lud .Znam da sam gresio jbg to se ne moze ispraviti sad ,uzimali smo ja i drugar u pocetku kao neku "zimsku" kuru posto on nema muda se ubode ,anadrol i dinabol od sb labsa po pola .Znaci po 50 anadrola i 250 dianabola ,i tako rokali 4 nedelje .Nijedna dlaka mi nije spala sa glave,samo sam imao zestokih problema sa jetrom jbg beonjace pozutele itd nisam mogao nedelju dana nista sem vode uneti u organizam ,a i ne imao kakvu sam glupost uradio jbg .Dobio 10 kg od toga ,a za tih nedelju dana spao 6 jbg .Ne znam uopste dali imam smisla vise uzimati bilo sta ,jer dzabe sve kad si celav i gadan kao lopov (meni celavost i kratka kosa bas ne stoje ) jebena stvar su roidsi ,nikome ne savetajem da ih uzme ,ja sam i pusio pa se skidao kad god sam pozeleo ,vario i to isto batalim kad hocu al sterose ko jednom uzme taj je upecan  ;D