Jun 05, 2024, 02:26:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani  (Pročitano 21040 puta)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #60 poslato: Septembar 22, 2014, 01:39:33 posle podne »
Kukoc , Divac ... i ta generacija je bila u nekimdrugim vremenima i iskoristili su trenutak , ugrabili priliku... Slazem se u svemu sto je Black@Decker rekao osim sa delom za medalje... bitene su medalje i to jako... ovom medaljom smo vratili kosarku u zemlju iz prostrog razloga sto ce se sada deca opametiti, baciti rekete u uzeti kosarkaske lopte :)


deca treba da uzmu KNJIGE a ne da bacaju nesto (reket) a da uzimaju drugo (loptu)
Jer opet se svodji na isto da ta deca ostaju slepa i gluva kraj zdravih ociju i usiju!
Sta ce ako to dete koje sada baci reket (a pottosilo nemile pare na to) da se uhvati lopte i za 4 ili 5 godina ne bude NIGDE a obicno se zavrsi da NE BUDE,jer NEMOGU DA BUDU SVI TEODSIC ILI BOGDANOVIC ner svi,vec od 100 ako dobijemo jednog-SUPER..i sta onda?

O tome se radi.
Medalje JESU bitne ali ne u tom kontekstu kao sto je bleki rekao-ako je ta medlja simbol nekog rata-onda nije ok


bravo, i potpisujem sve!

inače, ako te ne mrzi i imaš vremena, poslušaj šta je Duci Simonović ovde rekao, rekao je bukvalno isto, a govori iz ugla profesionalnog sportiste i jednog od naših najboljih košarkaša ikada što ima dodatnu težinu... čovek je sjajno sve ispričao, iako se u nekim drugim stvarima ne slažem sa njim, ovde je potpuno u pravu...


Duci Simonovic - O Novaku Djokovicu i Sportu
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2014, 01:51:45 posle podne filip85 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #61 poslato: Septembar 22, 2014, 02:10:51 posle podne »
Ma Dobro
Duci je ekstreman po pitanju svega
ovde je malo u nekim stvarima preterao
Znam ja za ducija i njegovu filozfiju jako dugo
ali da,ti si u opravu
postoje nekoliko stvari sa kojima se ne bih slozio (mozda zbog retorike i nacina izrazavanja) tj da je to neko upakovao drugacije,mozda bih se opet slozio,ali generalno je covek u pravu..

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #62 poslato: Septembar 22, 2014, 02:12:00 posle podne »
jeste ekstreman u nekim stvarima al to mu je valjda način da privuče pažnju... :) zato rekoh, ne slažem se u svemu s njim, ali sa ovim što je ovde rekao se slažem 100%...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #63 poslato: Septembar 22, 2014, 02:12:47 posle podne »
jeste ekstreman u nekim stvarima al to mu je valjda način da privuče pažnju... :) zato rekoh, ne slažem se u svemu s njim, ali sa ovim što je ovde rekao se slažem 100%...

yes.!!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #64 poslato: Septembar 22, 2014, 02:17:36 posle podne »
Da, slusao sam coveka dosta puta. Kao sto rekoste ekstreman i da bi se "primilo" trebao je to sa malo drugacijim tonom i malo drugacije upakovano.

"Knjige braco moja knjige, a ne zvona i praporci"

Danas bi svi da budu slavni, pa u kojoj god sferi. Cela Srbija zna da peva, svi znaju da budu selektori, svi bi da budu slavni igraci, svi bi da imaju fakultete, da budu dr, i kad ne uspeju u tome (a 99% ne uspe, jer ili nemaju talenta, ili se dovoljno ne trude ili vise sanjaju nego sto stvarno rade) ode sve do djavola.
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2014, 02:20:54 posle podne BUKAS »

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #65 poslato: Septembar 22, 2014, 02:26:14 posle podne »
I na kraju sta smo zakljucili. Da li Americki kosarkasi koriste doping ili ne ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #66 poslato: Septembar 22, 2014, 02:27:49 posle podne »
Da, kao i svi ostali.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #67 poslato: Septembar 22, 2014, 02:58:03 posle podne »
hahahah Duci je car , a jeste se popisao po Djokovicu, a i neka je, covek iskace iz frizidera kad ga otvoris...

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #68 poslato: Septembar 22, 2014, 03:56:53 posle podne »
ja tek sada odgledao ducicev intervju... a ne radi mi embeding pa nisam video da je okaceno gore vec... u pravu je covek

Ljubodrag Simonovic Duci na TV Kopernikus - avgust 2012.
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2014, 04:11:47 posle podne roki123 »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #69 poslato: Septembar 22, 2014, 07:06:37 posle podne »
moderni gladijatori.. nema se mesta misliti o zdravlju tamo gde je lova..u svakom poslu... i onda gledas kako su mogli da gledaju u koloseumu krvoprolice,uzivaju,navijaju,imaju svoje omiljene borce...a i ja danas najvise volim premijer ligu,kada se cepaju ko sekirama i nastavljaju da trce 90 min..
zna se da je profi sport unistavanje tela,nema tu tajne...sa tim se nije bas tako davno krenulo,mozemo da vidimo bivse sportiste koji sada imaju po 70 god ,ali videcemo kako ce ziveti novi laboratorijski sportisti kada budu imali 50+godina...gledajte sada neke nase sportiste koji muku muce sa zdravljam,pored svih para koje imaju,al dzabe  ..da li su ti ljudi zadovoljni,srecni..sigurno se nece videti iz intervjua u novinama...narocito kod mladih ljudi ili oni koji su propali.....ali njihov je izbor,ne treba osudjivati..mnogi bi voleli da zive 20godina svoj san,pa kako bude...ali je problem kada te drugi guraju u to..

meni dosta zapada za oko kako su ljudima(narocito mladima) idoli pevaljke,holivudski pajdo glumci,neki sportisti itd. kunu se u njih..to je vrhunac zivota...ja ih dozivljavam kad sto su nekada bili gladijatori ili dvorske lude.. pravi zabavljaci i nista vise..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #70 poslato: Septembar 23, 2014, 11:58:45 pre podne »
pa evo ti cist primer Jana Torpa... katastrofa.. covek moze da ostane bez ruke... depresija , alkohol... uzas... Prosto mi neverovatno... Pazi imas ti stvarno genetski dobro predisponirane atlete, ako govorimo o kosarci , fudbalu itd... za njih ne verujem da ce biti nekih velikih iznenadjenja u 50 tim ... ali atletika... :)

Van mreže Hukojlo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Dikić: Besmislene su priče da su Amerikanci dopingovani
« Odgovor #71 poslato: Septembar 23, 2014, 11:37:52 posle podne »
moderni gladijatori.. nema se mesta misliti o zdravlju tamo gde je lova..u svakom poslu... i onda gledas kako su mogli da gledaju u koloseumu krvoprolice,uzivaju,navijaju,imaju svoje omiljene borce...a i ja danas najvise volim premijer ligu,kada se cepaju ko sekirama i nastavljaju da trce 90 min..
zna se da je profi sport unistavanje tela,nema tu tajne...sa tim se nije bas tako davno krenulo,mozemo da vidimo bivse sportiste koji sada imaju po 70 god ,ali videcemo kako ce ziveti novi laboratorijski sportisti kada budu imali 50+godina...gledajte sada neke nase sportiste koji muku muce sa zdravljam,pored svih para koje imaju,al dzabe  ..da li su ti ljudi zadovoljni,srecni..sigurno se nece videti iz intervjua u novinama...narocito kod mladih ljudi ili oni koji su propali.....ali njihov je izbor,ne treba osudjivati..mnogi bi voleli da zive 20godina svoj san,pa kako bude...ali je problem kada te drugi guraju u to..

meni dosta zapada za oko kako su ljudima(narocito mladima) idoli pevaljke,holivudski pajdo glumci,neki sportisti itd. kunu se u njih..to je vrhunac zivota...ja ih dozivljavam kad sto su nekada bili gladijatori ili dvorske lude.. pravi zabavljaci i nista vise..

To i jeste poenta danasnjeg profesionalnog sporta. Umiri sportisti savest novcem, i mozes uzeti njegovu slobodu. A zamisli samo gde bi bio kraj ovoj civilizaziji, kad bi se mladi ugledali na poznate naucnike i ostale intelektualce..