Jun 08, 2024, 10:30:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: Savet  (Pročitano 2150 puta)

Van mreže Mare_BP

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Savet
« poslato: Oktobar 20, 2014, 05:50:10 posle podne »
Visok sam 179,tezak 85 kg, 19 godina.  Treniram sa tegovima malo vise od godinu i 6 meseci. Sa obzirom da nikad nisam kupovao nikakve dodatke ishrani, suplemente i sl.jako malo znam o tome.  Pa me zanima strucno misljenje o tome koji bih proizvod bio dobar za mene. Ciljam na vecu snagu i definiciju, ali ne bas suvu definiciju, vec onako umereno, da ne gubim kilazu vec samo masnocu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2014, 05:55:00 posle podne »
Mare
nisi napisao ishranu koja je No 1
a kako vidim tj ono sto ti zelis je kao i vecina momaka u tvojim godnima
MOram da ti kazem da dva cilja da ostvaris nije moguce nikako (raditi masu i imati definciju tj skidati salo) jer su to dva odvojena procesa
Ali
ono sto bih ja rekao,a da tebe intresuje npr da guras bolje u benchu,a da kilaza ne ide gore itd itd
u tom slucaju
moja preporuka bi bila OSNOVA
Protein
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

i kreatin ali ne MONOHIDRAT
vec
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29803

Van mreže Mare_BP

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Savet
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2014, 06:27:53 posle podne »
Pedja da li je bitno bas taj protein, ili moze i neki drugi?  Sto se kreatina tice, voleo bih vise nesto prirodnije.  Iskustva drugih su da je osnovna uloga kreatina da te "naduva", a nakon prestanka koriscenja istog, gubi se sve sto se postiglo sa njim... Ispravite me ako gresim.. Neko mi je predlozio reaktor, sta mislite o tome?

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Savet
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2014, 08:51:34 posle podne »
Lakse je dati 3000  od 9000  ,ali to sto mislis da ces dobiti sa 3000 nema neki znacaj za tvoju zelju.
Posto imas 19g  sigurno i neces moci da ispratis suplementaciju koja je vise nego potrebana za dostizanje ciljeva.

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Savet
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2014, 11:19:25 posle podne »
Sto se kreatina tice, voleo bih vise nesto prirodnije.  Iskustva drugih su da je osnovna uloga kreatina da te "naduva", a nakon prestanka koriscenja istog, gubi se sve sto se postiglo sa njim... Ispravite me ako gresim.. Neko mi je predlozio reaktor, sta mislite o tome?

Da, i ja kada sam imao 19 godina i kada sam kupio prvi kreatin isto tako drugari sa treninga su mi pricali samo cu da se nadujem i posle sve "ispisati". Ne mogu da verujem da i danas kada je internet skoro svima dostupan taj mit i dalje spominje. Kreatin imas u mesu, ribi, mleku a i kao suplement je jako dobar, ali prioritet treba da ti bude sredjena ishrana i protein od suplementacije, naravno ako imas para, uzmes glutamin, kreatin, bcaa uz protein. Ali ishrana je najbitnija, ja sam 3 godine izgubio trenirajuci uzalud jer sam slusao tako razne guru-e po teretanma i jeo meso po fast foodovima misleci da dobro jedem....uu al se raspisah.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2014, 05:39:52 pre podne »
Pedja da li je bitno bas taj protein, ili moze i neki drugi?  Sto se kreatina tice, voleo bih vise nesto prirodnije.  Iskustva drugih su da je osnovna uloga kreatina da te "naduva", a nakon prestanka koriscenja istog, gubi se sve sto se postiglo sa njim... Ispravite me ako gresim.. Neko mi je predlozio reaktor, sta mislite o tome?
ne rauzmem kakve su to gluposti o NEPRIRODNOSTI ovog preparata koji sam ti dao?
I da,moze drugi protein,samo je problem koja je svrha isplativosti uzimanja istog
I da,gresis
a bojim se da znam KO ti je predlozio posto vidim da si iz Backe Palanke
Da li mozes da nam oktrijes tu tajnu (prepostavjam da ti je predlozio Nitrox thepary ili shock therapy + BT protein )

Van mreže Mare_BP

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Savet
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 21, 2014, 06:53:39 pre podne »
Oke, hvala vam na informacijama :)  a Pedja ne znam na koga tacno mislite ali nije ni bitno..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 21, 2014, 09:13:10 pre podne »
Oke, hvala vam na informacijama :)  a Pedja ne znam na koga tacno mislite ali nije ni bitno..

Pa ko ti je preporucio NO?
Vrlo je jednostavno pitanje?