Maj 21, 2024, 10:13:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Kardio 5-6 puta nedeljno  (Pročitano 4961 puta)

Van mreže madafazzzz

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Kardio 5-6 puta nedeljno
« poslato: Avgust 20, 2014, 12:32:00 posle podne »
Samo jedno kratko pitanje, proteklih 7-8 mjeseci zbog privatnih obaveza nisam mogao da treniram te sam se udebljao 10kg, tj. Imam 110kg na 194cm,  a htjeo bih da se spustim na 98kg , poceo sam sa rotacijom, pa me interesovalo s obzirom da sam ljubitelj sportova, pored teretane i trcanja bih ubacio neki tenis fudbal itd. , a sto bi dovelo do nekih 5-6 kardio treninga nedeljno, e sad koliko sam procitao iskusniji clanovi predlazu do 3 kardia nedeljno, pa me interesovalo da li bih napravio gresku sa skoro svakodnevnim kardiom jer bih zelio pravilno da mrsham ili mogu da nastavim sa tim tempom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kardio 5-6 puta nedeljno
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2014, 12:48:26 posle podne »
Samo jedno kratko pitanje, proteklih 7-8 mjeseci zbog privatnih obaveza nisam mogao da treniram te sam se udebljao 10kg, tj. Imam 110kg na 194cm,  a htjeo bih da se spustim na 98kg , poceo sam sa rotacijom, pa me interesovalo s obzirom da sam ljubitelj sportova, pored teretane i trcanja bih ubacio neki tenis fudbal itd. , a sto bi dovelo do nekih 5-6 kardio treninga nedeljno, e sad koliko sam procitao iskusniji clanovi predlazu do 3 kardia nedeljno, pa me interesovalo da li bih napravio gresku sa skoro svakodnevnim kardiom jer bih zelio pravilno da mrsham ili mogu da nastavim sa tim tempom?

samo ti se angazuj koliko mozes/koliko ti telo dozvoljava
a ne brini ni o cemu drugom