Mart 29, 2024, 03:54:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Primobolan, molim za vase misljenje  (Pročitano 6883 puta)

Van mreže raso95k

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Primobolan, molim za vase misljenje
« poslato: Novembar 21, 2014, 01:51:14 posle podne »
Imam 19god, visina 175cm, tezina 72kg, moze se reci da sam pocetnik u teretani, pre 2 godine sam isao oko godinu dana i od tad treniram povremeno(ne bas tako cesto). Duze vreme planiram da uzmem neki steroid, razmisljao sam, citao, raspitivao se. Citajuci, zakljucio sam da mi kao najpogodnija opcija deluje Primobolan, jer iako zelim da izgradim svoje telo bolje ne zelim to da uradim po svaku cenu, bitno mi je i zdravlje. Uz Primobolan uzeo bih i 100% WHEY. Vasa misljenja o Primobolanu i o mojoj odluci da ga uzmem, da li na trzistu postoji mnogo laznjaka i da li je dostupan u tabletama

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2014, 01:57:50 posle podne »
Skup, velika verovatnoca da ces naici na fejk. Zaobidji. A ti si plus mlad i ne verujem da si spreman za ovu prcu, al ajd.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2014, 02:14:10 posle podne »
Citat
Uz Primobolan uzeo bih i 100% WHEY.
Ne, ovako nesto neko ko zeli steroide uzeti ne bi smjeo pisati!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2014, 04:03:24 posle podne »
Citat
Uz Primobolan uzeo bih i 100% WHEY.
Ne, ovako nesto neko ko zeli steroide uzeti ne bi smjeo pisati!!!

pa ne brate
zasto
ipak je 100% whey ? :D

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2014, 04:42:13 posle podne »
Jos i tablete trazi  :'(  bruda imas pun forum pitanja ,rasprava ,saveta i svega ostalog vezanog za steroide .Moj ti je savet da ne ulazis olako u pricu ,jer ces se pre svega razocarati rezultatima a i narusices sopstveno zdravlje .Ja sam ih uzimao kako sam uzimao ,al sledecu kuru radim tek kad budem mogao sebi da priustim spartanski zivot : pod broj 1 ishrana ,neces nista dobiti od steroida jer kao sto vecina zna hrana je glavna ,pod 2 suplemntacija itdd tacno balansirano i proracunato sve ,dobro isplanirani treninzi ,adekvatan odmor . E tek tada mozes ocekivati nesto od sterosa , a ovako rekreativno je prosipanje k**ceve prasine !!

Van mreže raso95k

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2014, 05:22:37 posle podne »
procitao sam da je to steroid sa minimalnim sansama od nuspojava, e sad to sto sam planirao uz njega da uzmem i 100% WHEY protein to je moja odluka, nisam se raspitivao za tu kombinaciju, po vasim reakcijama rekao bih da nikako ne ide  :D a ne znam, raspitivao sam se, razmisljao i trazio nesto sto bi i meni donelo rezultate i sacuvalo mi zdravlje pa sam resenje video u primo-u

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #6 poslato: Novembar 21, 2014, 07:27:02 posle podne »
procitao sam da je to steroid sa minimalnim sansama od nuspojava, e sad to sto sam planirao uz njega da uzmem i 100% WHEY protein to je moja odluka, nisam se raspitivao za tu kombinaciju, po vasim reakcijama rekao bih da nikako ne ide  :D a ne znam, raspitivao sam se, razmisljao i trazio nesto sto bi i meni donelo rezultate i sacuvalo mi zdravlje pa sam resenje video u primo-u

mlad si ti i neozbiljan za sve ovo

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #7 poslato: Novembar 21, 2014, 09:01:14 posle podne »
Druze prvo nauci sta je anabolicki steroid a sta suplement pa se onda javi  :D Jel bi Whey uzimao 200 grama nedeljno ili bi isao piramidu ?  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2014, 10:24:26 pre podne »
procitao sam da je to steroid sa minimalnim sansama od nuspojava, e sad to sto sam planirao uz njega da uzmem i 100% WHEY protein to je moja odluka, nisam se raspitivao za tu kombinaciju, po vasim reakcijama rekao bih da nikako ne ide  :D a ne znam, raspitivao sam se, razmisljao i trazio nesto sto bi i meni donelo rezultate i sacuvalo mi zdravlje pa sam resenje video u primo-u

a gde si se ti to raspitivao?
a to sto negde pise da IMA NAJMANJE nus pojava neki lek to ne znaci DA IH NEMA i da bas ti nisi taj kome ce napraviti haos sa hormonima sa tvjih 17-18 god

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2014, 12:34:23 posle podne »
I ja bih ga rado probao :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Primobolan, molim za vase misljenje
« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2014, 03:55:36 posle podne »
U kombinaciji sa wheyom i to onim 100 % se smanjuje pisa ,mesecno po 2cm pa ti vidi sta ces i kako .( ovo je super za odgovaranje zaludjenih klinaca od steroida ,pali 100 posto )  :)