Maj 11, 2024, 04:16:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.126 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Kombinovanje peptida  (Pročitano 4194 puta)

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Kombinovanje peptida
« poslato: Januar 05, 2015, 01:44:08 pre podne »
Vec duze vreme zelim da uzimem te famozne peptide, ali na zalost ne mogu da nadjem nekog ko je dovoljno upucen u to da me kaze tacno sta kako kad i koliko, posto znam da ovo je mnogo komplikovanija prica od AAS. Dosta sam upucen u pricu, te nemam nikakvih pitanja (mada 95% stvari koje znam sam procitao preko interneta), pa je pitanje koje bih hteo da postavim da li ima nekog ovde ko je upucen u tu pricu (znaci ne treba mi da mi nabavi neko) ili zna nekog ko je ono bas upucen u to, pa da mi tacno sastavi taj cycle sta kako kad i koliko, naravno platio bih za to.

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Kombinovanje peptida
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2015, 05:18:49 posle podne »
Ovako, sledi malo poduzi post, pa ko ima volje i zelja da procita, i pomogne...bio bih veoma zahvalan.
Plan mi je sledeci, skroz sam nov u pricu sa peptidima i svim, i nemam nikog u svojoj blizini ko je dovoljno upucen u pricu i kome verujem, te nemam drugog izbora sem da pitam na forumu na kojem sam svejedno naucio vecinu stvari koje znam i BB.
Da krenemo, plan je uzeti CJC 1295 w/o DC i GHRP 6. Posto zaista sve radim na svoju ruku, najdetaljnije moguce cu napisati sta i kako planiram da uradim, molim vas ispravite me. Prvo, u apoteci trazim bakteriostaticku vodu (ili koju vec treba?). Zatim, u vial od 2mg CJC-a ubacujem 2ml vode, lagano promesam i stavljam u frizider. Ista prica i sa GHRP 6-icom, samo stavljam 2,5ml vode, i vial je 5mg GHRP 6, i stavljam u frizider na cuvanje.
Plan mi je uzimati 100mcg CJC-a i 200mcg GHRP 6 ujutru odmah nakon ustajanja, i isto tako pred spavanje.
Dalje, saveti za proizvodjace, posto imam par njih kojih mogu nabaviti, koju su najbolji, cena ne igra ama bas nikakvu ulogu, samo zelim sto potentnije i sto sigurnije peptide. Koji proizvodjaci su najbolji, na koje da ciljam?
Takodje, uzeo bih IGF 1, 50mcg dnevno, 15tak min pre treninga bih dozirao. Ista prica sto se mesanja, tice, 2ml na 1mg vial i posle frizider. Takodje, koji proizvodjac?

Sto se tice ishrane, plan je sledeci.
Bodenje, 40tak min nakon 200gr mesa, pirinac (50-100gr), povrce i ponekad neko voce. Multi.
IGF 15min pred trening, otprilike sat ipo do dva nakon dorucka je trening, i pred trening coffein.
Nakon treninga PWO, 50gr proteina, 50-100gr CARBS i 5gr kreatina.
Sat nakon 200gr mesa, pirinac (50-100gr), povrce i ponekad neko voce.
3 sata nakon 200gr mesa, povrce, 2 tab omega 3.
3 sata nakon kutica elle sa povrcem (ponekad da bih razbio monotoniju, msm da ne bi smetalo 100-150gr crvenog voca, tipa malina, sumsko itd)
Peptidi, pa pola sata nakon 50g proteina sa 0,3ml mleka i saka oraha, 3 tab ZMA.

Da li ima ovde svrhe dodati arginin pred spavanje, jer koliko znam peptidi ne zaustavljaju lucenje prirodnog hormona, tako da mislim da bi imalo svrhe ubaciti? Ako ima, onda bih dodao i pred trening. Takodje, ako ima jos neka preporuka za neki suplement, koji bih trebao ubaciti, otvoren sam za predloge?
Da li bi imalo svrhe piti u toku treninga BCAA+glutamin i mozda jos nesto, posto bas kontam da mi ne manjka kalorija, i da nisam ni blicu deficita, a kolicina proteina je vec poveca, pogotovo posto nisam na AAS, to planiram tek mozda nakon 2og, 3ceg meseca...u zavisnosti kako se pokaze ovo.

Peptide i IGF bih injektirao u stomak.

Mislim da bi to bilo sve...ukratko :)
« Poslednja izmena: Januar 11, 2015, 05:22:01 posle podne StefanJ »

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Kombinovanje peptida
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2015, 10:28:49 posle podne »
Brate ako hoces peptide bez aas , iskreno , ulozi u suplemente  :) . Moje iskustvo je da mi se se npr u neku ruku peptidi vise svidjaju za neko odrzavanje nakon ciklusa , u toku ciklusa , ama bas nista posebno .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Kombinovanje peptida
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2015, 04:23:50 posle podne »
Brate ako hoces peptide bez aas , iskreno , ulozi u suplemente  :) . Moje iskustvo je da mi se se npr u neku ruku peptidi vise svidjaju za neko odrzavanje nakon ciklusa , u toku ciklusa , ama bas nista posebno .

AAS, cu ubaciti na kraju, posto peptide planiram malo duze da uzimam. Sto se suplemenata tice, nije mi pitanje ili-ili...suplementacija i ishrana su vec sredjeni do maksimuma, ne zalim novca za to :)

Koje doze si isao i sta si uzimao, ako ne zelis ovako javno, bio bih ti zahvalan i na PM da mi odgovoris :)