April 20, 2024, 02:12:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Training chest with Hidetada Yamagishi!  (Pročitano 10679 puta)

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 11, 2006, 10:22:34 posle podne »
Ok hvala, još jedno pitanje.Jel smeju da rade to "početnici" sa ne baš velikom mišićnom masom?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2006, 11:15:03 posle podne »
Svaka cast Vladar. Sutra cu da odradim ovako grudi, jer su sutra po planu.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 11, 2006, 11:33:28 posle podne »
evo samo ovo da kazem ...lik trenira u patikama za rvanje...znam posto imam iste takve :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #18 poslato: Decembar 11, 2006, 11:53:23 posle podne »
@Corey
Znaci vidis da su ovaj program odradili momci koji su profesionalni bodybuilderi, i to bih jos dodao da svaki ovaj trening koji prenesem iz Sarcevog Koloseuma je paklen cak i za taj nivo!
Tako da mislim da nije najbolje rijesenje za pocetnike, ili cak za ljude koji i imaju iskustva nesto vise da kompletan ovaj trening odrade u navedenom obimu.
To je opet moje neko zdravo-razumsko, makar mislim, rezonovanje...
Da opet napomenem da ove materijele koje prenosim iz Koloseuma postavljam ovdje da bi nas sve zajedno malo motivisali jer su akcije i slike, po meni sjajne, a ne da ljudi koji su na pocetku izgradjivanja svog tijela odmah precrtaju ovaj trening kao svoj....Ali isto tako mislim da svi mi mozemo iz ovih varijanti nesto novo i korisno izvuci i naci nacin da ove tehnike u zavisnosti od nivoa i implementramo u nase treninge.

Dr Rapid je, kao sto znas, takmicar i vrlo ozbiljan vjezbac i on ce nam, nadam se, reci kako mu se ovaj trening ucinio i prenjeti neke detalje sa njega!

Nadam se da sam ti uspio odgovoriti! Pozzz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #19 poslato: Decembar 12, 2006, 12:02:05 pre podne »
evo samo ovo da kazem ...lik trenira u patikama za rvanje...znam posto imam iste takve :D

Ili ti treniras rvanje u BB opremi?! Ko ce ti ga znati!  :D

Jos da dodam da dosta profesionalaca na americkoj sceni su se na koledzu bavili rvanjem ili americkim fudbalom, recimo Chris Cormier mi sada pada na pamet, jer sam citao da je bio i sasvim dobar wrestler! Takodje Binais je ponikao u judo-u, znam i za Erakovica iz Bara da se baviom judom prije nego li presao na BB, pa se cini da ljudi koji su se u mladosti bavili tim i slicnim sportovima su izgradili dobru osnovu za bavljenje BB... to sam naravno zakljucio jer sam primjetio da vecina od njih pominje neke takve korijene... cak sad kad razmislim mislim i da se Milos bavio nekim od borilackih sportova, mozda bas judom... :)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #20 poslato: Decembar 12, 2006, 12:44:10 pre podne »
Naravno Vladar, kazem kakav je provod bio. Inace, vec sam rekao da se sav moj trening zasniva na Miskovim metodama. Bilo da radim kosi ili ravni benc, uvjek zadrzavam 2 sec pri grudima, i onda nastojim da istisnem tezinu ponovo na vrh, a ne da je guram, znaci pokusavam samo da izolujem pektoralis. Prosli trening sam radio kosi benc, poceo sa 40kg, a zavrsio sa 60. Da vidite kako me ovi okolo posmatraju. Meni oci ispadaju, grudi gore, a ovi se sigurno smiju, kako malo dizem :). Letenje i corssover radim isto kako opisano, sporo i na kraju sa zadrzavanjem na kraju, da povecam kontrakciju.
Ali vec vidim da ce problemi da nastanu na trisetu, ako odradim deo pre triseta kako treba, vec cu biti prilicno iscrpljen, pa ce pri trisetu doci do padanja garant :). Misko bas zna da zabiberi :D :D
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #21 poslato: Decembar 12, 2006, 12:58:37 pre podne »
Sjajno stari! To su pravi inside info koje volim procitati ovdje!

Zanimljiv mi je jako njegov pristup i raznovrsnost na njegovim treninzima, zato ga i volim citati i eksperimentisati sa njegovim treninzima.
U svakom slucaju ocekujem utiske kad budes mogao pisati! :)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #22 poslato: Decembar 12, 2006, 01:39:12 pre podne »
Evo mojih utisaka sa dosta polovicnim treningom. Uradio sam ravni i kosi bez serija sa naporom na ekcentricnom delu... koso razvlacenje...kablove...e kod triseta sam imao problem. Uradio sam na Hameru 13 za donji deo grudi i 13 za gornji deo, a posto u teretani nemamo masinu za propadanje, pokusao sam sa onim pomaganjem sa nogom ili iznudjenim ponavljanjima, ali kako to nikada nisam radio nije mi islo. Pokusao sam da radim propadanja, reko da odradim koliko mogu, valjace.... :lol: :lol: :lol:...dobro nos nisam zabio u patos----> Ni jedno! Sve zbog toga sto nisam imao sa kim da odradim trening. Odradio sam jos dve serije  Hamera i otisao u svlacionicu. Napravio sejk i seo da ga popijem, prvi  put u zivotu sam osetio tako nesto, grudi su mi konstantno podrhtavale, kao kada hocu da ih pomeram, samo mnogo manji i brzi konstantni pokreti! Primetio sam jos jenu jako vaznu stvar, ruke su mi potpuno odmorne! Sledeci put ce biti jos bolje nadam se!


Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #23 poslato: Decembar 12, 2006, 04:04:58 posle podne »
grudi su mi konstantno podrhtavale, kao kada hocu da ih pomeram, samo mnogo manji i brzi konstantni pokreti!
Od kada primenjujem Miškove metode to mi se često dešava, gotovo svaki trening :)
prošli trening leđa, juče da budem precizniji, u prezadnjoj vežbi došli mi je da plačem od muke, ali bukvalno, kilaža je bila 30kg, a vežba prednji lat  :lol:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2006, 04:53:10 posle podne »
Kao u struju da su me ukljucili!  :lol:

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2006, 09:42:13 posle podne »
Evo i mene upravo s treninga. Utisci:
Za ovakav trening je potrebno malo iskustva, da bi se upoznali sa svojim mogucnostima. Bas zato sto ne treniram sa vecim tezinama, i zato sto sam navikao da radim sporo i s kontrakcijom,  tu je doslo do malo odstupanja u treningu. Evo primer, odmah pri progresivnom povecavanju tezine, u pocetku je bilo prelagano (14 ponavljanja bez pomoci), a onda na kraju jedva 6 sa forsiranjem (umesto 6+ forsiranje).
Kosi benc sve ok, bolovi su prisutni konstantno, ali izdrzao se. Najsmesnija situacija pri treningu: Super teska negativna ponavljanja na kosom bencu: Nakon par ponavljanja totalni otkaz, jednostavno ruke (grudi) otkazale, i tup - eksta brzo negativno spustanje kao rezultat :)
Letenje sa bucicama (sa 12,5 i 15 kg) je bila borba, kao i crossover. Te dve su bile ekstra bolne i teske. Izvodjenje ovih dveju vezbi izgledalo je kao pravi rat izmedju mene i tegova. Nedaju oni, al ne dam ni ja. Mrtve tacke pri zadnjim ponavljanjima. Ovde prst partnera puno znaci, iako mu ja uvek govorim ne diraj, ne pomazi, moram sam :)

Ono sto me malo zbunilo je rezultat triseta. Borba pri zadnjim ponavljanjima, ali cim skoknem na sledecu spravu, osecam kako mogu i dalje i jos. Nakon triseta sam bas osecao kako mogu jos. Zasto, zaista ne znam. Onda sam jos jednom uradio Incline Hummer i tu je bio kraj, to me je odradilo.
Rezultat: Ekstra napumpane grudi (kao nikad do sad), i blaga bol u grudima nakon treninga. Grudi su izgledale kao da nisu moje, nesimetricne sa ostatkom tela :lol:
Evo slikica: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2713.msg73642.html#msg73642
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2006, 09:58:25 posle podne dr_rapid »
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #26 poslato: Decembar 12, 2006, 11:02:23 posle podne »
Moram opet da pitam posto mi niko nije odgovorio, Da li ce Milos izaci na sledecu Olimpiju?
Liberte toujours

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2006, 11:53:33 posle podne »
@dr_rapid
Svaka cast Doctore! Zaista fenomenalno! Hardcore by Mr.Rapid! Respect for you baby!

@PitBull 
Ovako momce posto stvarno nema smisla da ostanes uskracen za odgovor, da probam ja da te malo informisem... Znaci da bi se neko pojavio na MrO mora da se kvalifikuje na nekom od takmicenja za profesionalce koje IFBB organizuje.... U zavisnosti od takmicenja 3-5 prvih se kvalifikuje, moguce je i da neko dobije ulaz i bez toga, ali to je dosta rijedje, vjerujem da ce Milos ucestvovati na nekom od takmicenja i uspjeti da se kvalifikuje, pa da ce mo ga gledati na MrO, gdje se nadam i popravi svoj najbolji rezultat (10.mjesto)

Ako te interesuje koja su to takmicenja ubacio sam sljedecu stvar pa malo pogledaj...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,3060.0.html
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #28 poslato: Decembar 13, 2006, 02:49:35 posle podne »
@dr_rapid
Svaka cast Doctore! Zaista fenomenalno! Hardcore by Mr.Rapid! Respect for you baby!

@PitBull 
Ovako momce posto stvarno nema smisla da ostanes uskracen za odgovor, da probam ja da te malo informisem... Znaci da bi se neko pojavio na MrO mora da se kvalifikuje na nekom od takmicenja za profesionalce koje IFBB organizuje.... U zavisnosti od takmicenja 3-5 prvih se kvalifikuje, moguce je i da neko dobije ulaz i bez toga, ali to je dosta rijedje, vjerujem da ce Milos ucestvovati na nekom od takmicenja i uspjeti da se kvalifikuje, pa da ce mo ga gledati na MrO, gdje se nadam i popravi svoj najbolji rezultat (10.mjesto)

Ako te interesuje koja su to takmicenja ubacio sam sljedecu stvar pa malo pogledaj...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,3060.0.html
Vladar hvala za info
Liberte toujours

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Training chest with Hidetada Yamagishi!
« Odgovor #29 poslato: Januar 16, 2009, 01:04:40 posle podne »
Taman da se podsetimo ove teme....
Evo Hideovog novog sajta...

http://www.hide-productions.com/en/hideYamagishi.html