Jun 16, 2024, 12:31:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Da ili ne?  (Pročitano 12347 puta)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #15 poslato: Mart 12, 2015, 12:44:46 pre podne »
Еба му и ти мајку... Да се замасти читав да би му рука изгледала веће, аман :Д

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #16 poslato: Mart 12, 2015, 06:35:27 pre podne »
@Za Velju

Gresis,poenta oko ruku je ta da moras da se zamastis jednostavno,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF... ti na tih 110 kg da imas recimo oko 15% BF ti bi izgledao 30-40% veci u svakoj pojedinacnoj particiji ,i to je to.
 ti na ovim slikama imas jako nizak BF i to ti je sav odgovor, ps super izgledas skroz (no homo)

Ovo ti je 12-13% bf na slici, samo je vaskularnost jaka. Nekada davno išao sam na 125 kg, pa su ruke opet bile smejurija

hvala
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #17 poslato: Mart 12, 2015, 06:41:45 pre podne »
Citat
jednostavno,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF

djillleeeee
polako jbg...
cemu ovakvi ispadi?

steta si Velja nece da otkrije neke stvari,a siguran sam da bi i samog sebe se stidio,a kada bi shvatio koga u stvari ispravljas i kazes da gresi...veruj mi

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #18 poslato: Mart 12, 2015, 09:05:13 pre podne »
Djle gresis ti u mnogim stvarima, ali necemo da tema bude posvecena tebi.

Van mreže steki123

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #19 poslato: Mart 12, 2015, 01:27:43 posle podne »
Pozdrav ljudi.. Idem u teretanu 3 godine..delimicno sam zadovoljan rezultatima.. Grudi su masivne i oblikovane, ramena poprilicno siroka, ledja tu i tamo a ruke su male u odnosu na njih sto me jako nervira.. Obim ruke svega 39,7-40,5cm..inace Visok sam 198 cm a raspon ruku 203 cm.. Tezina 98kg.. Bench pres 115kg..17godina imam. Da li bi koriscenje metana pomoglo da izvucem obim 42,3 cm i da definisen stomak koji je ravan trenutno.. Moj prijatelj je bio na metanu 35 dana.. Uzimao 6 tableta dnevno.. I zaista lepo napredovao u tom segmentu koji ja potenciram isto a pritom i nije mnogo pazio na ishranu..

dijeta je za stomak ebo ga ti ,al dijeta je teska ,nedaj boze 4 dana da se spoji...al ne lakse je da se guta....napujdaces se vodurinom....17 god i steroidi.....probaj sa brusnicom bolje ce te odradi
The force is strong within me, forever does not exist not for everyBODY

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #20 poslato: Mart 12, 2015, 03:24:25 posle podne »
@Za Velju

Gresis,poenta oko ruku je ta da moras da se zamastis jednostavno,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF... ti na tih 110 kg da imas recimo oko 15% BF ti bi izgledao 30-40% veci u svakoj pojedinacnoj particiji ,i to je to.
 ti na ovim slikama imas jako nizak BF i to ti je sav odgovor, ps super izgledas skroz (no homo)

Ovo ti je 12-13% bf na slici, samo je vaskularnost jaka. Nekada davno išao sam na 125 kg, pa su ruke opet bile smejurija

hvala

Iskreno sad da neko sa 125kg ima losu ruku,onda tu nesto mnogo ne valja ,ili trening ili totalno usrana genetika

Citat
jednostavno,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF

djillleeeee
polako jbg...
cemu ovakvi ispadi?

steta si Velja nece da otkrije neke stvari,a siguran sam da bi i samog sebe se stidio,a kada bi shvatio koga u stvari ispravljas i kazes da gresi...veruj mi
Daleko od toga da sam isao sa ciljem da se mesam u njegovo znanje ,to je bilo licno moje misljenje jer ja se pridrzavam one stare  Masa vs Definicija

Djle gresis ti u mnogim stvarima, ali necemo da tema bude posvecena tebi.
Znam nismo platili,jbg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #21 poslato: Mart 12, 2015, 04:20:26 posle podne »
Citat
Daleko od toga da sam isao sa ciljem da se mesam u njegovo znanje ,to je bilo licno moje misljenje jer ja se pridrzavam one stare  Masa vs Definicija

noup vec moj osvrt bijahu Djlilson na ovo:

Citat
,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF

polako,polako sa ovim  ;)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #22 poslato: Mart 12, 2015, 04:28:59 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #23 poslato: Mart 12, 2015, 04:44:04 posle podne »
Citat
Daleko od toga da sam isao sa ciljem da se mesam u njegovo znanje ,to je bilo licno moje misljenje jer ja se pridrzavam one stare  Masa vs Definicija

noup vec moj osvrt bijahu Djlilson na ovo:

Citat
,ne moze covek da izgleda nzm kolko masivno sa jako malim procentom BF

polako,polako sa ovim  ;)
ma pedja ja se mozda lose izrazim ali stvarno ja ne zelim da pametujem ovde a pogotovo ne vama tebi velji itd ,ja sam se opet ukljucio sa ciljem da Pomognem!!! Velji kolko tolko iako zvucni smesno na kraju krajeva i da ga motivisem da proba jace da trenira npr,,jednostavno ja sam to mislio da je tako i tu gresim al sad je poenta da mi neko objasni zasto je to tako,ti si se uvek ukljucio i pomogao maksimalno i ja to maksimalno cenim,ali ovdi drugi sto pricaju da ja gresim i cute e to je vec nesto drugo jer ovde smo valjda da pomazemo jedni drugima a posto drugi nece ja cu svima uvek pomoci kolko mogu

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #24 poslato: Mart 12, 2015, 04:44:59 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...

pa genetika definitivno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #25 poslato: Mart 12, 2015, 04:54:10 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...

pa genetika definitivno

genetika je izgovor i nista vise..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #26 poslato: Mart 12, 2015, 04:56:46 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...

pa genetika definitivno

genetika je izgovor i nista vise..

e pa onda ne znam stvarno sta vise :D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #27 poslato: Mart 12, 2015, 05:09:51 posle podne »
Hvala na savetu Djle, probacu da promenim trening
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #28 poslato: Mart 12, 2015, 05:35:44 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...

pa genetika definitivno

genetika je izgovor i nista vise..

e pa onda ne znam stvarno sta vise :D

ISHRANA
TRENING
SUPLEMNETAICJA
HEMIJA

and and winer is-EDUKACIJA!!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #29 poslato: Mart 12, 2015, 06:02:49 posle podne »
djile na ovom forumu imas ljudi sa 100kg koji izgledaju duplo vece od mene npr a imas ljude koji izgledaju manje sa vecom tezinom... tako da nije tezina apsolutni pokazatelj svega...

pa genetika definitivno

genetika je izgovor i nista vise..

e pa onda ne znam stvarno sta vise :D

ISHRANA
TRENING
SUPLEMNETAICJA
HEMIJA

and and winer is-EDUKACIJA!!

Jasno i primljeno K znanju djenerale!  8)