Maj 22, 2024, 06:02:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.150 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Da ili ne?  (Pročitano 12301 puta)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #30 poslato: Mart 12, 2015, 07:16:03 posle podne »
pa da od svega po malo i dugogodisnja konzistencija :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #31 poslato: Mart 12, 2015, 10:20:11 posle podne »
@Djle sta nisi platio? :/

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #32 poslato: Mart 13, 2015, 12:41:04 pre podne »
Citat
@Djle sta nisi platio? :/
Дионице од форума :Д

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Da ili ne?
« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2015, 02:38:49 posle podne »
upravo sto kaze exe... ja sam jednom imao sa 92kg formu gde su ljudi mislili da imam 110kg!!! niko nije mogao ni da poveruje da sam imao ispod 100. a ja 195cm 92kg svega, siroka ramena (trenirao plivanje nekad) pa im vizuelno izgledam ogromno. stvar je u proporciji, ne u tezini...

a laki druze, sto se tebe tice, nema potrebe za metanom jos. jos si mlad ruke ce vremenom narasti. ti samo treniraj i jedi kvalitetno.

meni licno npr ruke najbolje napreduju kad ostavim dan samo za njih. i kad ne tovarim kilazu vec se fokusiram na pumpu. znaci da pece misic koji radis. pokusaj to.... ne treba da ih radis svaki dan nego ih ostavi da se odmore koji dan ali kad ih radis da ih maltene unistis  :) da peku biceps i triceps

i druga stvar. nece ti ruke izgledati vece ako nabacis koji kg vec ako skines!!! kad su ruke izdefinisane izgledaju mnogo vece vizuelno jer se ocrtava svaka glava misica pa daju utisak da su ogromne, iako u stvari imaju nekoliko cm manje u obimu! (pogledaj bildere van sezone i na bini. na bini imaju drasticno manje kg a sta ti izgleda "vece" iliti "nagruvanije")

tako da... jedi DOSTA da bi nabacio MISICNU masu, jedi CISTO da bi skinuo salo i treniraj jako i obavezno poseban dan (trening) za ruke probaj. i garantovano ces napredovati u rukama. a za hemiju otom potom. rano ti je jos. pusti telo da izadje iz puberteta prvo da ne remetis endokrini sistem pa onda tek AKO bude trebalo pocni da razmisljas o tome....