Maj 16, 2024, 01:48:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc potrebna .. ako nije frka  (Pročitano 2496 puta)

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Pomoc potrebna .. ako nije frka
« poslato: April 01, 2015, 05:55:43 pre podne »
E ovako ... evo 3/4 mjeseca idem u tere i prsa nikako da napreduju .. razumijem da je relativno mali period za neki izgled da se dobije ali nista ne primjetim na prsima sada sam poceo raditi 2 dana prsa pa nez da li grijesim da ne preforsiram  ....  prije svega radim 4/5 serije razboj pa onda radim benc .. kosi benc .. leptir ..potisak na kosoj .. razvlacenje  .. sljedeci dan  benc .. kontra kosi .. razvlacenje gornje donje sa sajlama .. i jos dvije vjezbe ne znam imena sprava ... da prekinem ovo ? ili neko ima savjet neki sta da ubacim i tako to .. valjda sam trebao za ovaj period viditi bar neki vidljiv napredak ... svaka pomoc je dobrodosla

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2015, 10:17:29 pre podne »
Ubacio si sve vežbe koje postoje za grudi u jedan trening...
Tek si pošao teretanu tako da je to puno. Smanji obim treninga...
Npr : benc, kosi i razvlačenja su tebi za početak dovoljna. Posle nekog vremena
ubaci i par propadanja i to je to. Nema šta da se zamlaćuješ sa leptirom i sajlama -
tebi to ne treba..
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2015, 07:25:24 posle podne »
Kontra kosi da izbacim isto  ? nije problem ako radim 2 dana prsa ili jeste ... posto cu eto izbaciti ovo sto si rekao pa valjda nije nikakav fors ?

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2015, 08:51:42 posle podne »
Dva dana za redom? Problem je...
Zašto da izbaciš kontrakosi? Meni ta vežba dobro sprži grudi

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2015, 09:35:18 posle podne »
Kontra kosi da izbacim isto  ? nije problem ako radim 2 dana prsa ili jeste ... posto cu eto izbaciti ovo sto si rekao pa valjda nije nikakav fors ?

             Većini ljudi je dovoljno jednom da odrade.. E sad, grudi ti neće rasti samo od treninga.
Hrana i odmor zajedno dosta znače. Koje ćeš vežbe izabrati zavisi od cilja, opremljenosti teretane, tvoje spremnosti itd..
Ne moraš ga izbacivati u potpunosti već možeš kombinovati... Npr : ravni sa šipkom, kosi sa bućkama, propadanja, razvlačenje... Kosi sa šipkom, kontra-kosi bućke, razvlačenja, propadanja i slll.
A nema potrebe za sajlom i leptirom jer su to vežbe koje dodaju detalje na već izrađene grudi...
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #5 poslato: April 02, 2015, 01:33:05 pre podne »
Dva dana za redom? Problem je...
Zašto da izbaciš kontrakosi? Meni ta vežba dobro sprži grudi


Ne samo sam pitao Milana posto je rekao koje vjezbe da ostavim a nije napomenuo kontra kosi zato pitam[quote


     
Većini ljudi je dovoljno jednom da odrade.. E sad, grudi ti neće rasti samo od treninga.
Hrana i odmor zajedno dosta znače. Koje ćeš vežbe izabrati zavisi od cilja, opremljenosti teretane, tvoje spremnosti itd..
Ne moraš ga izbacivati u potpunosti već možeš kombinovati... Npr : ravni sa šipkom, kosi sa bućkama, propadanja, razvlačenje... Kosi sa šipkom, kontra-kosi bućke, razvlačenja, propadanja i slll.
A nema potrebe za sajlom i leptirom jer su to vežbe koje dodaju detalje na već izrađene grudi...

Eto vidis nisam znao to za leptir i sajle .. hvala na odg i na pomoci .... nego poceo sam raditi po 2 dana jer mi se vise uvuklo u glavu sam sebi nabijam neke komplekse tako da kazem sam sebe zentam pa reko 2 cu ih dana raditi mozda bude vise djelovanja ... ugl hvala ubacicu ovo sto si spomenuo
« Poslednja izmena: April 02, 2015, 01:38:34 pre podne Psytrance »

Van mreže Psytrance

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Pomoc potrebna .. ako nije frka
« Odgovor #6 poslato: April 02, 2015, 01:35:24 pre podne »
             Većini ljudi je dovoljno jednom da odrade.. E sad, grudi ti neće rasti samo od treninga.
Hrana i odmor zajedno dosta znače. Koje ćeš vežbe izabrati zavisi od cilja, opremljenosti teretane, tvoje spremnosti itd..
Ne moraš ga izbacivati u potpunosti već možeš kombinovati... Npr : ravni sa šipkom, kosi sa bućkama, propadanja, razvlačenje... Kosi sa šipkom, kontra-kosi bućke, razvlačenja, propadanja i slll.
A nema potrebe za sajlom i leptirom jer su to vežbe koje dodaju detalje na već izrađene grudi...

Eto vidis nisam znao to za leptir i sajle .. hvala na odg i na pomoci .... nego poceo sam raditi po 2 dana jer mi se vise uvuklo u glavu sam sebi nabijam neke komplekse tako da kazem sam sebe zentam pa reko 2 cu ih dana raditi mozda bude vise djelovanja ... ugl hvala ubacicu ovo sto si spomenuo
« Poslednja izmena: April 02, 2015, 01:37:47 pre podne Psytrance »