Maj 13, 2024, 04:25:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Razgovor sa Miskom  (Pročitano 4907 puta)

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Razgovor sa Miskom
« poslato: April 05, 2015, 08:55:50 posle podne »
Danas je bio Milos do nase teretane u Beceju i posto planiram od sledece godine da se takmicim, malo smo popricali. Tu sam mu ja sada postavljao razna pitanja Npr, pitao sam ga sta misli o BCAA, covek se samo nasmejao i rekao da ne uzimam to ako ne moram, da su to samo 3 aminokiseline, da je mnooogo bolje i korisnije uzeti EAA. Drugo, posto vidim ovde i na mnogim mestima, da ujutru kao prvi obrok ide protein+UH, on mi je odgovorio da ne uzimam hidrate u prvom obroku osim ako mi nije trening odmah posle prvog obroka, vec da prvi obrok budu masti i proteini. Npr 6 celih jaja. A hidrate da vrtim pre, posle i u jednom ili 2 obroka nakon treninga. Trece, vidim govore mnogi da treba imati visok unos UH kada smo na trenu, da bi misici dobili na tvrdoci i punoci itd, sto je on negirao i samo mi rekao da razmislim malo, kakve veze uopste ima unos hidrata sa tim i da su to nebuloze. Za PCT posle svakog ciklusa on je uvek za HCG ma koji ciklus to bio a dodaci tipa tribulusa cinka daa itd su samo tu jos da malo poteraju pricu oko oporavka. Pricali smo jedno sat vremena, ali to je toliko malo da ja uopste nisam stigao da ga pitam zbog cega ovo zbog cega ono, covek je enciklopedija, mozes ga slusati ceo dan. Molim Pedju ili nekoga iskusnijeg da mi malo pojasni ovo oko prvog obroka i oko trena, jer Misko je u tolikoj guzvi da ga ne mozes sve pitati u detalje jer bi on pricao o tome satima.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2015, 09:46:16 posle podne »
Sto se tice prvog obroka to primenjuejm vec duzi period i mnogo mi vise prija. Ovo za tren, ne mogu da kazem bez da cujem njegove argumente.

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2015, 09:58:27 posle podne »
Kazem, imao sam stosta da ga pitam, ali nisam mogao u detalje sve jer je covek u zurbi uvek. Rekao  je da ce doci za jedno 2-3 nedelje opet i da cemo opet razgovarati opsirnije malo o svemu

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2015, 11:57:12 posle podne »
Da dodam, po njegovim recima, dnevni unos proteina bi trebalo da bude MINIMUM 3 grama po 1 kg a kada uzimamo anabolike 4 grama. 2 grama kako on kaze je malo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2015, 05:34:57 pre podne »
Danas je bio Milos do nase teretane u Beceju i posto planiram od sledece godine da se takmicim, malo smo popricali. Tu sam mu ja sada postavljao razna pitanja Npr, pitao sam ga sta misli o BCAA, covek se samo nasmejao i rekao da ne uzimam to ako ne moram, da su to samo 3 aminokiseline, da je mnooogo bolje i korisnije uzeti EAA. Drugo, posto vidim ovde i na mnogim mestima, da ujutru kao prvi obrok ide protein+UH, on mi je odgovorio da ne uzimam hidrate u prvom obroku osim ako mi nije trening odmah posle prvog obroka, vec da prvi obrok budu masti i proteini. Npr 6 celih jaja. A hidrate da vrtim pre, posle i u jednom ili 2 obroka nakon treninga. Trece, vidim govore mnogi da treba imati visok unos UH kada smo na trenu, da bi misici dobili na tvrdoci i punoci itd, sto je on negirao i samo mi rekao da razmislim malo, kakve veze uopste ima unos hidrata sa tim i da su to nebuloze. Za PCT posle svakog ciklusa on je uvek za HCG ma koji ciklus to bio a dodaci tipa tribulusa cinka daa itd su samo tu jos da malo poteraju pricu oko oporavka. Pricali smo jedno sat vremena, ali to je toliko malo da ja uopste nisam stigao da ga pitam zbog cega ovo zbog cega ono, covek je enciklopedija, mozes ga slusati ceo dan. Molim Pedju ili nekoga iskusnijeg da mi malo pojasni ovo oko prvog obroka i oko trena, jer Misko je u tolikoj guzvi da ga ne mozes sve pitati u detalje jer bi on pricao o tome satima.

neznam sta je to MIlos rekao a sto OVDE nije rekao pre 10 godina i sto ne ponavlja od kada ga ja znam
Sve sto je rekao-mogu licno da potvrdim da je tako,jer sve te "savete" koje je trebi rekao su tacni..
kazem..
zaista ne vidim sta je to NOVO jer ovo sve je vec znano dugi dugi niz godina

oko EAK-naravno,ali gde ti da kod nas nadjes to (vise ih nema odavno)
-tren..licno sam uvek za to
-dorucak-od kada sam pcoeo saradnju sa mIlosem 2005 god-tako radim
itd td itdi

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2015, 10:21:28 pre podne »
Sarcev ili?

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #6 poslato: April 06, 2015, 10:47:10 pre podne »
Da

Van mreže axl rose

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #7 poslato: April 06, 2015, 11:28:14 pre podne »
Malo sam zbunjen ovim sto si napisao za prvi obrok. U temama o ishrani 99% clanova je napisalo da jede ovas u prvom obruku, i niko ih nije ispravio...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #8 poslato: April 06, 2015, 12:06:39 posle podne »
To nije nikakva greška da bi se ispravljala.

Van mreže axl rose

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #9 poslato: April 06, 2015, 12:19:20 posle podne »
lose sam se izrazio, bolje je reci niko im nije uputio sugestiju da je bolja ova druga varijanta...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #10 poslato: April 06, 2015, 03:46:52 posle podne »
lose sam se izrazio, bolje je reci niko im nije uputio sugestiju da je bolja ova druga varijanta...

niko nije rekao da je BOLJA vec kao sto bukas kaze,zasto bi se isprvljalo nesto sto nije greska
a ti npr da pratis sta pisem i gde pisem itd,onda bi video moj svakdonevni broj obrok,od cega se sastoji itd itd itd
tako da nema smisla da me ovde stavljas u nezgodnu pozciju da nekome mazem oci ili slicno,jer redovno stalvjam,sta jedem,kako jedem,kada jedem itd itd itd iito u nazad 7 godina i to bas na ovom forumu FB,BLOGU itd itd itd ;)


Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #11 poslato: April 06, 2015, 08:32:24 posle podne »
Šarčev je legenda, nema šta.
Inače, duže vreme praktikujem ovu metodu sa B + M za doručak. Pojedem 5 celih jaja.

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #12 poslato: April 06, 2015, 10:45:38 posle podne »
Šarčev je legenda, nema šta.
Inače, duže vreme praktikujem ovu metodu sa B + M za doručak. Pojedem 5 celih jaja.
x2

nema si lepse od jajca odma kad se ustane  :D :D domaca sa 6,3gr prot :D

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #13 poslato: April 07, 2015, 01:24:16 posle podne »
Šarčev je legenda, nema šta.
Inače, duže vreme praktikujem ovu metodu sa B + M za doručak. Pojedem 5 celih jaja.
x2

nema si lepse od jajca odma kad se ustane  :D :D domaca sa 6,3gr prot :D
Domaća jajca i ja cepam, nema bolje :D

Van mreže paprika123

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Razgovor sa Miskom
« Odgovor #14 poslato: April 10, 2015, 02:59:09 posle podne »
Ako pojedem ovsene ujutro spava mi se i u teretani zevam. A kad roknem nesto 'masno' guram i nema naglih skokova i padova energije