April 19, 2024, 12:36:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Men Solution  (Pročitano 6813 puta)

Van mreže JakoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Men Solution
« poslato: Maj 21, 2015, 04:06:19 posle podne »
Pozdrav svima, pre svega da se prestavim. Moje ime je Vladimir. Nisam video nigde neki topic upoznavanja novih clanova itd. Vidim da su na forumu mnogi dosli sa drugih foruma gde sam ranije visio, znaci da ipak vredi necemu:)
No, da se vratim na temu. Nisam video da je iko pisao o ovome , mada nisam sada nesto puno ni cackao po forumu. Da li ste culi nekada za najmocniji preparat na svetu kako ga predstavljaju Men Solution? Ono sto pisu u marketingu, i komentari  korisnika istog su krajnje smesni. Ako postoji rec o ovome vec obrisite topic, ako ne, okacicu vam par stvari o njemu:) Pozdrav jos jednom, trudicu se da budem aktivan sto vise mogu:)  ;D 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men Solution
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2015, 05:51:57 posle podne »
Pozdrav svima, pre svega da se prestavim. Moje ime je Vladimir. Nisam video nigde neki topic upoznavanja novih clanova itd. Vidim da su na forumu mnogi dosli sa drugih foruma gde sam ranije visio, znaci da ipak vredi necemu:)
No, da se vratim na temu. Nisam video da je iko pisao o ovome , mada nisam sada nesto puno ni cackao po forumu. Da li ste culi nekada za najmocniji preparat na svetu kako ga predstavljaju Men Solution? Ono sto pisu u marketingu, i komentari  korisnika istog su krajnje smesni. Ako postoji rec o ovome vec obrisite topic, ako ne, okacicu vam par stvari o njemu:) Pozdrav jos jednom, trudicu se da budem aktivan sto vise mogu:)  ;D 8)

Pozdrav i dobro dosao
Hvala na komplimentima,a forum inace traje u kontinutietu vec 10 god,tako da je to sigurno jedan od pokazaetelja KVALITETA price,a ne opcije "sigurno da valja necemu ;) "

u svakom slucaju
sto se tice proizvoda kojeg zelis da izreklamiras
nemas potrebe da se mucis apsolutno iz razloga sto na ovom forumu gajimo nekako duh da se prica iskreno i bez floskula,naduvavanja cinjenica i slicno
Prica o ovom preparatu koji je nista drugo do obican ARIGNIN i to cak ne i cist AKG,je obicna komercijalna i marektinska prica ;) (da ne koristim neke teze termine)
Jednostavno prica o cudotovrnom preparatu koji za mesec dana ucini od detata-coveka,od evnuha -pastuha , od debeljka-mrsavka od mrsavka-debeljka itd itd  je prica koju clanovi ovog foruma,nece prihvaitit
razlog za to je upravo nacin i pokusaj EDUKACIJE clanova ovog foruma kroz vremenski kontinutet od 10 god gde ljudi porpilicno dobro shvataju  kako sta radi,zasto radi da li u opste radi itd itd itd jer svrha ovog foruma nije PRODATI vec mi koji smo ga podgili pre 10 god smo ga podigli zbog entuzijamza i ljubavi prema ovom sportu,a to sto smo neki otisli u supelemnt vode,to je nekako logican sled dogadjaja nas koji zivimo od ovog sporta.
Moja prevashodna misija je da ljudima delim znanje koje imam (na drugima je da procene koliko je ono) i da onda sami u svojoj glavi,posloze kockicke zasto je trava zelena,a nebo plavo.

Siguran sam da si me razumeo i shvatio
« Poslednja izmena: Maj 21, 2015, 05:54:35 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže JakoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Men Solution
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2015, 07:31:49 posle podne »
Pedja mislim da si me pogresno razumeo. Nemam nikakve veze sa tim. Bas naprotiv sam pokusavao da nadjem neki forum gde ce mi biti objasnjeno nesto o njemu jer nisam upucen. Imam ja svoj posao , treniram za sebe. Nije mi nista bilo jasno kako je palo sa neba odjednom tako nesto. Slobodno obrisi topic ako postoje istomisljenici sa tobom na forumu, stvarno nisam imao takvu nameru :) Bicu i dalje aktivan ovde . Sve najbolje :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men Solution
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2015, 05:46:41 pre podne »
Pedja mislim da si me pogresno razumeo. Nemam nikakve veze sa tim. Bas naprotiv sam pokusavao da nadjem neki forum gde ce mi biti objasnjeno nesto o njemu jer nisam upucen. Imam ja svoj posao , treniram za sebe. Nije mi nista bilo jasno kako je palo sa neba odjednom tako nesto. Slobodno obrisi topic ako postoje istomisljenici sa tobom na forumu, stvarno nisam imao takvu nameru :) Bicu i dalje aktivan ovde . Sve najbolje :)

Nema razloga da se brise topic
A ja sam shvatio po tvom pisanju: kasnije cu vam napsiati sve benefite ovog preparata,kao i refenernce itd itd,da ti u stvari preznetujes ovaj preparat.

Pogresan dojam sam shvatio,ali na osnovu tvog pisanja jer mi nije licino na pitanje u vezi njega,vec iznosenje cinjenica o njemu
Nije ni bitno
AKo sam pogresio-moje izivnjenje
A za preaprat...ma...

Van mreže JakoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Men Solution
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2015, 03:12:59 posle podne »
Nisam hteo da davim ako vec postoji na forumu pa sam prvo pitao da li je neko koristio. Nikada nisam naleteo na tako naduvanu pricu necega kao sto je to, stvarno sam hteo da kupim. Naivcina :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Men Solution
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2015, 05:34:48 pre podne »
Nisam hteo da davim ako vec postoji na forumu pa sam prvo pitao da li je neko koristio. Nikada nisam naleteo na tako naduvanu pricu necega kao sto je to, stvarno sam hteo da kupim. Naivcina :D

ma...znas koliko toga ima i dan danas po istim ili slicnim stvarima..ono...
ali ne pratis tj nije ti polje intereosvanja,a na ovo si naleteo slucjano itd itd

Van mreže JakoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Men Solution
« Odgovor #6 poslato: Jun 01, 2015, 06:39:10 posle podne »
Hvala puno Pedja :)