Maj 04, 2024, 12:30:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007  (Pročitano 43719 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #150 poslato: Septembar 09, 2007, 03:29:59 posle podne »
I DA NE ZAOBRAVIM...DAJ ZAJEBO ME SA TIM CEMU FORUM AKO SVI MORAJU MISLTI KAO JA...STVARNO MI SE SERE OD TOGA VISE...

REKAO SAM VEC JEDNOM...NARAVNO DA NE..ALI AKO JE MISLJENJE ISKRIVLJENO..KAO STO JE TVOJE JEL IMAS LICNI INTRES..ONDA TI SIGUNO NECU DOYIVLTI DA SIRIS LAZI I DEZINFORMACIJE OVDE.

I DA...U PRETHODNE DVE GODINE NISI ISLI DELEGATI..PA HVALA BOGU.LISLI SU LJUDI KOJI NAS NECE OSRAMOTITI I KOJI IMAJU UGLEDA U EVROPSKOJ I SVETSKOJ IFBB FEDERACIJI...NEA VUCKOVIC..KOJI NEMA VEYE SA SAVEZOM VISE..I EXTREM....KOGA JE TREBALO DA VODIMO....NEKOGA KOD OD CITAVOG ENGSKOG JEZIKA ZNA DA KAZE..PAM IZ GRKCE....ILI ENKOGA KOD ZNA DA KAZE..JES JES..HAV DU AJ NE....

ILI NEKOGA KO KRADE HRANU....JEL TO TRBEALO???

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #151 poslato: Septembar 09, 2007, 04:55:26 posle podne »
Ha,ha,ha... dobro ti je ovo za kradju hrane i tacno je.

Odmah da ti odgovorim i na onaj tvoj nacin pricanja sa pocetka.Nisam shvatio to licno i u medjuvremenu sam ukapirao da stvarno ne vredjas vec je to tvoj nacin komunikacije. Ok 100%.

E da, nisam uopste od tih koji odredjuje gde ko ide i sl. Nemam ti ja veze sa tim stvarima.

Za Azerbejdzan bas ne moze da se kaze da se islo turisticki. Ne moze da se kaze da se od Gorana nije ocekivao neki plasman ako je prosle godine bio 7-mi ili 8-mi na Svetu ili Roberta koji je redovno sa tobom na bini u izboru za apsolutnog. Goran je imao plasman medju 15 a Roberta su nasilno skinuli sa bine iz nekoliko pokusaja da bi vratili Hrvata koji je isam iznenadjen usao medju 15 umesto naseg.
Dobro, Branka je trenutno omanula ali je ipak bila 9-ta na Evropskom i uvek je medju 15.
Ove godine je Svetsko za veterane i juniore u Budimpesti. Mislim da ce jedino tu poci i neko ko mozda i ne zasluzuje ali tu nema troskova jer je blizu a kotizacije od 100eu ce sami da plate.

Sto se sudjenja tice, ti imas apsolutno pravo da sudis sva nasa takmicenja bez ikakvog polaganja nekakvog ispita. E sad, Bisa je zaduzena za sve to oko sudjenja da ne kazem i oko odredjivanja sudija pa ne znam kako to ide... ali jedno je sigurno, visestruki sampion ne polaze sudijski ispit.

Za delegate uvek treba slati ljude koji mogu pomoci tamo na licu mesta i naravno,podrazumeva se da znaju jezik.

Ako si u toku, jel' tacno da smo sledece godine domacini Evropskog prvenstva u BB za muskarce? To sam nedavno cuo.

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #152 poslato: Septembar 09, 2007, 05:21:45 posle podne »
ti se prijatelju bas pravis naivan...samo da te obavestim da ovde ima ljudi koji mnogo dugo prate sve ovo i kojima se posle svakog takmicenja povraca od organizacije,sudjenja i zadriglih idiota koji su pustili korenje u savezu,a to da nemaju nikakvu korist pricaj nekom drugom, da je to tako ne bi se oni otimali ko cekoga da smeni i zauzme njegovo mesto,e sad sto se oni lome za male pare..pa ni za toliko ne vrede, najveci problem je sto se sve lomi na takmicarima koji sve to rade iz ljubavi,koji uloze svoj novac i vreme ,a onda im sudbinu na takmicenju kroji zadrigla stoka u dvorednim odelima


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #153 poslato: Septembar 09, 2007, 05:23:23 posle podne »
PA EVO OVAKO..

IDEMO REDOM...

JA SAM TI REKAO DA STVARNO IMAM RESPEKCT ZA SVKAKOGA..I ZA GORANA I ZA ROBERTA I ZA BRANKU..CAK STO VISE...SA SVIMA SAM OK KOELGA I DRUG A SA GORANOM MOZDA SE I NAJBLJE POZNAJEM OD GORE NAVEDENIH...

E SADA...JA TI NE PRICA O NJIOVOM KVALITETU KAO LJUDIMA..TO SE ZNA...EXTRA.

ALI I SAM GORAN KADA SE VRATIO IZ AZERBJEDAZNA JE REKAO..IDI BRATE....ONO JE LUDNICA..MILION GODINA SU ISPRED NAS..

JA SAM SA GORANOM BIO U OSTRAVI NA SV...MISLIM DA JE BIO 8....ALI JEBIGA...TO JE TAKO...I ISKRENO...VERUJ..DA SADA SA OVOM SOTIACIJOM I FINANCIJIMA SIGRUNO NEMA DALJE...NE ON,....NEGO BILO KO IZ NASE ZEMLJE...A POGOTVO U MUSKOM BB..

E SADA..TO STO JE ROBERT ISAO U BODZ FITNES KAO SAMPION DRZAVE U BODI BIDLIGNU..TO DOVLJNO GOVRI O KVALITETU..ZAR NE BLECK....JER ZAMISLI A VERUJEM DA SI ODBRO UPČOZNAT KAKVI SU MONETERI U SREDNJOJ TAMO...VANZEMALJCI....ILI VANZEMLJACI..KAKO HOCES...

STO E  TICE BRANKE....BILA JE 9 KUCA BRATE....KUCI.....OPET PPONAVLJAM..UZ SAV RESPCT..ZENA IYGLEDA FENEMLANNO ZA NASE OKVIRE....ALI NEMA DALJE..NE SA TOM MASOM I TOM FORMOM..U OSTALOM..VIDEO SI NA EVROPKSOM KOLIKO JE DALEKO OD MEDALJE BILA....TEBI PREPUSTAM DA ZAMISLIS STA JE NA SVETSKOM..

VETERANI.....EH....KADA SE SAMOS ETIM PRIVLIVICA KOEJGA JE JEDNOM USEKLO DA BUDE TRECI NA TOM AMSTERU..JEL IH JE I BILO VALJDA 3 U KATEGORIJI..PA JE ZBOG TOGA MU BOJOVIC NAMESTAO STIPEDIJE ZA NAREDNIH 19 GODINA...

ALI TO I NIJE TAKO BITNO..SOCNE DETALJE CUVAM KAO ADUT ZA KRAJ OVE GODINE,MNOGO SOCNIH DETALJA,A POGTOVO AKO MI UZMU STIPEDIJU KAO STO SU TO RADILI DO SADA...JER NEZNAM KOLIKO SI UPOZNAT..ALI PEDJA PETROVIC NEMA STIPOEDIJU NITI JE IKADA IMAO!!!!

OVE GODINE JE IMAJU,..LJUBA,BRANKA,IGOR.PATAK I GORAN ILIC......MISLIM DA POZNAJES STIUCAJU.

NEMOJ SAMO DA MI POCMES DA PISES KAKO SE POSTUJE STATUT JER MI SE SERE OD TOGA..JER JAKO DOBRO ZNAM KO PISE STATUT A POTGOTVO ZNAM MKOLIKO BOLI ONOGA U MINSTRASTVU ZA SPORT DALI JE PREDLOZEN PERO,,MARKO..ILI BABA KATA ZA TU STIDIJU.ONI JE DAJU NA OSNOVU PREDOGA SAVEZA

STO SE TICE SUDJENJA..E PA JEBIGA....JA VIDIS NEMAM PRAVO.....JER BIH MORAO DA SUDIM NA NEKIM POSRANIM TAKMICENJIMA GDE SE PERU PARE DA BIH SE DOBIO BUDYET ZA SLEDECU GODINIU PA JA TAMO NISAM POZELJAN JEL KAKO VIDIS..IMAM DUGACAK JEZIK...ALI NEMA VEZE...IMAM JA I ZA TO ARGUMENTE..

ISKRENO..A I NE BIH NI SUDIO NA TIM TAKMICENJIMA..JER MI SE GADE.....

E SADA..VIDIS DA NEKI LJUDI MISLE DA JA AKO SAM USPEO SEBE DA DOVEDEM DA ZADOVLJAVAM KRITERIJUME SUDIJA NA MEJDURNARODIM TAKMICENJIMA DA JA TO NEZNAM DA VIDIM NA DRUGOM..HAHHAHAHHAHAHAH..JEBIGA...ALI IZGLEDA DA JE TAKO...JA NEMAM POJMA..

E PA EJBIGA...TAKO JE ISTA GIODPODJA I REKLA KADA SAM JA POLOGAO ZA MEDJUNARDONOG SUDIJU U CACKU..DA TO I ONAKO NE VREDI JER CE TO POLZITI SAMO ONI PREKO VEZE....A MISLILA JE NA MENE TJ DA CE EXTREM MENI TO DA SREDI..JEBIGA......ONA JE ISKUSNA..ONA MOZE DA MEDJUNRODNU ODBIJE NA OSNOVU SVOG ZNANJA TJ NISTA JOJ POSEBNO NIEJ TREBALO NEGO SAMO DA TACNO NAPISE SVE REZLATATE KATEGORIJA KOJA JE SUDILA...AKO ZNA......JEBIGA..NIJE PROBLEM..ZAR NE...

ZA DLEGETA SMO SE SLOZILI

 A STO SE TICE EVROPSKOG.....NIJE TACNO DA JE KOD NAS I S OBZIROM DA SAM SLUSAO RAGOVRO RAFALEA SANTOHE SA JEDNIM OD INOSTARNIH DELEGATA,SRBIJA NIKADA VISE NECE DOBITI NISTA....ALI TO NIJE TAKO BITNO

EVROPSKO ZA MUSAKRCE JE SLEDCECE GODINE U ZAGREBU!!!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #154 poslato: Septembar 09, 2007, 06:24:51 posle podne »
Evropsko u Zagrebu?

Au covece, pa Hrvati stvarno dobro guraju...

Verujem i za ono sto je rekao Santoha... na zalost...

Stipendiju dobijas sigurno ovog puta, niko to ne osporava. U stvari ne dobijas, zasluzio si je.

Za  Arcidija:  ne mogu da se pravim naivan jer to ne umem. I nisam od onih u "dvorednim odelima", takmicar sam a samo poznajem dugo dosta njih iz starog i novog sastava i znam dobar deo sta se desava. I ne branim nikoga od njih vec sve vreme govorim da smo jos uvek "zivi" u odnosu na druge zvucnije sportove koji odumiru.

 Ima nepravilnosti kod nas koliko hoces, i Pedja je samo neke nabrojao, ali ne moze se na to "ubit' i prebit'".

Ponavljam, takmicar sam i zivim od body buildinga kao i vi, ako moze nesto da se promeni na bolje ja cu samo pomoci u tome.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #155 poslato: Septembar 09, 2007, 06:31:38 posle podne »
kod nas su pravilnosti retke,a da li ce neko biti prebijen,pa to je cini mi se samo pitanje trenutka...a mozda je i krajnje vreme da se nekim ljudima objasne neke stvari,posto drugacije ne mogu nista da razumeju ,jednostavno im IQ ne dozvoljava,pa im treba pomoci da shvate


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #156 poslato: Septembar 09, 2007, 06:50:03 posle podne »
Auff... mora da ti se neko debelo zamerio...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #157 poslato: Septembar 09, 2007, 06:53:01 posle podne »
Evropsko u Zagrebu?

Au covece, pa Hrvati stvarno dobro guraju...

Verujem i za ono sto je rekao Santoha... na zalost...

Stipendiju dobijas sigurno ovog puta, niko to ne osporava. U stvari ne dobijas, zasluzio si je.

Za  Arcidija:  ne mogu da se pravim naivan jer to ne umem. I nisam od onih u "dvorednim odelima", takmicar sam a samo poznajem dugo dosta njih iz starog i novog sastava i znam dobar deo sta se desava. I ne branim nikoga od njih vec sve vreme govorim da smo jos uvek "zivi" u odnosu na druge zvucnije sportove koji odumiru.

 Ima nepravilnosti kod nas koliko hoces, i Pedja je samo neke nabrojao, ali ne moze se na to "ubit' i prebit'".

Ponavljam, takmicar sam i zivim od body buildinga kao i vi, ako moze nesto da se promeni na bolje ja cu samo pomoci u tome.


Kakvi su ti takmicarski rezultati?

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #158 poslato: Septembar 09, 2007, 08:44:06 posle podne »
Prosecni, moze i bolje.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA CUJEMO TAKMICARE SA OVOG FORUMA-SEZONA 2007
« Odgovor #159 poslato: Septembar 10, 2007, 01:47:37 posle podne »
Auff... mora da ti se neko debelo zamerio...
ma jok takav mi karakter


Uploaded with ImageShack.us