April 23, 2024, 02:21:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trening i erekcija  (Pročitano 34006 puta)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Trening i erekcija
« poslato: Januar 26, 2016, 09:24:53 posle podne »
Pozdrav svima,zeleo bih da pitam nekoga ko se stvarno razume u vezi jedne stvari.Imam problem sa erekcijom tom treninga.Treniram 6 dana nedeljno bez ikakve hemije..od suplemenata samo whey protein.Kad treniram erekcije su mi slabe i krace a kad sam pravio pauzu zbog povrede ledja od nekih 10ak dana nisam imao nikakvih problema.Imam 17 god inace

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2016, 09:47:36 posle podne »
Nisam te najbolje razumeo, erekcije su ti slabe kada treniras a kada pravis neku pauzu onda je sve ok?

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2016, 09:49:34 posle podne »
jbg moras da se zrtvujes

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #3 poslato: Januar 26, 2016, 10:16:34 posle podne »
Trening ti moze pomoci cak. Pretrenirao si se, nije ni cudo sto kad si odmarao bilo je sve normalno. Previse je 6x nedeljno jos ako ne ispratis to ishranom i odmorom...
Imas 17 godina, mozda je i psiha u pitanju, isto godina imamo, treniram, hranim se clean, moze ceo dan da bude u erekciji.

Il mozda trazis razlog da prestanes sa treningom haah?

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #4 poslato: Januar 26, 2016, 10:46:28 posle podne »
Pozdrav svima,zeleo bih da pitam nekoga ko se stvarno razume u vezi jedne stvari.Imam problem sa erekcijom tom treninga.Treniram 6 dana nedeljno bez ikakve hemije..od suplemenata samo whey protein.Kad treniram erekcije su mi slabe i krace a kad sam pravio pauzu zbog povrede ledja od nekih 10ak dana nisam imao nikakvih problema.Imam 17 god inace
Pa normalno je da danom kad treniras mos manje da k***s,odnosno da ti se dize,bar po mojoj logici jer se ipak ti previse istrosis na treningu i onda moras odmorit malo tijelo :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2016, 10:54:33 posle podne »
Pozdrav svima,zeleo bih da pitam nekoga ko se stvarno razume u vezi jedne stvari.Imam problem sa erekcijom tom treninga.Treniram 6 dana nedeljno bez ikakve hemije..od suplemenata samo whey protein.Kad treniram erekcije su mi slabe i krace a kad sam pravio pauzu zbog povrede ledja od nekih 10ak dana nisam imao nikakvih problema.Imam 17 god inace
Pa normalno je da danom kad treniras mos manje da k***s,odnosno da ti se dize,bar po mojoj logici jer se ipak ti previse istrosis na treningu i onda moras odmorit malo tijelo :)

Druze,imamo 17-18 godina,da sam mrtav digao bi mi se a ne posle treninga :D

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #6 poslato: Januar 26, 2016, 11:13:41 posle podne »
Nisam te najbolje razumeo, erekcije su ti slabe kada treniras a kada pravis neku pauzu onda je sve ok?
Da bas tako.Kao da mi se patka u toku treniranja ne dize 100% mogucnosti nego nekih 60% ako razumes.Ne osecam se umorno uopste,ne mozes da kazes da sam se pretrenirao jer imam snage i dva puta dnevno da treniram.Sto se tice ishrane jedem sve zivo,nista masno.A izgovor da bezim od treniranja nije sigurno jer ja pored svega nastavljam dalje...voleo bih jako da ukapiram o cemu se radi i nije valjda doslo vreme da moram da koristim viagru i ostale stvaricice

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #7 poslato: Januar 26, 2016, 11:15:11 posle podne »
Pozdrav svima,zeleo bih da pitam nekoga ko se stvarno razume u vezi jedne stvari.Imam problem sa erekcijom tom treninga.Treniram 6 dana nedeljno bez ikakve hemije..od suplemenata samo whey protein.Kad treniram erekcije su mi slabe i krace a kad sam pravio pauzu zbog povrede ledja od nekih 10ak dana nisam imao nikakvih problema.Imam 17 god inace
mislim da je previše 6 puta,al ajd...
kakva je ishrana?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #8 poslato: Januar 26, 2016, 11:17:24 posle podne »
Nisam te najbolje razumeo, erekcije su ti slabe kada treniras a kada pravis neku pauzu onda je sve ok?
Da bas tako.Kao da mi se patka u toku treniranja ne dize 100% mogucnosti nego nekih 60% ako razumes.Ne osecam se umorno uopste,ne mozes da kazes da sam se pretrenirao jer imam snage i dva puta dnevno da treniram.Sto se tice ishrane jedem sve zivo,nista masno.A izgovor da bezim od treniranja nije sigurno jer ja pored svega nastavljam dalje...voleo bih jako da ukapiram o cemu se radi i nije valjda doslo vreme da moram da koristim viagru i ostale stvaricice

Da,sa 17 godina udri po viagri...  :o  :o  :o

Idi kod doktora neka te pregleda,vidi da li je sve u redu,mozemo lupati ovde 7 dana a stvar nema veze sa treningom 100% jer evo u ovoj temi smo se javili nas 2 koji treniramo isto kao ti,jedemo i cistije od tebe,istih smo godina a hvala bogu nikakvih problema nemamo. :)


Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2016, 11:25:35 posle podne »
Ne vidim zasto je mnogo 6x nedeljno? imam san u toku skole 8 sati konstantno..vikendom,na raspustima,praznicima itd i preko 10 sati spavam.Treba da odem kod lekera jer ovde izgleda niko ne moze da mi kaze od cega je ili da mi makar kaze sta da uradim pa da vidimo za nekoliko dana da li ce se ista promeniti.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2016, 11:30:58 posle podne »
Treba da odem kod lekera jer ovde izgleda niko ne moze da mi kaze od cega je

Da,jer ko je lekar da ti kaze od cega ti se sa 17 godina ne dize tuki,kad imas pun forum bildera koje mozes da pitas.  ???

Nije stvar koliko SATI spavas,nego u kom PERIODU spavas,8 sati sna od 22h-06h ne moze da se poredi sa 8 sat od 03h-11h,a sto je najgore san je samo jedan od cinilaca u oporavku. Dzaba san ako si ti natural,imas 6 treninga nedeljno,jedes SVE,i jos ako ne pijes whey i antikatabolike pa ti cinis vise stete nego koristi.. :)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #11 poslato: Januar 26, 2016, 11:45:15 posle podne »
Spavam u tom periodu od 3 do 11 i kao sto rekoh pijem whey konstantno,ponekad uz whey i bcaa aminokislene.A ovo za ishranu nije bas sve,hocu da kazem nije kao bb ishrana.Ali nema niceg tu sad nezdravog.Jedem mnogo mesa,voca,povrca brate,sokove ne pijem,alkohol,cigarete nista,i nista masno mnogo !!!

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #12 poslato: Januar 26, 2016, 11:57:23 posle podne »
Spavam u tom periodu od 3 do 11 i kao sto rekoh pijem whey konstantno,ponekad uz whey i bcaa aminokislene.A ovo za ishranu nije bas sve,hocu da kazem nije kao bb ishrana.Ali nema niceg tu sad nezdravog.Jedem mnogo mesa,voca,povrca brate,sokove ne pijem,alkohol,cigarete nista,i nista masno mnogo !!!

Ma ne,salu na stranu trebas da odes kod lekara da vidi o cemu se radi,jel zajeban je to problem kad ti se vrsnjak ne dize sa 17 godina. :)

A za trening ti savetujem da smanjis bar na 5x puta da ides 2 dana pa rest,pa 3 dana pa rest itditd.. ali otom potom. :)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #13 poslato: Januar 27, 2016, 12:07:13 pre podne »
Brate sad malo preuvelicavas stvari.Dize se sve normalno ali u danima treniranja dosta slabije.Nemam tu tvrdocu kako da kazem.Visok sam 185 imam 90kg bf je 14%.U svakom slucaju pitacu jos nekog malo strucnijeg a ako nakon toga ne dodjem do resenja videcu sa lekarom.Tb hvala u svakom slucaju

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #14 poslato: Januar 27, 2016, 12:52:13 pre podne »
Ne budi tvrdoglavi smanji na 4-5x nedeljno i videces.