Maj 14, 2024, 05:59:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Trening i erekcija  (Pročitano 34163 puta)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #45 poslato: Februar 01, 2016, 12:31:53 posle podne »
Dobro sam izracunao sigurno.Sirove namirnice sam merio. visok sam 185,90kg procenat masti 14,5-15%

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #46 poslato: Februar 01, 2016, 01:27:10 posle podne »
Dobro sam izracunao sigurno.Sirove namirnice sam merio. visok sam 185,90kg procenat masti 14,5-15%

nista
daj jos samo sliku da vidimo i to ej to
posto na unos od 400 gr Uh + 200 gr B + 100 gr M-to mora da izgleda fantasticno!!!
ja licno,po onom jelivniku kojega si napisao,ne bih rekao da imas toliko,ali ako ti kazes...jbg..ok

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #47 poslato: Februar 01, 2016, 09:26:30 posle podne »
Dobro sam izracunao sigurno.Sirove namirnice sam merio. visok sam 185,90kg procenat masti 14,5-15%

nista
daj jos samo sliku da vidimo i to ej to
posto na unos od 400 gr Uh + 200 gr B + 100 gr M-to mora da izgleda fantasticno!!!
ja licno,po onom jelivniku kojega si napisao,ne bih rekao da imas toliko,ali ako ti kazes...jbg..ok
180* grama proteina najvise a najmanje 165 da kazemo.Tek za par dana mogu da ti posaljem telefon mi je trenutno na popravci.Sad ti meni reci da li uz ovu ishranu mogu da treniram pon grudi biceps utorak ledja triceps i sreda ramena noge pa dan pauze i sve tako ? Da li valja..msm da li cu napredovati u oba smisla(masa i erekcija) ?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #48 poslato: Februar 01, 2016, 09:32:58 posle podne »
Dobro sam izracunao sigurno.Sirove namirnice sam merio. visok sam 185,90kg procenat masti 14,5-15%

nista
daj jos samo sliku da vidimo i to ej to
posto na unos od 400 gr Uh + 200 gr B + 100 gr M-to mora da izgleda fantasticno!!!
ja licno,po onom jelivniku kojega si napisao,ne bih rekao da imas toliko,ali ako ti kazes...jbg..ok
180* grama proteina najvise a najmanje 165 da kazemo.Tek za par dana mogu da ti posaljem telefon mi je trenutno na popravci.Sad ti meni reci da li uz ovu ishranu mogu da treniram pon grudi biceps utorak ledja triceps i sreda ramena noge pa dan pauze i sve tako ? Da li valja..msm da li cu napredovati u oba smisla(masa i erekcija) ?

Malo je to proteina,to u proseku nije ni 2g po kilogramu telesne tezine...

Po meni,erekcija bi trebala da se popravi cim krenes da odmaras kao covek,da se ne forsiras sa treninzima,a ishrana je diskutabilna... :)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2016, 09:38:22 posle podne »
Pa s obzirom da sam natural mislim da je okej 2g po kg telesne tezine.Jebiga ponekad nije 2 tacno al tu je uglavnom brate haha :D Sta sad i ovaj trening sto sam naveo nije dobar ? Realno smanjio sam sa 3 misicne partije dnevno na 2.I pritom odmor mi je svaki 4. dan a pre mi je bio svaki 7. Sta opet ne valja koji moj?

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #50 poslato: Februar 01, 2016, 09:38:50 posle podne »
troluje lik

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #51 poslato: Februar 01, 2016, 09:40:35 posle podne »
Pa s obzirom da sam natural mislim da je okej 2g po kg telesne tezine.Jebiga ponekad nije 2 tacno al tu je uglavnom brate haha :D Sta sad i ovaj trening sto sam naveo nije dobar ? Realno smanjio sam sa 3 misicne partije dnevno na 2.I pritom odmor mi je svaki 4. dan a pre mi je bio svaki 7. Sta opet ne valja koji moj?

Nisam rekao da trening ne valja,s obzirom sa kakvog splita i sistema prelazis,ovaj bi trebalo da te odmori ... :)

Sto se tice ishrane,pa izmedju 2-2.5g je okej za natural osobu,ali kazem za ishranu u globalu da  moze jos malo da se poradi na tome. :)

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #52 poslato: Februar 01, 2016, 09:46:21 posle podne »

 To jeste,najbolje bi bilo i preko 2 da idem kao sto kazes.Medjutim nije lako kad je skola u toku.Fali dosta vremena,ipak smo 6 sati u skoli + ako jos ima nesto da se streba haha.Ti znas isto imamo god ;)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #53 poslato: Februar 01, 2016, 10:07:34 posle podne »

 To jeste,najbolje bi bilo i preko 2 da idem kao sto kazes.Medjutim nije lako kad je skola u toku.Fali dosta vremena,ipak smo 6 sati u skoli + ako jos ima nesto da se streba haha.Ti znas isto imamo god ;)

Zato ja pre i posle skole sabijem po 200g piletine,a u skoli 50g wheya i omega ;D

Sve se moze kad se hoce :)

Van mreže MihailoB

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #54 poslato: Februar 01, 2016, 10:46:29 posle podne »

 To jeste,najbolje bi bilo i preko 2 da idem kao sto kazes.Medjutim nije lako kad je skola u toku.Fali dosta vremena,ipak smo 6 sati u skoli + ako jos ima nesto da se streba haha.Ti znas isto imamo god ;)

Zato ja pre i posle skole sabijem po 200g piletine,a u skoli 50g wheya i omega ;D

Sve se moze kad se hoce :)

I to te sve košta 250 dinara ukupno, a neko uzme picu i kolu za otprike iste pare i posle cvili kako nema za teretanu i kvalitetnu hranu i suplemente.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #55 poslato: Februar 01, 2016, 11:04:45 posle podne »
Nije mi jasna samo jedna stvar..Aj sto se tice treninga i ishrane dobio si druze sve moguce savete i ispeglacemo to i bice sve ok, ali u poslednje vreme vidim da se dosta ljudi opterecuje sa procentom body fat-a ili ti po naski procentom masti u telu pa tu imamo momke koji sa svojih 16-17 godina imaju po 180 cm, 90-95 kg i 14,15% bf sto bi znacilo da su odrani..Ne bih zeleo da ode tema u drugom smeru ali rekao bih samo svim momcina ne opterecujte se procentima,brojevima,razlomcima itd itd..Ogledalo je mrtav predmet a toliko vam stvari kaze kad stanete pred njega tako da...NIje mi namera da ikoga uvredim vec da se ne opterecujete tim stvarima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #56 poslato: Februar 02, 2016, 06:11:02 pre podne »
Dobro sam izracunao sigurno.Sirove namirnice sam merio. visok sam 185,90kg procenat masti 14,5-15%

nista
daj jos samo sliku da vidimo i to ej to
posto na unos od 400 gr Uh + 200 gr B + 100 gr M-to mora da izgleda fantasticno!!!
ja licno,po onom jelivniku kojega si napisao,ne bih rekao da imas toliko,ali ako ti kazes...jbg..ok
180* grama proteina najvise a najmanje 165 da kazemo.Tek za par dana mogu da ti posaljem telefon mi je trenutno na popravci.Sad ti meni reci da li uz ovu ishranu mogu da treniram pon grudi biceps utorak ledja triceps i sreda ramena noge pa dan pauze i sve tako ? Da li valja..msm da li cu napredovati u oba smisla(masa i erekcija) ?

pa kako sam ja shvatio,ti rece da vec DUZE vreme unosis 200 gr B + 400 gr Uh itd itd i
sto bi moralo da je sada vec i vise nego vidljivo a rezultati VISE NEGO ODLICNI :)..
najbolje da se stane sa temom,dok ti se tel ne popravi :D ,pa da onda vidimo ucinak minulog rada ,jer kao sto rekoh
po meni ovo mora da izgleda fantatsicno,a bez obizora kakve si akrobacije sa trenigom radio

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #57 poslato: Februar 02, 2016, 10:29:58 pre podne »
Nemam pojma gde sam rekao da unosim to vec duze vreme stvarno hahaha.Ovo unosim nekih mesec i po dana brate pre toga sam imao dosta slabiju ishranu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #58 poslato: Februar 02, 2016, 11:14:09 pre podne »
 ;D ;D

Citat
Sto se tice ishrane jedem sve zivo,nista masno.

Citat
Nemam pojma gde sam rekao da unosim to vec duze vreme stvarno hahaha

ali evo..i da je mesec dana na unosu od 200 g B i 400 gr UH i 100 gr M ti moras da izlgedas FANASTICNO  8) :D ;)

dakle...pusti sada tok taj damn tel ne poprave  ;D

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #59 poslato: Februar 03, 2016, 12:25:51 pre podne »
a možda čak i ima neko iz okoline ( teretana, škola, drugari, devojka ) telefon sa kamerom da ti pozajmi za jedan škljoc... ;)