Mart 28, 2024, 09:26:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Diskus hernija  (Pročitano 2343 puta)

Van mreže davidoff2601

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Diskus hernija
« poslato: Februar 01, 2016, 01:21:31 posle podne »
povredio sam ledja pre 6 meseci, i tad sam prestao da treniram. bio sam kod doktora i rekao mi je da imam diskus herniju. i mislio sam da malo odmorim od treninga i danas sam opet krenuo sa laganim kilazama.. ako moze neko da mi pomogne koje vezbe smem da radim i koje bi trebao bas da forsiram, ako je neko imao ovaj problem.. hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus hernija
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2016, 01:26:04 posle podne »
povredio sam ledja pre 6 meseci, i tad sam prestao da treniram. bio sam kod doktora i rekao mi je da imam diskus herniju. i mislio sam da malo odmorim od treninga i danas sam opet krenuo sa laganim kilazama.. ako moze neko da mi pomogne koje vezbe smem da radim i koje bi trebao bas da forsiram, ako je neko imao ovaj problem.. hvala

evo
imam ja neko malo iskustvo sa tim:
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2011/06/gvozdeni-ratnik-maxx-interwiew-1-i-2.html

dakle,

ja imam trosktuku diskus herniju od koje dva diska dodorju kicmenu mozdinu
nisam pristao na operciju vec sam shvatio da moram da ojacam doni deo ledja i trubiusni zid dodatno,premada se bavim sa ovim sprotom
e sada
proble je kod ovoga taj sto diskus hernija nije bezazlena blest i nemoze da se leci preko interneta tj meni je nemoguce da ti kazem sta bi TI trebao da radis i koje vezbe er na zalost svaki oblik DH je drugaciji
i jedan nagli pokret koji ne odgvara stanju tvoje bolesti i posledice mogu da budu jako zastrascuje
tako da takve savete ja ne mogu da dajem na ovaj nacin
da pokusam objasniti
imam drugara koji ima istu bolest kao i ja
vezbe u teretani koje ja radim,njemu izazivaju bol i on ih nemoze raditi,tok npr vezbe u parteru koje on radi -ja ne mogu ni da zamislim da ih uradim jer mi izazivaju bol
dakle
boleujemo od iste bolesti,ali eto,diskus je iscureoa na dva razlicta nacina i tu se razlilazimo kod potrebe ojacavanja donjeg dela ledja u trubnsjaka

Van mreže davidoff2601

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Diskus hernija
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2016, 01:35:31 posle podne »
pa je l mozes samo da mi napises sta ti radis pa da probam, da vidim da li mi odgovara.. radicu bez kilaza samo da probam da li mogu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Diskus hernija
« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2016, 01:56:39 posle podne »
pa je l mozes samo da mi napises sta ti radis pa da probam, da vidim da li mi odgovara.. radicu bez kilaza samo da probam da li mogu

probaj ti pre svega vezbe u parteru koje ti lekar kaze
posle toga mozes neke hiperkestijzije,zatim vezbe za ojacavnje trbusnog zida kompletnog itd..