Maj 29, 2024, 01:54:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Predstavljanje Nikša  (Pročitano 32939 puta)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #45 poslato: Februar 14, 2016, 11:00:36 posle podne »
To misliš ekstenzija za noge jeli tako?Jeli mozes predloziti koju bi ti vjezbu jos ubacio za zadnje rame,arnoldov potisak ubacujem u program jeli mi mozes samo napisati zasto ne raditi military press samo da znam :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #46 poslato: Februar 14, 2016, 11:03:44 posle podne »
Skontao sam sada Voja.s je objasnio,Znači da se fokusiram na srednje i zadnje rame i da prednje isto odradim ali veći fokus na srednje i zadnje rame. :) Ljudi hvala vam,toliko sam u ovih par dana naučio,obožavam učit o vježbanju i prehrani.Hvala vam jos jednom zlatni ste :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #47 poslato: Februar 14, 2016, 11:07:48 posle podne »
Tako je...Vecina pocetnika, medju kojima sam bio i ja, forsiraju previse taj prednji deo a zadnji zaostaje pa posle treba ispravljati to...

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #48 poslato: Februar 14, 2016, 11:12:19 posle podne »
Neizmjerno sam vam zahvalan na ovim informacijama i savjetima koje mi dijelite :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #49 poslato: Februar 14, 2016, 11:31:38 posle podne »
Neizmjerno sam vam zahvalan na ovim informacijama i savjetima koje mi dijelite :)
Nema na cemu, zato smo tu..;)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #50 poslato: Februar 15, 2016, 01:19:51 pre podne »
svaka cast za napredak :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #51 poslato: Februar 15, 2016, 08:08:10 pre podne »
Hvala ti Exe,jos sam ovih dana naucio puno informacija koje cu primijeniti na sebi pa ce rezultati biti jos bolji,nažalost uhvatila me viroza pa cu vidjet koliko ce me držat ali dokle mi ne prođe educirati cu se na forumu :)

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #52 poslato: Februar 15, 2016, 09:03:25 pre podne »
To misliš ekstenzija za noge jeli tako?Jeli mozes predloziti koju bi ti vjezbu jos ubacio za zadnje rame,arnoldov potisak ubacujem u program jeli mi mozes samo napisati zasto ne raditi military press samo da znam :)
Vojo ti je rekao sto i kako za ramena,za zadnje imas letenje u pretklon itd itd
Da mislio sam na extrnziju (kvadriceps)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #53 poslato: Februar 22, 2016, 09:28:41 posle podne »
Ljudi zamolio bih vas za pomoć,netreba meni nego prijatelju.Pošto mi se prijatelj bavi nogometom,želio bih povećati kondiciju,pa planira poći sutra sa mnom upisati se u teretanu da poradimo zajedno na ostvarenju njegovog cilja.A pošto meni to nikad nije bio cilj onda o tome neznam toliko puno pa bih vas zamolio ako mi možete dati savjete za prijatelja kako krenuti i kakav bi općenito trebao biti program,ja sam kontao da bi se trening trebao bazirati na intervalnom kardiu ali nisam siguran pa reko da pitam vas.Hvala unaprijed na odgovorima :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #54 poslato: Februar 22, 2016, 10:23:00 posle podne »
Ljudi zamolio bih vas za pomoć,netreba meni nego prijatelju.Pošto mi se prijatelj bavi nogometom,želio bih povećati kondiciju,pa planira poći sutra sa mnom upisati se u teretanu da poradimo zajedno na ostvarenju njegovog cilja.A pošto meni to nikad nije bio cilj onda o tome neznam toliko puno pa bih vas zamolio ako mi možete dati savjete za prijatelja kako krenuti i kakav bi općenito trebao biti program,ja sam kontao da bi se trening trebao bazirati na intervalnom kardiu ali nisam siguran pa reko da pitam vas.Hvala unaprijed na odgovorima :)

Pa ako je cilj kondicija onda nek udara po trcanju,ali za to mu ne treba teretana,btw zar nemaju oni pripreme u klubovima za resavanje problema kondicije posle pauze?

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #55 poslato: Februar 22, 2016, 11:40:22 posle podne »
Ne igra u klubu,nego ima natjecanje za koje se želi spremiti kondicijski,hvala ti na odogovoru.Bazirati cu mu trening na trčanju u intervalima da mu pomognem maksimalno koliko mogu. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #56 poslato: Februar 22, 2016, 11:41:42 posle podne »
Pa to ti kazem.
Jer teretana mu tu nece puno pomoci ako mu recimo nije cilj snaga itd..

Kondicija je jasna trcanje trcanje trcanje i vreme.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #57 poslato: Februar 23, 2016, 05:56:54 pre podne »
Ne igra u klubu,nego ima natjecanje za koje se želi spremiti kondicijski,hvala ti na odogovoru.Bazirati cu mu trening na trčanju u intervalima da mu pomognem maksimalno koliko mogu. :)

imas ovde negde temu
pored kondiconog dela,veoma mu jepotrebno da shvat znacaj plyomateriski vezbi i vezbi snage
ovo troje cini KRUG i tesko je razdovijti jedno od drugog
ne pricamo o maratanocu koji tri 40 km pa nema nista ispred sebe niti blo kakav kontakt

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #58 poslato: Februar 23, 2016, 08:13:25 pre podne »
Hvala Pedja na odgovoru,iskreno nisam znao da ove 3 komponente rade kao cjelina ali eto sad sam i to naučio.Bili bio problem kad bih te zamolio ako bi mi mogao staviti link od teme plyometrijske vježbe i vježbe za snagu da vidim kako bi to trebalo izgledati jer nisam baš puno informiran o ovim vodama.

Ps.Nebitno o cilju,prehrana je na prvom mjestu te bi tako i meni prijatelj s obzirom na cilj trebao promijeniti prehranu za 360 stupnjeva jeli tako ?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #59 poslato: Februar 23, 2016, 08:38:21 pre podne »
Hvala Pedja na odgovoru,iskreno nisam znao da ove 3 komponente rade kao cjelina ali eto sad sam i to naučio.Bili bio problem kad bih te zamolio ako bi mi mogao staviti link od teme plyometrijske vježbe i vježbe za snagu da vidim kako bi to trebalo izgledati jer nisam baš puno informiran o ovim vodama.

Ps.Nebitno o cilju,prehrana je na prvom mjestu te bi tako i meni prijatelj s obzirom na cilj trebao promijeniti prehranu za 360 stupnjeva jeli tako ?

Imas dole u video sekciji dosta klipova kako terorise sina i drugare mu iz kluba,pa pogledaj  ;D ;D ;D