April 20, 2024, 06:00:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol  (Pročitano 31221 puta)

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« poslato: Februar 15, 2016, 07:04:37 posle podne »
Pozdrav svima
imam pitanja u vezi prve kure, imam 19 god,visina 174, 80 kg, bf oko 12%
Nabavio sam sustanon 2 bocice po 10 ml (ml/300mg) i planiram kombinirat sa winstrolom (100kom/10 mg)
Za pct imam priredjeno 60 kom nolvadexa (10mg) i clomid 10 kom po 50 mg
Jel imate kakve prijedloge savjete i to
Kolike doze da uzimam
Jel 600 mg tjedno sustanona previse za prvu kuru?
Jel ima tko iskustva sa sustanonom i kakvi su dojmovi

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2016, 07:29:20 posle podne »
Nisam posebno podoban da komentarisem cikluse,ali sto iz citanja foruma i ispravljanja drugih ljudi od strane Pedje i iskusnih clanova mogu ti reci sledece:

1. Winstol za prvi ciklus,no no..
2. Nabavio ti nolvu,clomid itd.. kako znas da ce ti trebati ?

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2016, 09:24:51 posle podne »
Zasto ne winstrol u prvoj?
Pa nabavio sam za svaki slucaj ako mi zatreba ne znam ni koliko se sustanon aromatizira, bolje imati pri ruci za svaki slucaj nego dobiti gyno..
Jel ima tko kakva iskustva sa sustanonom?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2016, 09:32:54 posle podne »
Pa drugar uglavnom ce ti svi savetovati prvi ciklus solo test,da upoznas svoje telo sa sintetikom,da vidis kako reagujes po tom pitanju itd...

A da ta famozna ginekomastija koje se svi boje,pa ti si spremio citav arsenal za nesto sto ne znas ni da li ce postojati potreba,a ni taj bozji gyno ne moze preko noci da se pojavi,osetices simptome ako ne daj boze do toga dodje..

A za PCT si pripremio nolvu i clomid,umesto nekog test boostera koji ce pripomoci posle ciklusa tvom testosteronu da se brze oporavi i pripomogne obuzdavanju estrogena posle ciklusa..?

Dalje,nisi spomenuo kako treniras,kako jedes,suplementacija,s' obzirom da nisi bas potkovan znanjem o aas dodje mi sumnja u ostatak price..

A o labovima lekova da ne govorim.. :)
« Poslednja izmena: Februar 16, 2016, 09:29:51 pre podne SlobodanS »

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2016, 09:50:18 posle podne »
2 frenda su uzeli za prvu testo med 400 mjesavina propionata cypionata i enanthata sa winijem i imali su pristojne gainove
Ali svatko je drugaciji pa ne mora isto biti kod mene
Treniram 3.5 godine trenutno sam na definiciji prije kure jedem trenutno oko 220 g proteina, 200 uh 100 masti
metabolizam mi je brz i lako gubim mast
od suplemenata whey bcaa i omega 3
I da taj gyno me pati jer sam ga i osjetio trenirajuci natural jedna mi je bradavica natekla i bila bolna jedno vrijeme ali se hvala Bogu sve povuklo..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2016, 10:23:41 posle podne »
2 frenda su uzeli za prvu testo med 400 mjesavina propionata cypionata i enanthata sa winijem i imali su pristojne gainove

Pa kad su 2 "frenda" imala super rezultate,sto si dosao ovde po savet,sto ne pitas njih kad im tako super ide ?

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2016, 10:26:22 posle podne »
Haha znao sam da ce biti takvih
Samo zelim cuti misljenja drugih ljudi i iskustva sa sustanonom i tako
Nema potrebe odmah za nekakvo "napadanje"

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2016, 10:30:09 posle podne »
Slobce o cemu pricamo ovde brate...??? :o :o
Momak ima 19 godina...Druze ne shvataj ovo kao neko napadanje ali otkud tebi ideja da uzimas anabolike????

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #8 poslato: Februar 15, 2016, 10:35:16 posle podne »
Haha znao sam da ce biti takvih
Samo zelim cuti misljenja drugih ljudi i iskustva sa sustanonom i tako
Nema potrebe odmah za nekakvo "napadanje"
Samo da se ubacim, da te nitko ne napada,vec ti covjek lijepo kaze. Tebi se ne svidja njegov odgovor, pa odma te napada, ti zelis da te podrzi,jer si ti vec naumio uzet to i to. Mlad si, i prva kura najbolje solo test da vidis kako ce tijelo reagirati, clomid-nolvadex.. ne znam cemu sve to odmah, odradis solo test, za prvu kuru bi ti lijepo radilo i 250mg tj. i kasnije samo tribulus dobar i pojačati vitamine, i ne bi trebalo biti nikakvih problema. Sacuvas lijepo ostalo za drugu kuru.
Instagram: Aco_1007

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #9 poslato: Februar 15, 2016, 10:36:47 posle podne »
Pa zelim neku vecu razinu postici i biti jaci i veci ali sa niskim bf-om
Znam ja da to ne dolazi preko noci i jednom kurom ali cilj mi je da uskoro odem na neko natjecanje

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2016, 10:37:56 posle podne »
Slobce o cemu pricamo ovde brate...??? :o :o
Momak ima 19 godina...Druze ne shvataj ovo kao neko napadanje ali otkud tebi ideja da uzimas anabolike????

Ma nije Vojo rec o godinama,19 godina pa resio da uzima,imam u skoli malo brdo likova sa 16-17 sto su na solo metanu,jednostavno danas je to otislo po qrcu sve ovaj je bar sacekao punoletstvo pa kao.. :)

Ali mislim poenta je da se sa AAS u putu nije sreo,dobio je pricu od drugara koji se ocigledno ne razumeju nego su kao budala u kredit zabili iglu u dupe i igrom slucaja nije bilo frke,kao svaki koji dodje na ovaj forum naoruzao se sa AI,vec je kupio lekove ko zna od koga ko zna koji lab itd.. I sad pita ovde za savet a nece da usvoji ono sto mu se prica,nego ceka samo jednog 'pametnog' da ga podrzi i da sasije iglu u glut... :)
« Poslednja izmena: Februar 15, 2016, 10:42:03 posle podne SlobodanS »

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2016, 10:40:08 posle podne »
Ma ne, prihvacam kritiku i sve ali dosao sam tu s namjerom da cujem vasa misljenja a da sam saznao od ta dva frenda ne bih tu dosao, zelim se sto vise i bolje informirati prije uzimanja

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2016, 10:47:24 posle podne »
Ma ne, prihvacam kritiku i sve ali dosao sam tu s namjerom da cujem vasa misljenja a da sam saznao od ta dva frenda ne bih tu dosao, zelim se sto vise i bolje informirati prije uzimanja

Ako je tako gledaj onda ovako,

Pre svega ako nemas staz u teretani,ako ishrana i suplementacija nisu usavrseni,obroci uskladjeni,ako ishrana nije cista nemoj ni pomisljati..

Ako je ovo na mestu,i bas si resio da krenes,vidim imas i takmicarske ambicije sto je lepo,u tom slucaju bi ti najbolje bilo da odradis solo depo recimo 500mg 10-12 nedelja,jer ipak farmacija je farmacija..

Pre svega toga odradis dobar PRIMING 6-8 nedelja pa da vidis.

Nolvu i te gluposti cuvas u apoteci(ako vec nisi kupio,mada sve mi lici da jesi) za slucaj da ne daj boze bradze postanu osetljive preko majce...

Nakon ciklusa uzmes neki dobar kompleksni booster kao sto je X3M terminator da pomogne prirodnom testu da se vrati u normalu i da vidis..
I za sve to vreme kvalitetna hrana u dobrim kolicinama i bez dzanka da dobijes sto kvalitetniju masu.. :)


To je nesto uopsteno od laika kao sto sam ja,e sad siguran sam da ce Pedja ujutru kad bude citao da doda tacku na i sa njegovim misljenjem,koje ce verovatno da bude da batalis pricu jer nisi edukovan,no da ne pametujem sacekaj ga ujutru.. :)

Van mreže majin_vegeta5

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2016, 10:57:53 posle podne »
Hvala na kritikama i savjetima
Prehrana je sredjena, junkam rijetko a treniram 3.5 godine
Sad sto sam kupio kupio sam ali nigdje mi nece to pobjeci pa mogu i cuvati i uzeti kasnije
Sustanon je od bioniche pharme a winstrol british dragon
A nolvu i clomid sam isto uzeo za svaki slucaj jer tu ne mogu kupiti u apoteci jer treba recept..
I sto se tice suplementacije napisao sam gore whey i bcaa

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: misljenje o prvoj kuri, sustanon i winstrol
« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2016, 11:05:21 posle podne »
Ma Slobce razumem ja tebe sve.I sam znam dosta primera, sto na fakultetu sto u teretani...Iznecu svoje misljenje na ovu temu i necu komentarisati daljee...
Meni je NEPOJMLJIVO da momci od 19 godina ,iako imaju takmicarske ambicije,razmisljaju o koriscenju anabolika, hemije nazovite kako hocete a pri tom u pricu sa hemijom ulaze sami bez iskustva,bez nadzora nekog ko zna mnogo vise od njih itd.itd...Prvo kupe a tek posle pitaju kako,sta, sta bi bilo kad bi bilo itd.itd..
Druga stvar,za sve vreme koliko sam na forumu nije mi palo na pamet da dajem komentare u podforumu ''steroidi'' a vidim decka pod nickom @ACOBB,za koga mislim da ima nekih 16-17 god (otvarao je svoju temu pa se secam) daje komentare u vezi hemije itd,itd..Acobb druze ne shvati ovo kao neku prozivku vec samo dajem primer.
Ja imam velike takmicarske ambicije.Da li to znaci da treba da srljam i udjem u pricu sa hemijom bez ikakvog znanja i iskustva? Toliko od mene..
Ti druze koji otvorio temu ne shvati ovo licno, malo sam generalizovao stvar...