Maj 03, 2024, 05:54:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Shinra, rotacije.  (Pročitano 10481 puta)

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #45 poslato: April 01, 2016, 09:18:58 posle podne »
Znam to tebra, ali ako unesem 40g masti u 100g masti, mislim da to nije mala toliko razlika..
Jer neko kaže da treba ispratiti tu razliku u kalorijama bar malo, sa high carb daya kada je nadomjestiš hidratima a u low dayu nemaš tih kalorija.. Tako da povecaju masti da donekle se isprati to.

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #46 poslato: April 29, 2016, 11:09:15 posle podne »
Pozdrav ljudi, treba mi savjet šta da radim!
Naime, evo skoro mjesec dana od pocetka rotacija, i veoma sam zadovoljan samim učinkom, sletio 4 kile dolje, ali ne znam koliko da idem još, trenutnim stanjem sam zadovljan i razmišljam da li da nastavim još 15ak dana, rotacije i možda low carb?
Evo slika od juče:

Volio bih kada bih mogao da još malko skinem taj ozloglašeni donji stomak, iako znam da bi to teže išlo, bez da izgubim još na drugim dijlovima tijela, ali eto, šta mislite? Na 81kg sam sad, sa 85 kad sam krenuo..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #47 poslato: April 30, 2016, 05:19:39 pre podne »
Pa idi sa diijetom koja ti daje rezulatete.

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #48 poslato: Maj 06, 2016, 11:09:15 posle podne »
Poydrav, odlučio sam da sam zadovoljan rezultatima rotacija, sletio sam 5 kila za malo jače od mjesec, pa bih sada da se vratim polako u suificit, jer se osjećam dosta sitno iako je sama transofrmacija od oko 8 mjeseci bila više nego uspješna.
Naime, sada sam na 80 kila, a rotacije sam radio 0-100-50-0-200-50 pa sam kombinovao oko toga, isčitao sam ove teme oko tematike šta poslije dijete, pa samo da potvrdim, je li mi okej da na svaki dan dodam po 50g hidrata, pa svakih 7 dana da dodajem po još 25, dok ne dođem nakon nekih peridoda na neku statičnu cifru?
Tkoađe, od suplemenata, da li da vratim dekstrozu koju sam bio izbacio, i kreatin 5g da ubacim ponovo nakon treninga?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #49 poslato: Maj 06, 2016, 11:45:18 posle podne »
Poydrav, odlučio sam da sam zadovoljan rezultatima rotacija, sletio sam 5 kila za malo jače od mjesec, pa bih sada da se vratim polako u suificit, jer se osjećam dosta sitno iako je sama transofrmacija od oko 8 mjeseci bila više nego uspješna.
Naime, sada sam na 80 kila, a rotacije sam radio 0-100-50-0-200-50 pa sam kombinovao oko toga, isčitao sam ove teme oko tematike šta poslije dijete, pa samo da potvrdim, je li mi okej da na svaki dan dodam po 50g hidrata, pa svakih 7 dana da dodajem po još 25, dok ne dođem nakon nekih peridoda na neku statičnu cifru?
Tkoađe, od suplemenata, da li da vratim dekstrozu koju sam bio izbacio, i kreatin 5g da ubacim ponovo nakon treninga?

Ako vracas sa defke na masu,dizes polako uh,nista naglo,lagani reverse dok se ne dodje do cifre koja zadovoljava suficit.. :)

Sto se dex-a tice,ja ga licno praktikujem uvek(osim na keto dijeti) jer taj skok insa nakon treninga nece konacan cilj da pokvari,osim naravno na ketu gde dobijas nogu u pedu momentalno.. Tako da nije frka.. :)


Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #50 poslato: Maj 07, 2016, 12:15:57 pre podne »
Poydrav, odlučio sam da sam zadovoljan rezultatima rotacija, sletio sam 5 kila za malo jače od mjesec, pa bih sada da se vratim polako u suificit, jer se osjećam dosta sitno iako je sama transofrmacija od oko 8 mjeseci bila više nego uspješna.
Naime, sada sam na 80 kila, a rotacije sam radio 0-100-50-0-200-50 pa sam kombinovao oko toga, isčitao sam ove teme oko tematike šta poslije dijete, pa samo da potvrdim, je li mi okej da na svaki dan dodam po 50g hidrata, pa svakih 7 dana da dodajem po još 25, dok ne dođem nakon nekih peridoda na neku statičnu cifru?
Tkoađe, od suplemenata, da li da vratim dekstrozu koju sam bio izbacio, i kreatin 5g da ubacim ponovo nakon treninga?

Ako vracas sa defke na masu,dizes polako uh,nista naglo,lagani reverse dok se ne dodje do cifre koja zadovoljava suficit.. :)

Sto se dex-a tice,ja ga licno praktikujem uvek(osim na keto dijeti) jer taj skok insa nakon treninga nece konacan cilj da pokvari,osim naravno na ketu gde dobijas nogu u pedu momentalno.. Tako da nije frka.. :)
Kontam, kontam a 50 je okej cifra da krenem, tj 50 više?

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Shinra, rotacije.
« Odgovor #51 poslato: Maj 08, 2016, 01:06:13 posle podne »
« Poslednja izmena: Maj 08, 2016, 02:09:46 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop