Jun 04, 2024, 12:53:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: test e na test p  (Pročitano 6452 puta)

Van mreže sebojebo

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: test e na test p
« Odgovor #15 poslato: Mart 27, 2016, 04:45:10 posle podne »
dobro ljudi hahah, sta da radim, spiskao ogromne pare, a najvise mi je zao sta sam potrosio vrijeme i zivce. Recite mi dal ima netko tko je pouzdan u ovoj Hrvatskoj?

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: test e na test p
« Odgovor #16 poslato: Mart 27, 2016, 07:14:37 posle podne »
dobro ljudi hahah, sta da radim, spiskao ogromne pare, a najvise mi je zao sta sam potrosio vrijeme i zivce. Recite mi dal ima netko tko je pouzdan u ovoj Hrvatskoj?

kod nas se je vrtio GEP jedno vrijeme i radio je dobro... u zgu mislim da ne bi trebao bit problem to nabavit

Van mreže Srkiboy_srkistroy

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: test e na test p
« Odgovor #17 poslato: Mart 27, 2016, 09:27:14 posle podne »
Ne znam druze sta da ti kazem, ja sam na istoj toj seriji od galenike(u apoteci sam uzeo) sad ulazim u 4-tu nedelju..dobio sam fin napredak samo sto se tice libida nista posebno, jer i pre sam bio ajmo rec napaljenko pa razliku na tom podrucju ne primecujem..500mg/w idem..  :o 8)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: test e na test p
« Odgovor #18 poslato: Mart 30, 2016, 11:34:32 pre podne »
Ja sam davno isao 100mg ed! Muka zbog  bockanja ali jedan guz drugi guz jedno rame drugo rame jedna butina druga butina i ide....
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti