Jun 17, 2024, 02:35:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Galenika Testosteron depo  (Pročitano 68369 puta)

Na mreži tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Galenika Testosteron depo
« Odgovor #120 poslato: Jun 12, 2024, 09:16:35 posle podne »
Citat
Pa da.
Verujem da postoje ljudi, svakako nije se godinama se lek proizvodio da bi ljudi po teretanama lecili komplekse da se ne lazemo, samo ja nisam nikad naisao na njih, a na ove sto jesam tj sto su dobijali terapije te teparije su bile hcg(jedan decko iz makedonije mi je poslao izvestaj lekara gde mu je prepisao hcg tj pregnyl) ili te gelove, sto bi verovatno i tvoj drugar dobio da nije trazio da mu daju sinteticki testosteron
Izmeni poruku

Ma kazem ti
decko u materiji, zivot ga malo sjebao nesto poslovno, zena, picke mterine i otisao u qc skroz ali nebitno za pricu koliko bitno da je znao STA je problem.
Pokusavao sam , ali jedno ispravi, drugo ode u qc itd itd itd..i odluci da ode kod endokriniloga...i kada mu je to rekla, on nije mogao da veruje...i to jos nije tipa. mlada Dr bla bla vec zena u 50im itd..a ocigledno da je citala, ucila izvan zadate materije itd itd itd..i jos on sam kao..jaoooo sada ce da mi daje one gelove itd..pras...125 mildzi enhatta i kaze dodji na kontrol za 4 nedlje  ;D...

a znam za te fore HCG itd....uzas

Jbg, znas kako se kaze - zdravlje na rame ulazi  ;D  ;D  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: Galenika Testosteron depo
« Odgovor #121 poslato: Jun 12, 2024, 10:23:25 posle podne »
dzaba ramena kad muda malena  ;D , kada smo kod ramena jbg

Na mreži tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Galenika Testosteron depo
« Odgovor #122 poslato: Jun 12, 2024, 10:47:27 posle podne »
Hahahah
A kad smo vec kod jaja - Sto bi reko Rich Piana:
Pa sta ako mi se jaja skupe? Moj k*** onda izgleda vece I to je jedino vazno  ;D

Gde si bre Pirate?  :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: Galenika Testosteron depo
« Odgovor #123 poslato: Jun 12, 2024, 11:54:35 posle podne »
Evometusam  ;D a jes vala i ta jaja, em sto tuki izgleda vece, em sto mozes da prekrstis noge ko Seron Stone u Niskim strastima. Jedino ako se cupi zaleti da olize jaja, mozes dobijes jezik preko rčma  ;D