Maj 06, 2024, 02:41:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA  (Pročitano 25688 puta)

Van mreže monter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #30 poslato: April 06, 2007, 11:19:54 posle podne »
Kofein je najpopularniji stimulans Centralnog nervnog sistema. Kofein je mocan accelerator energije i snage, povecava mentalnu budnost i u neuroloskom smislu stvara nagon za maksimalnim vezbanjem. Kofein nije samo stimulans, vec prodire duboko u misicne celije, kako bi im obezbedila dugotrajnu snagu i odlozila pocetak zamora misica.
API CofeineX je proizveden tako da se rstvara u roku od nekoliko minuta nakon sto udje u vas zeludac, samim tim odlikuje se brzom apsorbcijom.

Sastav:
Svaka tableta sadrzi 100mg Kofein Anhidrus.

Pakovanje: 200 tableta.


Gjde se moze kupiti ovaj preparat?

P.S.Ovaj forum je sjajan!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #31 poslato: April 07, 2007, 12:42:52 pre podne »
u x-sportu, 500 i nesto dinara ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #32 poslato: April 08, 2007, 09:39:04 posle podne »
pa idi lijeci se nemoj odje sijat klice i sirit zarazu
jbg nadji neke dobre tablete, jeste da nece bit zdrave ali otklonice problem
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TeacH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #33 poslato: April 09, 2007, 02:03:25 posle podne »
koliko kafa sme da se pije dnevno kad se uzima kreatin.

potrazi malo, al ja mislim da je pedja negdje napisa da on pije 2 nescafe dnevno, to nije isto. al jos je napisa da bi trebao popit velike količine kave da poništiš djelovanje kreatina. bitno je da 2 sata prije uzimanja i 2 sata poslije uzimanja creatina ne piješ mlijeko,kavu...
..

BRAVENDO LUCKY...ETO I OD TEBE CE NESTO DA BUDE
Ako se ne sme kofein 2h pre i posle kreatina onda mogu tipa 1h pred trening da uzmem tabletu kofeina i taman dok zavrshim trening (za 2h od uzimanja tablete) mogu da zveknem kreatin?
Bring
Up
My
Post
Dont hate the player, hate the game

Van mreže gogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #34 poslato: April 12, 2007, 12:46:52 pre podne »
kofan instant ima 50mg.  kofeina znaci 4 tab.  odjednom dva puta dnevno ili neka druga sema.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #35 poslato: April 12, 2007, 01:57:28 pre podne »
kofan instant ima 50mg.  kofeina znaci 4 tab.  odjednom dva puta dnevno ili neka druga sema.

Bolje nadji neku drugu varijantu,kofan sadrzi i propyphenasone, paracetamol po 200mg svakog...ne verujem da je dobro unositi svakodnevno po 800mg i jednog i drugog...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #36 poslato: April 12, 2007, 12:31:59 posle podne »
hvala puno sasacg

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #37 poslato: April 12, 2007, 02:08:59 posle podne »
Imas  preparat kofein firme API u Amg-u u Cumicevom kosta oko 600 din. 90 tableta neznam tacno koliko tableta ima mg,ali mislim da je oko 100mg

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #38 poslato: April 21, 2007, 10:14:07 posle podne »
Imam pitanje vezano za temu.
Posto vidim da dosta ljudi "cepa"  tablete kofeina, a eto ja obozavam kafu (  ali ne tursku nego Nes i ostale instant varijante ) i zeleni caj i popijem ponekad 30-60 minuta pred trening kafu ( drugu tog dana ) ili ponesem litar zelenog caja ( bez secera naravno ) i pijem ga tokom celog treninga, pa me zanima da li je to OK unos kofeina. jer ja zaista imam osecaj da me "dize" ta kafa i zeleni caj. Mislim da nije u pitanju "placebo" efekat.  I mislim da mi podsticu termogenezu i bolje sagorevanje masti. Ali eto, ne znam koliko je to kofeina sto je popijem.

I jos nesto, sta se prica na ovoj temi da zasladjena kafa vezuje mast i td ? Posto ja stavim 1 ili 2 kasicice braon secera u kafu. pa me to zanima.


Hvala

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #39 poslato: April 25, 2007, 12:47:09 posle podne »
Hajde ljudi, niko da mi odgovori vec 100 godina :-)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #40 poslato: April 25, 2007, 12:51:01 posle podne »
Ne vezuje zasladena kafa mast,nego se mast stvori od nesiskoriscenog secera...Jaca Nes kafa bi trebalo da je OK sto se tice kolicine kofeina...

Previse se opterecujes nekim sitnicama,veruj mi da takve stvari ne uticu drasticno na rezultat kako se tebi cini...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #41 poslato: April 25, 2007, 07:39:40 posle podne »
Ne vezuje zasladena kafa mast,nego se mast stvori od nesiskoriscenog secera...Jaca Nes kafa bi trebalo da je OK sto se tice kolicine kofeina...

Previse se opterecujes nekim sitnicama,veruj mi da takve stvari ne uticu drasticno na rezultat kako se tebi cini...

Hvala na odgovoru. Opterecujem se jer me ljudi dezinformisu glupostima. Ja stavim 1 kasicicu ili 2 maksimalno  i to braon (zuti) secer. To je oko 5, 10 grama secera, a to radim samo pre treninga tako da verujem da to sve potrosim u teretani i da nista od toga ne ostane neiskorisceno.
Pijem ili Nes ili jacu (2-3 kasicice) instant Don kafu. Ona ima odlican ukus.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #42 poslato: April 25, 2007, 07:41:52 posle podne »
Ne vezuje zasladena kafa mast,nego se mast stvori od nesiskoriscenog secera...Jaca Nes kafa bi trebalo da je OK sto se tice kolicine kofeina...

Previse se opterecujes nekim sitnicama,veruj mi da takve stvari ne uticu drasticno na rezultat kako se tebi cini...

Hvala na odgovoru. Opterecujem se jer me ljudi dezinformisu glupostima. Ja stavim 1 kasicicu ili 2 maksimalno  i to braon (zuti) secer. To je oko 5, 10 grama secera, a to radim samo pre treninga tako da verujem da to sve potrosim u teretani i da nista od toga ne ostane neiskorisceno.
Pijem ili Nes ili jacu (2-3 kasicice) instant Don kafu. Ona ima odlican ukus.

Nisam mislio bas na sitnice oko secera...Njega bih potpuno izostavio pre treninga!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #43 poslato: April 25, 2007, 07:47:36 posle podne »
Ne vezuje zasladena kafa mast,nego se mast stvori od nesiskoriscenog secera...Jaca Nes kafa bi trebalo da je OK sto se tice kolicine kofeina...

Previse se opterecujes nekim sitnicama,veruj mi da takve stvari ne uticu drasticno na rezultat kako se tebi cini...

Hvala na odgovoru. Opterecujem se jer me ljudi dezinformisu glupostima. Ja stavim 1 kasicicu ili 2 maksimalno  i to braon (zuti) secer. To je oko 5, 10 grama secera, a to radim samo pre treninga tako da verujem da to sve potrosim u teretani i da nista od toga ne ostane neiskorisceno.
Pijem ili Nes ili jacu (2-3 kasicice) instant Don kafu. Ona ima odlican ukus.

Nisam mislio bas na sitnice oko secera...Njega bih potpuno izostavio pre treninga!!!


Ali zasto ? Mislim , popijem kafu sat vremena pre treninga, a u nju stavim 2 kasicice braon secera. Dakle na stavim 2 supene, nego malo, cisto da ne bude pregorko i to nije pred sam trening pa da mi skoci insulin, nego sat vremena pre, a i kada cu ako ne pre treninga. Tada je i zasladim jer znam da ce to da ode u energiju, a ako bih to radio posle treninga onda bi moglo da se ne iskoristi i da se natalozi kao mast. Zar ne ?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KOFEIN !!!-JEDNOM ZA SVA VREMENA
« Odgovor #44 poslato: April 25, 2007, 07:54:10 posle podne »
Kad se unese secer podigne se nivo insulina.Medjutim,problem je u tome sto nivo insulina ubrzo padne ispod onog pre onosenja secera,a to nije bas sjajno ako hoces dobar trening...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!