Maj 04, 2024, 05:18:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik  (Pročitano 1642 puta)

Van mreže MartinRiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pocetnik
« poslato: Januar 26, 2017, 08:44:47 pre podne »
Pozdrav,citao sam malo po forumu,ali nista ne mogu se snaci,jer ima milion tema i milion odgovora,cak ne mogu odlicuiti sta ce meni odgovarati i kako,znaci zelim poceti da treniram ,da napredujem,da vidim da mi misici rastu,visok sam 188 imam 89 kg,ako mozete da mi napravite plan treninga kako i sta da radim,idem u teretani,trenirao sam i pre,pa sam prestao zbog obaveza,bilo je rezultata ali nista preterano,koristio bi i suplemente (kreatin,protein itd. sta god treba samo steroide i to ne zelim niti cu koristiti) ,najgore od svega je sto ne znam isranu prilagoditi,tj. ne znam ni kako ni sta jesti,u koje vreme. Pa ako ima neko voljan da mi objasni temeljno sve,hvala mu unapred

Van mreže bogii11

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Pocetnik
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2017, 10:46:15 pre podne »
Napisi kako se hranis i kako treniras.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2017, 03:02:17 posle podne »
Moras nesto sam da shvatis i da sastavis,mi smo tu da pomognemo,ali niko ti javno nece pisati plan.. :)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Pocetnik
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2017, 02:58:52 posle podne »
Pozdrav,citao sam malo po forumu,ali nista ne mogu se snaci,jer ima milion tema i milion odgovora,cak ne mogu odlicuiti sta ce meni odgovarati i kako,znaci zelim poceti da treniram ,da napredujem,da vidim da mi misici rastu,visok sam 188 imam 89 kg,ako mozete da mi napravite plan treninga kako i sta da radim,idem u teretani,trenirao sam i pre,pa sam prestao zbog obaveza,bilo je rezultata ali nista preterano,koristio bi i suplemente (kreatin,protein itd. sta god treba samo steroide i to ne zelim niti cu koristiti) ,najgore od svega je sto ne znam isranu prilagoditi,tj. ne znam ni kako ni sta jesti,u koje vreme. Pa ako ima neko voljan da mi objasni temeljno sve,hvala mu unapred

Imas kategoriju ''Nutrition'' tu procitaj i nadji jelovnike a o suplementima na ''Dodaci Ishrani/Suplementi'' :)

Niko ti nece napraviti plan treninga niti ishranu,prvo sto niko nista o tebi ne zna a drugo to se naplacuje.A dosta toga imas na forumu tako da procesljaj  ;D ;D
Shut the f*ck up and squat