Mart 28, 2024, 08:50:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Moja forma :D  (Pročitano 22985 puta)

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Moja forma :D
« poslato: Novembar 17, 2017, 01:35:12 pre podne »
Pozz svima .. :D Imam 22 god ,visok sam 177cm i tezak 83 kg..Treniram u teretani   od svoje 18 godine,pre toga sam trenirao tenis 7 god,a rekreativno svakog vikenda igrao fudbal,imao sam povremene  prekide u vezbanju  iz raznoraznih razloga,faks i ucenje,operacija slepog creva 6 meseci pauza itd..Zadnjih godinu  dana sam bas ozbiljno "zagrizao" za vezbanjem i naucio sam dosta toga,a najvise ovde na forumu ...Imam nekih 5-6  kg masti viska koje bih hteo da skinem (pre nego sto krenem da radim masu),pa sam krenuo da radim rotacije UH..Ovo je moj plan ishrane  ,pa me zanima vase misljenje:

1.obrok 4 jaja,50 gr ella sira,2.obrok 150 gr piletine,salata sa maslinovim uljem,50 gr pirinca,3.obrok 150 gr piletine ili neke ribe,salata,250 gr krompira{posle 3.obroka uzmem cink i kompleks vitamina,4.obrok pwm 35 gr whey,20 gr dekstroze,5.obrok 150 gr piletine ,50 gr pirinca,salata,6.obrok 200 gr ella sira i 50 gr oraha,lesnika ili kikirikija

Uh 150 gr,proteini  2 gr/kg telesne tezine i 1 gr/kg telsne tezine masti

Ovaj plan ishrane je primer gde unosim 150 gr uh,drugog dana unosim 100 gr uh,treceg dana unosim 50 gr uh,cetvrtog dana 0 gr uh,petog dana 150 gr uh,sestog dana 100 gr uh i sedmog dana 0 gr uh

Plan je da se ovoga drzim mesec dana,a onda da ubacim low carb i kardio treninge i to bi bilo to,nadam se da cu sa ovakvim rezimom ishrane u tome i uspeti... :)

Sto se tice treninga on izgleda ovako:
Ponedeljak: Grudi
Utorak: Ledja
Sreda: Noge
Cetvrtak: Pauza
Petak: Ramena
Subota: Ruke
Nedelja: Pauza
 :D :D :D
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2017, 01:37:40 pre podne »
Trenutna forma :)
Just strong!!! :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2017, 06:01:57 pre podne »
i ovde
odlicno

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2017, 01:26:30 posle podne »
Super!
Pohvalno je sto je ishrana ispravna i dobro isplanirana,sto je retkost ovde u zadnje vreme!

Samo napred!

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #4 poslato: Novembar 17, 2017, 01:37:27 posle podne »
Bravo bice to bombica kad skines visak, mozda nisi morao od starta ovako agresivno bas sa UH tj nisi morao odma da ubacujes 0 mogao si sa njom malo da sacekas ali i ovako ce da bude super :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #5 poslato: Novembar 17, 2017, 05:40:10 posle podne »
Hvala na savetima  :D
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #6 poslato: Novembar 17, 2017, 05:43:17 posle podne »
Najbitnije je ja mislim da imam volje da ovo sto radim ispostujem maximalno i da svakog dana naucim nesto novo,a hvala bogu pa imam i odakle.. A onda rezultati moraju doci :)
Just strong!!! :D

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 417
  • X3M
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #7 poslato: Novembar 17, 2017, 06:00:11 posle podne »
Ovo je vrh :) Pojacaj malo noge
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2017, 04:41:07 posle podne »
Ovo je vrh :) Pojacaj malo noge
Obaveznoo,to mi je jedan od prioriteta
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #9 poslato: Novembar 21, 2017, 12:36:10 pre podne »
Ljudi intersuje me vase misljenje o  scitec nutrition BCAA+Glutamine ..da li je bolje uzimati posebno BCAA i Glutamin ??I ako neko ima iskustva u koriscenju ovog suplementa da podeli svoje iskustvo sa nama.. :)
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #10 poslato: Novembar 21, 2017, 12:40:49 pre podne »
Evo i slike
Just strong!!! :D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #11 poslato: Novembar 21, 2017, 12:41:54 pre podne »
Ja sam brate jednom dobio na poklon, znaci on ima po 5gr i bcaa i glutamina, to mi je iskreno ok za u toku treninga ako uzmem 2 merice. Ja lično volim bcaa i pre i u toku i posle sve po 10gr, a glutamin recimo u toku i posle tako da se nisam odlucio da kupim posle toga. Ima i nešto malo taurina u sebi sto opet ako ikada uzimam uzimam samo pre treninga u idealnom scenariju.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #12 poslato: Novembar 21, 2017, 01:00:24 pre podne »
Najverovatnije cu uzeti i glutamin i bcaa odvojeno ,nisam ih do sada kupovao i plan mi je da unosim dnevno 10 gr glutamina 5 gr pre i 5 posle i 20 gr Bcaa ,10 gr pre i 10gr posle treninga..pa da vidim koliko ce mi pomoci  :)
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #13 poslato: Novembar 21, 2017, 01:01:29 pre podne »
Ja sam brate jednom dobio na poklon, znaci on ima po 5gr i bcaa i glutamina, to mi je iskreno ok za u toku treninga ako uzmem 2 merice. Ja lično volim bcaa i pre i u toku i posle sve po 10gr, a glutamin recimo u toku i posle tako da se nisam odlucio da kupim posle toga. Ima i nešto malo taurina u sebi sto opet ako ikada uzimam uzimam samo pre treninga u idealnom scenariju.
Hvala brate na pomoci
Just strong!!! :D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #14 poslato: Novembar 21, 2017, 01:03:49 pre podne »
Nema na čemu bre. Ja mislim da ti je tako bolje, i pomoći će dosta u oporavku i recimo kad si na dijeti videćeš kako pomaže u sprečavanju katabolizma ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman