Maj 13, 2024, 01:47:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)  (Pročitano 1914 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)
« poslato: Januar 16, 2018, 05:37:47 posle podne »
Ali sada,evo nekih novih momenata u ovom sportu koji u mnogome mogu da skrate put ka uspehu. Nije vise rec dali su bolji slobodni tegovi ili masine…sada je nesto drugo…



Nadam se da ce te uzivati citajuci ovaj text, i  da cete da krenete stopama najboljih i ustedite i vreme i novac sami sebi..

Idemo redom..

Prilikom treninga ja licno koristim mnoge masine od kojih su mnoge koncipirane po tom sistemu da svaki pokret je u stvari GURANJE tezine. Ukoliko malo razmisliste i okrenete filozofiju dobijete nesto savim drug,a EXTRA KORISNO a to je VUCENJE!

Primer..uzmite samo HAMMER masinu za grudi….naravno..koncipirana je za GURANJE-uz malo maste…I obrnuti sled dogadja dobijamo perfketnu masinu za VESLANJE! Ali to nije sve, da mnogi skeptici ne pomisle da se ovde pricaju gluposti, idemo dalje.

Naravno da je hammer masina za grudi,primera radi..namenjena samo za to..i da je najbolja za to…niko ne spori..ali menjanjem razlictih polozaja,uglova,pristupa..ono sto je bitno…POGADJATE RAZLICITU VRSTU MISICNIH VLAKANA

Stare metodlogije treninga gde su svi znali da je ponedljak dan za grudi I biceps te da se za grudi radi,bench pres,kosi bench I razvlacenje sap o 4 serije I od 6-8 ponavljanja JE PROSLO VREME…toga vise nema…

Napredovalo se od toga..niko ne spori…ali je put mnogo duzi bio nego na ovaj nacin….i zato nesebicno delim sa vama sve ovo jer sam I JA GRESIO BAS U OVOM SEGMETNU STO SAM REKAO- ..podneljak..grudi i biceps, utorak ledja i tricpes..i tako godinama

Sa razvojem dansasnje sportske suplementacije koja maximlano potpomaze HIPERTOFIJU I ovakvom metodologijom treninga mnogi pitaju…pa ok..koji je onda najbolji nacin ili najbrzi da bi se postigli rezultati..posto je neke od svojih tajni Milos Sarcev nesebicno udelio meni, ja ih delim sa VAMA….

NAJBOLJI NACIN ZA POSTIAZNJE STO BRZIH REZULTATA JE TRENING GDE SE ANGAZUJE STO VECI BROJ I STO JE NAJBINTIJE STO RAZLICITIJI BROJ MISICNIH VLAKNA, a to se jedino moze postici adekvatnim treningom tj GIGANTSKIM SETOVIMA gde svaka vezba je POTPUNO DRUGACIJA OD PRETHDONE A UJEDNO STIMULISTEE MISICNA VLAKNA I TO RAZLICITA NA ISTOM MISICU…TO JE TAJNA!!!!

Malo tajni…

Uvek se moze krenuti sa super teskim setovima-zasto da ne…gde se stavljaju maximlane tezine i gde postoji tacno odredjeni protokol za dizanje i sputanje tega-bas onako kako su  nas ucili u starim magazinima, dakle OLD SCHOOL!

Ali…..tamo gde OSTALI BODI BIDLERI STAJU..mi kao Milosevi ucenici NASTAVLJAMO, provodeci misicne partije kroz torturu gigantskih serija sa manje od 5 sec odmora izmedju vezbi, menjajuci vezbe kao sumanuti i sto je najbintije, a nadovezuje se na  onaj text gde sam rekao da se tezi ka tome tj da se ne ostavlja misicu ni najmanja sansa da se oporavi izmedju setova-U PROTIVNIM BI SVE BILO BEZVREDNO-

Mnogi ljudi pokusavajuci da rade ovu rutinu varaju I odmaraju 20-30 sec izmedju vezbi.To je pogresno i od tog nema nista..

Vezbe se rade max koncentrisano a ukoliko se radi u parovima-SVE MORA BITI ISPROGRAMIRANO U DETALJE da recimo onaj drugi ne sedi i ne ceka dok zavrsi onaj prvi….

NASTAVAK teksta, procitaje na nasem BLOGU, klikom na link ispod

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2012/08/filozofija-treninga-by-milos-sarcev.html

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2018, 06:19:23 posle podne »
Ko nije nek pogleda zadnji klip od pedje i sarceva za ruke ..e ono je bilo milina za gledat..i da giganti su bili u pitanju :)

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2018, 08:07:27 posle podne »
Ne kontam ovo na samom kraju "ishranom u toku treninga" jel se tu misli na pwm?
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2018, 08:11:42 posle podne »
Ne kontam ovo na samom kraju "ishranom u toku treninga" jel se tu misli na pwm?

U toku treninga šta piješ... konkretno ja uvek idem 10-15gr bcaa, 5-10gr glutamina i 5gr kreatina. pwm zasebna prica
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA ZA IZGRADNJU MIŠIĆNE MASE (autobiografski tekst)
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2018, 08:24:34 posle podne »
Ne kontam ovo na samom kraju "ishranom u toku treninga" jel se tu misli na pwm?

U toku treninga šta piješ... konkretno ja uvek idem 10-15gr bcaa, 5-10gr glutamina i 5gr kreatina. pwm zasebna prica
Hvala drugar nisam bio siguran na sta se odnosilo
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!