Mart 28, 2024, 11:13:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko suplemmtacije  (Pročitano 2387 puta)

Van mreže mukimuhamedsu@gmail.com

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pomoc oko suplemmtacije
« poslato: Avgust 16, 2018, 12:26:50 pre podne »
Koristio sam animal cuts i sa njim sam za 2 i po mjeseca izgubio 16 kg uz jake treninge u teretani i sa pretezno proteinskom ishranom . Nastvljamo dalje nakon ljetni odmora u cilju mi je jos 25 izgubit, idem  4-5 × swdmicno u teretanu, u u ishranu sam poveo racuna. U planu sam nabaviti dosta suplemenata kao sto su kao i uvijek whey bcca cla zma glutamin l carnitin i dali imate preporuku za dobar fat burner sa tim i dal je po vasem misljenu jos sta potrebno ? (P.s efedrin kofein aspirin nisam u mogucnosti nabavit jer ne zivim na balkanu i to tesko ide )

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2018, 12:31:45 pre podne »
Postovanje :) Mozes li da napises bar okvirno kakva ti je ishrana na dnevnom nivou?
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2018, 12:46:52 pre podne »
Dok čekamo odg na pitanje o hrani, supse si poslozio dobro, s tim da imaš i previše, recimo cla je bacanje para... l-carnitin imaš tako da ti od fat burnera (mislio si na stimulans) i najobičniji kofein može odraditi posao ako ti je hrana ok. Bcaa, whey i zma okej.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže mukimuhamedsu@gmail.com

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2018, 12:09:57 posle podne »
Posto ustajem u 5 na posao odma pojedem jednu whey protein cokoladicu oko pola 10 pravim dorucak i jedem whey müsli sa mlijekom neki 100 grama . Rucak pravim oko 2 tad uvijek jedem piletinu pecenu na kokosov ulju neki 200 i manje grama sa povrcem nekim. Oko pola 4 pijem whey i 100 grama badema i oko 5 pola 6 radim trening. Prije treninga pijem glutqmin bcca l carnitin i fat burner. Trening radim jak krecem sq zagrijavanjem biciklo traka otprilike 20 min onda sa tegovima po neki 7 vjetzbi sa 15-12 -10 - 8 ponavljanje a znam za neke kao sto je sajla za prsa 3 ×20 radit . Posle treninga odma pijem whey glutamin i bcca kad sam vec kuci opet jedem piletinu povrce il ribu il forele fileta (pastrmka filet suseni ). Kad ne radim kao danas ustajem u 8 idem radim kardio to je 25 min brzo hodanje traga brzina 5.5 dignuta na neki 9 onda steperi 15 min biciklo 15 min veslanje 10. Prije cardida popijem 10 grama bcca l carnitin vitamin c  i fat burner posle glukozu i whey  . Dorucak dva jajeta i 100 grama pileci suseni prsa. Rucak planiram oko dva piletinu povrce veceru piletinu sir . Uz to da cu navece popit casein prije spavanje multivitamn zma . Eh imam za vas i pitanje dal ima ko iskustva sa instant knockout planiro sam ga uzet ovih dana citao sam po nekim stranicama da je proglasen za najbolji fat burner . Dali bi vi sta dodali od suplemtacije na ovo jos ? Dali ide kombinacija fat burner creatin naprimjer jer u teretsni ostsjem brzo bez snag3 ?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #4 poslato: Avgust 16, 2018, 01:05:46 posle podne »
Druze pa ti si pola covek pola supplement... hrana ti je blago rečeno tragicna. Od 5 ujutru do 2 popodne znaci 9 sati imaš jedan obrok pravi, ostalo supsi, dodaci i zamene i musli koji možeš slobodno izbaciti. Iskreno trening me mrzi i da čitam, ovo kako si skinuo do sad to je ono sto smo juče pričali ovde, ko zna čega... dalje nećeš moći... ali bukvalno kao u filmu. Nego lepi sedi ti pa u nutrition da čitaš, mani se više ijednog supsa i napravi ishranu koncipiranu na pravoj hrani.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže mukimuhamedsu@gmail.com

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #5 poslato: Avgust 16, 2018, 01:21:11 posle podne »
Pa druze bil mi ti poslozio i suplemtaciju i ishranu pa da pratim po tome. Al imaj u obzir u 5 da se ustaje i da radim do 2  trening radim oko 5 . I kako bi mi ti predlozio da treniram , ako imas volje i vremena za pomoc . Hvala

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #6 poslato: Avgust 16, 2018, 01:27:21 posle podne »
Pa druže to moraš sam da posložiš,da bi razumeo šta i kada treba da unosiš,a mi ovde možemo da ti damo preporuku da li je sve dobro odrađeno.Pa ne misliš valjda,da ovde ljudi vise na čiviluku i slažu planove ishrane,svima onima koji nemaju strpljenja da čitaju podforum nutrition i edukuju se.
Ja odmah mogu da ti preporučim,da izbaciš industrijsko đubre od dimljenih pilećih prsa...hidrati konstantno niski,masti takođe,ako se ne varam metabolizam ti se prilično usporio,počećeš od vazduha da se gojiš...
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2018, 01:51:31 posle podne g0xy »

Van mreže Godfather

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • I'M OLD SCHOOL I STILL BELIEVE IN RESPECT
Odg: Pomoc oko suplemmtacije
« Odgovor #7 poslato: Avgust 17, 2018, 01:22:33 posle podne »
Pretjerujes sa suplementima, kao što je rekao gore "pola čovjek pola suplement" poradi na ishrani.