Mart 28, 2024, 06:42:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: PRAVILA POSTOJE, NAUČITE IH POŠTOVATI  (Pročitano 1077 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PRAVILA POSTOJE, NAUČITE IH POŠTOVATI
« poslato: Oktobar 22, 2018, 03:30:27 posle podne »
Jedno je sigurno, koliko god primjera ljudi imali, koliko god im se pokusavali pribliziti koncepti rada sa ljudima koji su vec prosli svoje ''torture'' i napravili rezultate, koilko god im priblizavao i opisivao svoj rad i neke osnovne zakonitosti filozofije vodjenja tijela do neke zamisljene forme... nesigurnost ljudi je ta koja ih uvijek iznova tjera na zeznu stvar, skrenu s puta i zavrse opet u gorem stanju nego sto su bili. Bilo da je to narusavanje zdravlja, hormonalne slike ili klasicni jojo efekt nakon rigorozne torture nad tijelom.

Genetika je ta koja ce diktirati u jednu ruku koji oblik prehrane cemo birati za nekoga, kakvu vrstu treninga, kakav intezitet i frekvenciju rada itd itd... ali i radna etika i ustrajnost covjeka. Nestrpljivost je najcesce faktor koji ljude natjera da prekinu sa suradnjom. A receno je xxx puta, trebalo ti je vise mjeseci ili cak godina da unakazi tijelo, zasto mislis da ces ga za 2 mjeseca dovesti u red?

Radio sam i blic transformacije, ali sam svaki put i naglasio da je bilo nuzno jer su ljudi dolazili s nekim postavljenim rokom, bilo da je takmicenje ili bilo sta drugo u pitanju.

I sljedeca stvar su pametnjakovici koji izgladnjivaju svoje klijente, nakon cega isti dolaze meni ili nekom drugom da im vrati rad stitne zljezde u zivot, da im povrati razinu testosterona na neku normalu jer im se ne dize vec mjesecima, kortizol u nebesima i slicno.

Meni licno to nije smijesno, jer to su mladi ljudi koji se javljaju s navedenim problemima i toga je sve vise i vise. Cura od 22 godine sa trajno poremecenom ili ugasenom stitnjacom, momak od 24 kojem je libido mrtav preko 2 mjeseca, nije bas normalno, ha? Ali ljudi registriraju samo ono kada neko napise ''skinuto je XX kg u 2 mjeseca''. I sta ces onda kad ti dodje neki genetski promasaj sa toliko nezahvalnim metabolizmom i genetikom da jednostavno ne mozes to isto ponoviti s njim???? A predstavio si svoj rad kako skidas gomilu kila za dva mjeseca s ljudi.


Medjutim, to je ono sto ljudskom uhu vise odgovara, to je ono sto bi svako od nas naravno htio, sto brze i lakse, a sto vise napraviti. Ja prvi bih volio i to navodim svaki put kad trosim svoje vrijeme da objasnim ljudima elementarne stvari. ALI NE IDE!!!...

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

https://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2018/10/pravila-postoje-naucite-ih-postovati.html