General Bodybuilding Discussion > Članci
PRIMING - PRIPREMA ZA CIKLUS
Stevan Čerubdžić:
--- Citat: shonezmaj Maj 10, 2019, 12:32:07 posle podne ---Da, ali on je aas. Zar se ne radi priming u natural uslovima?
--- Kraj citata ---
Priming znaci priprema za ciklus. Nigde ne pise da mora biti u "natura" uslovima.
Necu sigurno krenuti u ciklus ako mi 80% ukupnog testa shbg, ako znas sta je shbg i sta on radi u telu, i necu sigurno krenuti u ciklus sa visokim prolaktinom i visokoim estrogenom. Dakle priming znaci priprema hormona i tela generalno za ciklus, sad obicno se radi on bez tih nekih lekova ali ne mora da bude slucaj uvek, neki ljudi vole da provere sve detaljno i da sve bude pod konac pre ciklusa.
Stevan Čerubdžić:
--- Citat: shonezmaj Maj 10, 2019, 12:35:53 posle podne ---I zar neće i on zaustaviti proizvodnju prirodnog testa? Mislim zanima me poenta provirona tokom priminga, jest da svakako maskačeš na ciklus po primingu..
--- Kraj citata ---
uporno ti objasnjavam zaboga...svakako ces ti da gasis proizvodnju testa za nekih nedelju 2 a sa provironom mozes shbg da dovedes u kontrolu, znaci to sto ces da ugasis nedelju dana ranije ne igra bas nikakvu ulogu
shonezmaj:
Dobro, ne nerviraj se, htio sam sklopiti sve u jedno pitanje pa sam poslao slučajno 2. Sad kontam, ustvari mogao sam i sam skontati jer sam iz nekog razloga zaboravio da se svakako ulazi u ciklus. Hvala
Stevan Čerubdžić:
Nemam sta da se nerviram. Nego ti rece na fb da radis sa 2 trenera, oni bi trebalo da znaju ove stvari jer su ovo osnove, nije mi jasno zasto njih ne pitas to kad vec radite zajedno...
shonezmaj:
Čekaj u čemu je problem što radim s nekim i sam učim sa strane? I nije istina da radim s dva trenera nego s jednim, a dodatno se čujem sa još x trenera ako me nešto zanima. Članak sam ovdje pročitao i svrha foruma je da se dijele informacije.
Navigacija
[0] Indeks poruka
[#] Sledeća strana
[*] Prethodna strana
Idi na punu verziju