Mart 19, 2024, 06:29:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.021 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: Robertimige
X3MShop banner

Autor Tema: Boc u nogu  (Pročitano 6296 puta)

Van mreže Gagilix

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Boc u nogu
« poslato: Oktobar 18, 2019, 07:31:15 pre podne »
Pozdrav ljudi, u ponedeljak sam prvi put se bocnuo u nogu, pre toga uvek gluteus jedna druga strana nekad blagi cvoric nista strasno...al ovo u nogu ocu da umrem jedva hodam vec par dana, pitao sam par momaka uzivo sto isto cepaju u nogu da vide da li sam promasio nisam i svi kazu realno normalna reakcoja al meni je ovo malo 🤨🤨🤨 boli previse jebiga 😂 stavljam i led i kreme i odmaram, popusta malo al opet cudno mi 5 dana da gori jbt

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Boc u nogu
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 18, 2019, 08:00:13 pre podne »
Mozda si neki nerv zakacio. Koji si lab uzeo?
Meni Vidi Visi

Van mreže -Uroš

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Boc u nogu
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2019, 08:50:02 pre podne »
I ja kao potpuni pocetnik dajem u nogu, i ne zelim glut da zabodem iz prostog razloga sto je Steva u svakom postu napisao da bukvalno pored ostalih partija, glut najmanje treba davati, bukvalno ako uradis sve kao u vodicu koji je Steva napisao ne mozes da omanes, samo jako sporo ubacuj iglu, i osetices tacno kako igla dodiruje nerv i neces ga probosti nego ces izvuci iglu napolje i promeniti mesto uboda, samo jednom mi se desilo zatezanje poput upale ali je trajalo jedan dan i to je to. Pazi pod kojim uglom ti ulazi igla, ako kazes da je mesto uboda dobro i dobro lociraj vastus lateralis, pogotovo ako si i sam pocetnik...

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Boc u nogu
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2019, 12:01:49 posle podne »
Nemojte da bodete nikako nogu odgore,jer je gornji deo pun vena i nerava...bar je meni.
Bodite sa strane,u stojecem polozaju, pod kosim uglom,da igla udje duboko u meso...
Ako je neki sheet od laba,necete moci svakako da hodate,ali i kod dobrog laba u pocetku malo boli,dok se ne privikne meso.

Van mreže Gagilix

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Boc u nogu
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2019, 06:45:28 posle podne »
Kontam, ma dobar je lab pharm tec nije fejk sve super nemam problema sa gluteusom nikad , ali ovo je bas haos bilo... i definitivno ne vise u nogu 😂 evo 6 dana jos malo zeza....

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Boc u nogu
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2019, 08:10:29 posle podne »
Probaj jos jednom al krkni iglu pod pravim uglom sto dublje u meso. Kad rastvor izadje ostavi 20 30 sekundi iglu pa onda izvadi. Posle toga 4 5 min kruznim pokretima masiraj to mjesto.
Ako ti nista od toga ne pomogne nemoj vise u to mjesto da dajes jbg.
Meni Vidi Visi