Maj 07, 2024, 02:02:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening???  (Pročitano 4589 puta)

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Moj trening???
« Odgovor #15 poslato: Februar 25, 2007, 06:22:03 posle podne »
Pa eto ja naprimer trbusnjake odradim 1x nedeljno retko kad 2x..
Ali primetio sam jedino ako puno maltretiram listove,da sam stalno pod upalom..jedino mi tako pomalo napreduju..Jbg meni tako prija

Van mreže Sake

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Moj trening???
« Odgovor #16 poslato: Februar 25, 2007, 11:14:08 posle podne »
A dali si dobio na obimu listova uz tako cest trening? Koliko ponavljanja radis u seriji?

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Moj trening???
« Odgovor #17 poslato: Februar 25, 2007, 11:24:13 posle podne »
Da jedino tako dobijam na obimu...nevredi mi sistem da ih malo treniram i puno odmaram,nego da ih sto vise maltretiram jedino tako mogu da ih nateram na rast...
E sad zavisi na ova dva treninga sto ih radim u teretani...na jednom po 2 ponavljanja u seriji a na drugom idem 30..20..10...pet sec pauza izmedju njuh.. to mi je jedna serija...U teretani radim po 3 vezbe a u svakoj vezbi po 4 serije...A u skoli i kuci uradim samo 5 serija ukupno i samo jedna vezba..
Neznam sta da ti kazem probaj prvo ovaj sistem 2x nedeljno pa ako ti neide probaj po mom..I ja imam velikih problema sa nogama a pogotovu sa listovima..ebe me opasno genetika..Stari mi je gromada od coveka od 110 kila,gornji deo tela mu je ogroman a zato nogice vrlo slabe a listovi ko balerina i ja baksuz to nasledio i sad moram da ispisam krv da bi napravio listove..
Jbg..genitika je cudo!!!!