Maj 06, 2024, 02:03:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Arnold Classic 2007  (Pročitano 28826 puta)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #90 poslato: Mart 08, 2007, 08:27:29 pre podne »
Ja samo da korigujem moj juznjacki pravopis.

Najveci problem, kad je sudjenje u pitanju, je to STO SUDE SUDIJE KOJE POKUSAVAJU DA IZLECE SVOJ KOMPLEKS KOJI GA VUKU JOS OD DETINJSTVA!!!

99,9% od svih njih, ako eventualno imaju ljubimca u odredjenoj kategoriju, glasaj za njega.
Na taj nacin samo ostecuju BODIBILDING KAO SPORT!!!

I jos jedan problem koji meni mnogo smeta i koji  mislim da se treba  iskoreniti  je reakcija takmicara na sudijske odluke.
Ma kolko on da je spreman za odredjeno takmicenje, on nije u stanju da ocenu njegovi pravu razliku izmedju njega i ostale takmicare. To se moze lako oceniti samo ako je razlika u KLASI, ali ako su nijanse u pitanju, onda mora da saceka, da pogleda materijal sa tog takmicenja (slike i video) i onda da reaguje.
Mi svi reagujemo na reakciju publike i svoje rodbine i prijatelje, sto nije ispravno.

I na kraju, konacno potrebno je da TA SUDIJSKA KOMISIJA URADI NESTO PAMETNO ZA OVAJ SPORT, A TO JE: AKO JE NEKO OD SUDIJA PRISTRASTAN TREBA GA IZBACITI SA TAKMICENJA ZA SVA VREMEA.

Jer glupim i ne relanim sudjenjem ne gubi samo takmicar kojeg mi ne volimo. GUBI CEO BB KAO SPORT, A NAJVISE GOBIMO U ODZIV ONIH KOJ BI DA SE TAKMICE U BUDICE.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #91 poslato: Mart 08, 2007, 01:25:01 posle podne »
tacno i bravo...

ja necu sada da ozivljvam neke stare stvari..ali samo da znas koliko se meni to puta desilo.....

jedna kategorija...ocenjuje se masa...kaze..jebiga..io je veci..ok.

sledeca kategorija..pobedjuje tip odran do kosti coveka koji je tezi od njega 15kg..sta je sada...

sudije jednoglasno se sloze..jebiga..ovaj je bio definsianiji...????..

buraz.///u roku od 15 minuta dva razlicta kriterijuma????

lepo...

i tacno je da su to sve iskomplekirane budale...kod nas situacija je ocajna...

predsednik sudijke komisije pre takmiceja prica..ja cu ovo..ja cu ono..
dodje takmicenje...brate...takmcari se mere u trenerkama..sduije ispred sebe imaju samo hemijsku olovku cak ni papir neki nemaju jer im je verovano pao na pod dok je bila fitnes kategorija pa su im jezici poispadali napolje.....itd..itd..itd...da da sada ne pricam.

jendom recju..sramota..

ti da kod nas pitas sve i jenog sudiju da navede 7 obaveznih poza...osim voditljea programa..ja cu da se posadim an onu stvar...a ne da znaju sta sude,kako se ocenjuje i sta se ustvari trazi od jednog bb!!

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #92 poslato: Mart 08, 2007, 05:06:49 posle podne »
Brate, ja sam prosle godine, na nase zadnje takmicenje, pitao jednog sudiju (posto sam vec znao kako je glasovao) koji je njegov domaci problem???

Prosto. Na preproslom Drzavnom prvenstvu u MKD, tip je imao svog takmicara u teskoj (jedva siroti da je imao 85 ali su ga ugurali u teskoj, a ja se nisam bunio jer je bio veoma los) i navodno je bio definisianiji od drugoplasiranog koji je bio masivniji, pa je on zato tako glaso. Dao svome prvo.
Znaci tip ceni definiciju.

Zadnje takmicenje, donosim ja jedan od mojih, koji je 7 dana pre toga na NABBA-e pobedio u apsolutnom na Svetskom u kategoriju Atletik. Tezak 84 kg i u apsolutnoj na MKD prvenstvo OVAJ ISTI STRUCNU SUDAC (koji ima DIF i plus nekoliko Fitnes kurseva od diplome) stavi ga na drugome mestu. Obrazlozenje, ON 9sudac) VIDI I CENI I NEKE DRUGE STVARI OSVEM DEFINICIJE?????

Sva sreca sto je od 5 sudija samo jedan tako mislio pa je mali pobedio. Ali zato na sledec takmicenju, sada u prolece, ovaj  "strucnjak" od sudije  MOZE SAMO DA KUPI ULAZNICU I GLEDA TAKMICENJE.

Jebo mi ja sve te DIPLOME!!!!!!

Van mreže SB

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #93 poslato: Mart 10, 2007, 12:05:07 posle podne »
Od Lee Haney-a pa na ovamo masa igra jednu od najvaznijih uloga  na pro takmicenjima. To je ono sto nedostaje Phil-u, barem za sada.

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #94 poslato: Mart 10, 2007, 01:39:06 posle podne »
Prijatelju gde pise da mora jos mase, jel ti znas koliko je opsano gurati svoj organizam preko ivice za samo malo vise mase, ja se ne slazem sa tobom uopste, zao mi je, ne treba davati toliki znacaj masi..........

Van mreže SB

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Arnold Classic 2007
« Odgovor #95 poslato: Mart 11, 2007, 09:59:43 pre podne »
Ja nigdje ne kazem da podrzavam taj trend samo kazem kakvo je stanje u pro BB. Da je drugacije Phil bi bio bolje plasiran. Ima sve osim trazene mase(trazene od sudija)