Maj 15, 2024, 02:19:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Yokohama Grand Prix  (Pročitano 3339 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
K-1 Yokohama Grand Prix
« poslato: Mart 01, 2007, 01:24:35 posle podne »
K-1 Yokohama Grand Prix

Prvi u seriji ovogodišnjih K-1 World Grand Prix turnira na rasporedu je ove subote u japanskoj Yokohami.

K-1 čelnici odlučili su od ove godine uvesti dodatnu kategoriju - onu za borce ispod 100 kg. U prvim mečevima navedene kategorije u Yokohami će se suprotstaviti Japanci Musashi i Yusuke Fujimoto , te Rus Ruslan Karaev i Nizozemac Badr Hari. Pobjednici obiju borbi susrest će se na jednoj od kasnijih K-1 priredbi i tada će biti okrunjen šampion nove kategorije.

U središnjoj borbi večeri nastupit će aktualni K-1 prvak Semmy Schilt i novozelandski veteran Ray Sefo.

Raspored borbi:

Semmy Schilt - Ray Sefo
Choi Hong Man - Mighty Mo
Musashi - Yusuke Fujimoto (za prvaka do 100 kg)
Ruslan Karaev - Badr Hari (za prvaka do 100 kg)
Chalid "Die Faust" - Hiromi Amada
Jerome Le Banner - Junichi Sawayashiki
Cyril Abidi - Mitsugu Noda
Tsuyoshi Nakasako - Zabit Samedov
Hiraku Hori - Alexander Pichkunov

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2007, 01:31:48 posle podne »
Čudi me da se Buakaw nije prijavio,inače mislim da i pored svih kvalitetnih navedenih boraca Musashi je dosta ispred svih!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2007, 01:45:24 posle podne »
Buakaw je u poslijednje vrijeme radio dosta u svojoj kategoriji, tako da je vjerovatno i to jedan od razloga zbog koga vise ne radi sa teskasima...sto se tice Musashia po formi koju je prikazivao prosle godine ni sva pomoc sudija koju uvijek dobija nevjerujem da ce biti dovoljna ni za ovu kategoriju ispod 100kg, mada kao i uvijek od ove cetvorice dobio je zemljaka koji je i najlosiji pa vjerovatno prodje dalje...

Inace zanimljiv card... Vidjecemo da li ce Sugarfoot Sefo konacno zaustaviti holandskog diva, Karaev i Hari takodje moze biti spektakl!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2007, 02:01:50 posle podne »
To što se tiče sudija si totalno upravu ,Musashi jeste odličan borac ali je isto toliko i "prljav".Mada opet mislim da nisu samo sudije tu  u pitanju...tu je cela jebena mašinerija kriva ( mislim na onu komercijalnu) tamo se deli isto kao i kod nas.Počinju od toga koji im je kamp najbolji pa preko menažera,promotera,pa mesta održavanja itd da nesmaram.Hoću reći mnogo je tu novca uloženo i krvi da bi sad jedan novozelanđanin ili holanđanin taj lanac prekinuo.Znaš na šta mislim?Krajnje otrovan sport kao i svaki u kome se vrte novci... :(
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2007, 04:28:54 posle podne »
....ma zbog Musashia i takvih k....boraca mi se k-1 pomalo i zgadio borbe su mu dosadne i nezanimljive a Japanci ga non stop forsiraju kao neki vrh.A Karaev mi se dosta svidja....nije to onaj stari k-1....:-(

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2007, 06:22:41 posle podne »
Musashi je borac koji je imao najvise poklonjenih borbi i do prosle godine gotovo uvijek su bez obzira na realno stanje u ringu mecevi koje su odlucivale sudije a odradjivane su u Japanu bile njegove... daleko od toga da je los borac, ali vise puta se desilo ovo sto sam naveo... \
K1 da bi pospjesio interesovanje japanske publike cesto mu je gledano kroz prste kako bi bio tu do finalnog turnira.. takodje borbe David vs Goliat gdje su u glavnoj ulozi ljudi popout Akebona definitivno nemaju veze sa pravim K1, ali to je biznis, oni privlace paznju gledalaca prodaju karte, ppw i to je to...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Boba_N_S

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
    • MMA Serbia
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #6 poslato: Mart 05, 2007, 09:12:01 pre podne »
Buakaw nikada nije radio u većim kategorijama , pomešali ste ga sa Kaoklaiem . Izgleda da će sada da zamene Musashi-a sa Fujimotom . Inače u poslednjoj godini kvalitet K-1 se malo popravlja jer 2004-06 je bilo svega , svakakvih ''freek'' ova, u poslednje vreme  pojavilo se par odličnih boraca ,Hari ,Karaev , Slowinski ...

Razultati :
Cyril Abidi vs. Mitsugu Noda :
Mitsugu Noda by unanimous décision

Gokhan Saki vs. Hiromi Amada :
Gokhan Saki by TKO round 2 ( amada give up after the 2nd round, because of lowkicks )

Hiraku Hori vs. Alexander Pichkunov :
Alexander Pichkunov by KO round 1

Tsuyoshi Nakasako vs. Zabit Samedov :
Zabit Samedov by decision

Jerome Le Banner vs. Junichi Sawayashiki :
Junichi Sawayashiki by unanimous decision ( Le Banner nije bio spreman , a japanac je igrao na Koklai fazon i tri puta bacao JLB u nokdaun )

Hong-Man Choi vs. Mighty Mo :
MO BY KO ROUND 2 !!! KONAČNO !!

Ruslan Karaev vs. Badr Hari :
Hari KO round 2 !!!!!! Hari se digao iz nokdauna i direktom poslao Ruslana na spavanje !!!

Musashi vs. Yusuke Fujimoto :
Fujimoto by KO in the exrta round ! ( High Kick! )

Semmy Schilt vs. Ray Sefo :
Schilt KO round 2 ( Direkt ili slično prva runda )
http://mmaserbia.s4.bizhat.com/viewtopic.php?t=55&mforum=mmaserbia

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2007, 06:38:41 posle podne »
Kao dopunu Boba_N_S informaciji text sa poznate adrese...


K-1 Yokohama
 
Pred više od 10,000 gledatelja jutros je u Yokohami održan prvi u seriji ovogodišnjih K-1 World Grand Prix turnira.

K-1 čelnici od ove godine uveli su, uz već postojeći World Grand Prix pojas, pojaseve za dvije nove kategorije - Supertešku (iznad 100 kg) i tešku (do 100 kg).

U meču za superteški naslov susreli su se aktualni K-1 World Grand Prix šampion Semmy Schilt i novozelandski veteran Ray Sefo . Kao što se moglo i očekivati, slavio je Schilt nokautom u 2. rundi te je ovom pobjedom postao prvi K-1 prvak u superteškoj kategoriji.

Za pojas u kategoriji do 100 kg suprotstavili su se Japanci Musashi i Yusuke Fujimoto , te Rus Ruslan Karaev i Nizozemac Badr Hari . U prvoj borbi Fujimoto je iznenađujuće svladao favoriziranog Musashija, dok je u drugom meču Badr Hari nokautom u 2. rundi uzvratio Karaevu na porazu u prošlogodišnjem K-1 Final Eliminationu.
Fujimoto i Hari susrest će se na jednoj od kasnijih K-1 priredbi i tada će biti okrunjen prvi šampion u kategoriji do 100 kg.

U ostalim mečevima iznenađenje večeri priredio je mladi Japanac Junichi Sawayashiki pobjedom nad slavnim Jeromeom Le Bannerom .

Rezultati:

. Semmy Schilt - Ray Sefo (2R 0:26 KO)
. Yusuke Fujimoto - Musashi (4R 1:23 KO)
. Badr Hari - Ruslan Karaev (2R 2:46 KO)
. Mighty Mo - Choi Hong Man (2R 0:50 KO)
. Junichi Sawayashiki - Jerome Le Banner (3-0)
. Zabit Samedov - Tsuyoshi Nakasako (2-0)
. Alexander Pitchkounov - Hiraku Hori (1R 2:27 KO)
. Gokhan Saki - Hiromi Amada (2R 5:00 TKO)
. Mitsugu Noda - Cyril Abidi (3-0)

Izvor: www.profightstore.com


 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2007, 06:43:25 posle podne »
Buakaw nikada nije radio u većim kategorijama , pomešali ste ga sa Kaoklaiem.

Tacno tako, previd! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.551
Odg: K-1 Yokohama Grand Prix
« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2007, 10:42:05 posle podne »
ne pratim mnogo K-1 ali kad god stignem volim da odlgedam dobru borbu...nego vidim niste ovde koliko mi se cini uopste spominjali Remi Bonjanskog?
sta je sa njim?