Maj 29, 2024, 09:17:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!  (Pročitano 3880 puta)

Van mreže exodus_1

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« poslato: Mart 10, 2007, 08:19:22 posle podne »
"Jutarnji list"---- ZAGREB - Slavni belgijski glumac Jean-Claude Vam Damme, glavni junak niza holivudskih akcijskih filmova, na poziv Mirka Filipovića uskoro dolazi u Zagreb. Saznavši za Mirkovu dječačku privrženost njegovim filmovima, Van Damme je nedavno nazvao hrvatskog majstora mješovitih borilačkih vještina i uspostavio prvi kontakt.

- Van Damme je nabavio broj moga mobitela i nazvao me prije nekoliko tjedana. U početku sam mislio da se netko šali sa mnom. Razgovarali smo gotovo jedan sat, a na kraju sam ga pozvao u Zagreb, što je s oduševljenjem prihvatio - rekao je Mirko Filipović.

Van Damme trenutačno snima film u Bugarskoj, nedaleko od Sofije, a u Zagreb dolazi 21. ili 22. ožujka kada će se filmski set preseliti u Meksiko na drugi dio snimanja. Belgijski glumac stanovat će u Mirkovoj kući iznad Gajnica. Ostat će sedam dana tijekom kojih će trenirati u Filipovićevoj dvorani i posjetiti njegovu rodnu Privlaku, nedaleko od Vinkovaca.

- Zarazio sam se borilačkim sportovima gledajući Van Dammeove filmove ‘Bloodsport’ i ‘Kickboxer’. Cijelo moje društvo počelo je tada trenirati, međutim većina je odustala nakon nekoliko dana, a ja sam ostao u borilačkim vještinama do danas.

Znao je da mu se divim jer su mediji često pisali da sam u dječačkim danima svoju sobu oblijepio njegovim posterima. Jedan njegov poster i danas stoji u toj sobi, ostali su se izgubili u selidbama - objašnjava Filipović i dodaje da u svojoj kućnoj kolekciji i danas ima većinu Van Dammeovih filmova, od kojih su mu najdraži “Lionhart” i “Hard Target”.

Zanimljivo je da se Van Damme, koji se na filmskom platnu pojavljivao u ulogama okorjelih majstora krvavih ringova, zapravo nikad nije okušao u stvarnoj borbi - boksu, tajlandskom boksu, kick-boxingu ili ultimate fightu. Možda se upravo zbog toga on danas divi Mirku Filipoviću.

’Mišići iz Bruxellesa’
Jean-Claude Van Damme rođen je 1960. godine u okolici Bruxellesa. U filmski svijet ušao je 1984. kao nositelj crnoga pojasa u karateu i prvak Belgije u body buildingu. Činjenica da su njegovi filmovi zaradili više od milijardu dolara, stavlja ga uz bok najvećim junacima holivudskih akcijskih hitova, Sylvesteru Stalloneu i Arnoldu Schwarzeneggeru.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2007, 10:19:05 posle podne »
chuk norris je majka svih majki :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2007, 12:25:59 pre podne »
˝prvak Belgije u body buildingu˝
Hajd i to da cujem :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #3 poslato: Mart 13, 2007, 01:32:43 posle podne »
Interesantno, gledao sam snimak gdje Mirko negdje ranije komentarise Van Damma...

Voditelj koji je radio intervju ga je pitao za Van Dammea i kako bi Mirko prosao s njim! Mirko nije mogao da vjeruje sta ga ovaj pita pa je poceo da ubjedjuje voditelja da bi ga on prebio, i tako simpaticno je bilo a uglavnom se zajebavao na racun "misica iz Brisela"... ali eto vidis dosla maca na vratanca... hahaha...
takodje necu komentarisati Van Dammeove nedavne izjave da hoce da se oproba u K1, mada koga sve pustaju da se bori nebi me to ni cudilo!

Ipak moram dodati da  ima istine da se Van Damme bavio karateom, negdje davno sam gledao snimak njegove borbe sa Veskom Micovicem koju je naravno izgubio... mada Vesko je bio vrhunski karatista tako da i nije cudo...

Chuk Norris je salu na stranu sigurno ozbiljniji borac u svojoj van filmskoj karijeri... ali od svih njih je vjerovatno najvece ime koji je snimio puno nisko i srednje budzetnih "tucaroskih" filmova Don "The Dragon" Wilson, koji pored gomile meceva i titula koje je osvojio ima i skalp Branka Cikatica...

;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2007, 01:36:19 posle podne »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2007, 01:54:29 posle podne »
I negdje davno sam gledao snimak njegove borbe sa Veskom Micovicem koju je naravno izgubio... mada Vesko je bio vrhunski karatista tako da i nije cudo...


Vesko Micovic iz Berana???Legenda!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2007, 02:24:00 posle podne »
Bivsi karatista Buducnosti, visestruke prvak, dugo je u PG, zadnjih mozda i 10 godina drzi BB i fitness klub Soky gym kod Sportskog centra Moraca... cesto ga gledamo na  IN TV, vodi neke aerobic programe, i njegov je klub uglavnom i poznat po tim aerobic varijantama. Vjerujem da mislimo na istog. ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2007, 02:38:30 posle podne »
Bivsi karatista Buducnosti, visestruke prvak, dugo je u PG, zadnjih mozda i 10 godina drzi BB i fitness klub Soky gym kod Sportskog centra Moraca... cesto ga gledamo na  IN TV, vodi neke aerobic programe, i njegov je klub uglavnom i poznat po tim aerobic varijantama. Vjerujem da mislimo na istog. ;-)


Siguran sam :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Cro Cop dovodi Van Dammea u Zagreb!!!
« Odgovor #8 poslato: Mart 13, 2007, 11:14:15 posle podne »
 i ko rece da van dam nije se oprobao u bodybuildingu:) 8) 8) 8) 8) 8)