Maj 21, 2024, 08:09:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.148 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Eraković selektor CG reprezentacije  (Pročitano 10722 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Eraković selektor CG reprezentacije
« poslato: Mart 14, 2007, 08:15:32 posle podne »
KONFERENCIJA ZA NOVINARE BODI BILDING SAVEZA CRNE GORE
Eraković selektor


PODGORICA - Crnogorska sportska porodica odnedavno bogatija je za Bodi bilding savez. Prvi put kod nas osnovan je savez u ovom svojevrsnom sportu i tim povodom juče je održana konferencija za novinare na kojoj su bili predsjednik Samir Hadžić i Nebojša Vasiljević, menadžer kluba Derasko, jednog od osnivača Saveza.
- Ispunili smo svu neophodnu regulativu, predviđenu Zakonom o sportu i formirali Bodi bilding savez, usvojili Statut i ostala normativna akta.To je prvi put da se u Crnoj Gori formira jedan ovakav savez, iako je i do sada bilo interesovanja za ovaj sport i imali smo kvalitetne takmičare. Ali, oni su nastupali pod okriljem zajedničke države. Sada, napokon, imamo naš nacionalni savez i cilj nam je da mladima stvorimo uslove i pružimo šansu da se bave ovim sportom. Ja sam predsjednik Saveza, generalni sekretar je Srđan Vukićević, a imenovali smo i selektora, to je Goran Eraković - kaže Samir Hadžić, prvi čovjek BBSCG.
- Za sada imamo tri registrovana kluba, što je i zakonski minimum za osnivanje saveza. To su Maksimus, Masel planet i Derasko. Zadatak nam je da afirmišemo bodi biliding, da privolimo klubove kojih ima dosta da se registruju. U planu je organizacija okruglih stolova i savjetovanja. Takođe, prioritet nam je da se učlanimo u međunarodne asocijacije i već na tome intenzivno radimo. Po našem mišljenju, teretana je osnova za postizanje dobrih rezultata u bilo kojem sportu. Svi sportovi zahtijevaju adekvatnu pripremu u teretanama i bodi bilding klubovima. A osim fizičke pripremljenosti, ovakve aktivnosti mnogo utiču i na koncentraciju i doprinosi da se rasteretite i steknete samopouzdanje. Dakle, puno koristi i na psihološkom planu, zato bih, osim građanima, preporučio i članovima Vlade da posjećuju naše klubove - kazao je Hadžić.
- Sprave za bodi bilding su veoma skupe, i mi jedini u Crnoj Gori se bavimo njihovom proizvodnjom. Nadam se, da će uskoro biti još proizvođača, da ćemo dobiti zdravu konkurenciju i time bi svakako i cijena sprava bila znatno povoljnija. Želja nam je da promovišemo zdrav način života. Jer, bodi bilding klubovi nijesu samo teretana. Ima tu još dosta drugih sadržaja. Dakle, maksimalno smo posvećeni ljudima i vodimo računa o njihovom zdravlju. Zadovoljni smo što sada imamo i Bodi bilding savez i vjerujem da ćemo uskoro imati i dobrih rezultata na takmičarskom planu - rekao je Nebojša Vasiljević.

Izvor: ARENA
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2007, 08:21:20 posle podne »
POZZ STARI
IMAS LI SLIKE OD GORANA,naime jednom davno trenirao sam sa jednim bildicem iz crne gore i on se zvao goran
nazalost nismo se culi od 91
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2007, 08:29:07 posle podne »
Goranove slike imas i na x3mgym.com.... takmicio se za Extreem team...

http://www.x3mgym.com/sr/foto_galerija_pop_up_team.php?uid=58

« Poslednja izmena: Mart 14, 2007, 08:42:35 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2007, 08:31:24 posle podne »
hvala , ne to nije on
manimal je znao njegovo prezime ako bude ovo citao neka mi javi, mozda ga znas
hvala
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2007, 08:51:55 posle podne »
hvala , ne to nije on
manimal je znao njegovo prezime ako bude ovo citao neka mi javi, mozda ga znas
hvala
pozz

Kako da ne prijatelju, to je bio Goran Zonjic iz Berana. Cujem se sa njim povremeno. :D
« Poslednja izmena: Mart 14, 2007, 09:01:11 posle podne Manimal »

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2007, 09:05:38 posle podne »
hvala manimal! 8)
tip je bio legenda, imali smo jednu kasetu na treningu(90 min) i citavo vrijeme jedna pijesma , ali je goran bio najaci i niko se nije usudio da sta kaze :lol:
jedan od najsimpaticnijih trenera koje sam poznao, ako ga neko cuje puno pozdrava od mene
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2007, 09:07:33 posle podne »
hvala , ne to nije on
manimal je znao njegovo prezime ako bude ovo citao neka mi javi, mozda ga znas
hvala
pozz

Kako da ne prijatelju, to je bio Goran Zonjic iz Berana. Cujem se sa njim povremeno. :D

Ne mogu da verujem koliko je svet mali...Goran je sada kondicioni trener nekim ekipama iz CG(rukometasi Berana),znam ga odlicno...Nema vise od mesec i po kako sam ga sreo u Beranama...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2007, 09:18:38 posle podne »
hvala , ne to nije on
manimal je znao njegovo prezime ako bude ovo citao neka mi javi, mozda ga znas
hvala
pozz

Kako da ne prijatelju, to je bio Goran Zonjic iz Berana. Cujem se sa njim povremeno. :D

Ne mogu da verujem koliko je svet mali...Goran je sada kondicioni trener nekim ekipama iz CG(rukometasi Berana),znam ga odlicno...Nema vise od mesec i po kako sam ga sreo u Beranama...

Da, da, Goran je prava ljudina, jedan od rijetkih za kojeg to mogu reci. Zivio je u Petrinji sa svojom porodicom u osamdesetima. U bilo koje vrijeme kada si ga upitao za neki savjet,  bio je raspolozen da ti odgovori bez imalo problema. :D



Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2007, 09:31:14 posle podne »
wow sasa i ti ga znas cool
puno ga pozdravi , to su bila vremena , kraj osamdesetih, hahaha
totalno simpa tip, uvijek je bio dobro raspolozen i imao je ogromne ruke za ono vrijeme
manimal sjecas se tipova iz teretane 8)
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2007, 09:33:31 posle podne »
wow sasa i ti ga znas cool
puno ga pozdravi , to su bila vremena , kraj osamdesetih, hahaha
totalno simpa tip, uvijek je bio dobro raspolozen i imao je ogromne ruke za ono vrijeme
manimal sjecas se tipova iz teretane 8)

Dobra stara vremena! :wink:

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2007, 10:57:34 posle podne »
jel ima neki bilder iz bara?ima teretanu blizu nekog hotela...tu sam radio u teretani kad sam bio na pripremama...ogroman covek ima ruke kao gorila :)
al se nekad dobro jelo

Spartak

  • Gost
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2007, 11:27:53 posle podne »
uu znam vidio sam ga,tamo sam bio prosle godine da se raspitam za cijene suplemenata.Pokazivao mi je slike njegove sa nekih treninga,zivotinja a i isjecen je taad bio dosta.Neznam mu ime nazalost

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #12 poslato: Mart 15, 2007, 12:13:54 pre podne »
wow sasa i ti ga znas cool
puno ga pozdravi

Ici cu u Crnu Goru za Uskrs verovatno,pa cu ga tada videti...
Samo mi napisi na pm tvoje ime,ne mogu da mu kazem "e,thor te puno pozdravio" :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #13 poslato: Mart 15, 2007, 02:38:42 pre podne »
jel ima neki bilder iz bara?ima teretanu blizu nekog hotela...tu sam radio u teretani kad sam bio na pripremama...ogroman covek ima ruke kao gorila :)
uu znam vidio sam ga,tamo sam bio prosle godine da se raspitam za cijene suplemenata.Pokazivao mi je slike njegove sa nekih treninga,zivotinja a i isjecen je taad bio dosta.Neznam mu ime nazalost
iz bara vam je srdjan vukicevic,odlican momak i extra bilder,takmici se u teskoj kategoriji..ogroman torzo,ruke impresivne,i kada bi uskladio noge sa gornjim delom tela mogao da racuna na vise plasmane...

Spartak

  • Gost
Odg: Eraković selektor CG reprezentacije
« Odgovor #14 poslato: Mart 15, 2007, 10:37:59 pre podne »
heh standardno,primjetio sam da je visok preko 185