Maj 09, 2024, 10:26:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.110 poruka u 18.752 tema - 20.951 članova - Poslednji član: migInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?  (Pročitano 29702 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #45 poslato: April 04, 2007, 09:21:52 posle podne »
Pa brate valjda znas da bacis meso na tiganj i okrenes par puta?
Ili jos lakse-ubacis meso u serpicu, sipas vodu i cekas da provri,posle nekoliko min. izvadis!
Prosto zar ne?

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #46 poslato: April 04, 2007, 09:36:10 posle podne »
Koliki si napredak u snazi imao?

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #47 poslato: April 04, 2007, 10:09:07 posle podne »
Envere?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #48 poslato: April 04, 2007, 10:59:44 posle podne »
Envere?
Envere!
od govana se pita ne pravi
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #49 poslato: April 05, 2007, 12:28:21 pre podne »
a sta,kafa kao ne sme da se pije ili sta?? Mislim dok uzimas metan ? ili ti ni inace ne pijes kafu pa zato 2 za 5 nedelja

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #50 poslato: April 05, 2007, 03:01:33 pre podne »
prosto ne mogu da verujem da ima likova koji dobiju 15 kila za 3 nedelje i pitaju se kad da ocekuju najvece povecanje mase, a onda to pitanje prenesu i na forum.. deluje mi ko zajebancija sve ovo...
EDIT: ja sam dobio 20kg za godinu dana treniranja i bio sam najsrecniji covek na svetu... a on se pita posle 3 nedelje i 15kg... Jesus...
« Poslednja izmena: April 05, 2007, 03:03:21 pre podne Ajzak »
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #51 poslato: April 05, 2007, 04:49:54 pre podne »
tako kaze vaga. bas sam jutros obukao neke farmerice koje sam nosio pre, i sad ni stoje ko zenske, skroz pripijene. dobro dobio sam i malo sala oko struka ali nije strasno, a stomak mi je relativno ravan. ali da jedem, jedem. dvaputa mi se cak desilo i da sam povratio od hrane koju sam pojeo posle treninga, toliko sam se nazdrao i napio mleka. inace bas sam racunao za svih ovih pet nedelja popio sam jednu casu pepsija, dve kafe i 2 sendvica sa sunkom. inace uglavnom mi se hrana sastoji od ovsenih pahuljica ujutru, i ostalih zitarica(klice, musli) a preko dana belanca, tunjevina, mleko u ogromnim kolicinama, jogurt, i voce u enormnim kolicinama(banane, jabuke, pomorandze...) pa mislim da ce mi sa ovakvom hranom ostati i nesto misica. mislim da sam bio do sada disciplinovan
..

sada je jasno ako si i dobio tih 15 kg..da to nije 15 kg nego 15 liatra!!!!

cim se skines sa adnrogena..ispistai ces se kao konj i nece ostati nista....

strasno..pa covece zar ti nista nisi citao.

ogromne kolicine melka,zitarice,pomorandze,banane,jabuke,jogurt.///
uzas...horor

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #52 poslato: April 05, 2007, 02:57:21 posle podne »

EDIT: ja sam dobio 20kg za godinu dana treniranja i bio sam najsrecniji covek na svetu... a on se pita posle 3 nedelje i 15kg... Jesus...
mogu mislit kakvo si strasilo bio :lol:



matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Enver Hodza

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #53 poslato: April 05, 2007, 08:30:01 posle podne »
dobio sam nesto na snazi, ali se trudim da radim sto pravilnije i sporije, tezine mi nisu u prvo, planu.

sto se kafe tice nije ni da je pijem ni da je ne pijem, al sta znam nisam hteo da uzimam dok mi traje ciklus

prosto ne mogu da verujem da ima likova koji dobiju 15 kila za 3 nedelje i pitaju se kad da ocekuju najvece povecanje mase, a onda to pitanje prenesu i na forum.. deluje mi ko zajebancija sve ovo...
EDIT: ja sam dobio 20kg za godinu dana treniranja i bio sam najsrecniji covek na svetu... a on se pita posle 3 nedelje i 15kg... Jesus...
brate, ja sam to pitao jos na pocetku kure, razumes kad jos nisam imao nista

a sta bi trebao da jedem? dobro ok je za meso, ali zasto mleko nije u redu? zar ono nije jedan od izvora najboljih proteina? i zar pre nego sto su pronadjeni "magicni" suplementi u prahu bilderi nisu pili velike kolicine mleka da bi dobili masu? samo da ti kazem, ne znam za tebe, ali ja sam najbolje rezultate i pre uzimanja steroida dobijao kada sam poale treninga pio nekoliko litra mleka... i kakve veze voce ima sa vodom i ispisavanjem? zasto je voce beskorisno? citao sam da m.mohamed uzima neogranicene kolicine voca, da ga citiram, sve dok ne krene na dijetu

i nerazumem zasto kazes ako si i dobio? zar imam razloga da lazem? nema smisla da sam sebe lazem

naravno nisi pomenuo i 7-8 tunjevina dnevno i 20-30 belanaca. pedja ne mozes da znas da cu izgubiti sve samo na osnovu moje recenice da pijem mleko i jogurt i jedem voce.
« Poslednja izmena: April 05, 2007, 09:25:09 posle podne sasacg »

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #54 poslato: April 05, 2007, 09:36:19 posle podne »
Citat
i kakve veze voce ima sa vodom i ispisavanjem?

Voca su puna vode

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #55 poslato: April 05, 2007, 10:37:25 posle podne »
ako kazes da pijes nekoliko litara mleka i jogurta pa i voca dnevno to znaci da uneses brat bratu
MINIMUM 300g PROSTIH SECERA dnevno.
(recimo da unosis 3l mleka ili jogurta = 150 g laktoze i jos plus voce....uhhh...ja bi se posle ove kure najvise plasio da ne postanem dijabeticar i to tezak)

Van mreže apo

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #56 poslato: April 05, 2007, 11:06:02 posle podne »
Bas je Pedja fino rekao: Ne KG nego LITARA. To uopste nije moguce ako pricamo o muskulnom crvenom mesu.
Prefise estrogena,Aldosterona i dobijas mnogu vode plus salo.Krajni efekat 1 kg misica

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #57 poslato: April 06, 2007, 05:03:15 pre podne »
dobio sam nesto na snazi, ali se trudim da radim sto pravilnije i sporije, tezine mi nisu u prvo, planu.

sto se kafe tice nije ni da je pijem ni da je ne pijem, al sta znam nisam hteo da uzimam dok mi traje ciklus

prosto ne mogu da verujem da ima likova koji dobiju 15 kila za 3 nedelje i pitaju se kad da ocekuju najvece povecanje mase, a onda to pitanje prenesu i na forum.. deluje mi ko zajebancija sve ovo...
EDIT: ja sam dobio 20kg za godinu dana treniranja i bio sam najsrecniji covek na svetu... a on se pita posle 3 nedelje i 15kg... Jesus...
brate, ja sam to pitao jos na pocetku kure, razumes kad jos nisam imao nista

a sta bi trebao da jedem? dobro ok je za meso, ali zasto mleko nije u redu? zar ono nije jedan od izvora najboljih proteina? i zar pre nego sto su pronadjeni "magicni" suplementi u prahu bilderi nisu pili velike kolicine mleka da bi dobili masu? samo da ti kazem, ne znam za tebe, ali ja sam najbolje rezultate i pre uzimanja steroida dobijao kada sam poale treninga pio nekoliko litra mleka... i kakve veze voce ima sa vodom i ispisavanjem? zasto je voce beskorisno? citao sam da m.mohamed uzima neogranicene kolicine voca, da ga citiram, sve dok ne krene na dijetu

i nerazumem zasto kazes ako si i dobio? zar imam razloga da lazem? nema smisla da sam sebe lazem

naravno nisi pomenuo i 7-8 tunjevina dnevno i 20-30 belanaca. pedja ne mozes da znas da cu izgubiti sve samo na osnovu moje recenice da pijem mleko i jogurt i jedem voce.
..

pazi..nemam nameru da objsanjvam nesto sto je objsanjeno 1000 puta.

dakle..ZA RALZIKU OD TEBE..JA MOGU ODGOVRNO DA TVRDIM DA NISI DOBIO NISTA!!!!..

a to ces tekd a vidis kada se skines.

a ti clanci koje si citao...mohamed jede mnogo voca..bilderi veliki od melka...sta ti citas....bajke..ili sta...stvarno mi buraz nisi jasan...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #58 poslato: April 06, 2007, 10:54:13 pre podne »
definitivno si se zajebao sto si uposte i poceo kuru...pocevsi on izbora aas koje si uzeo...pa onda hrana koju unosis u toku dana mesa nigde a to ti najvise treba...ali zato mleka,voca koliko hoces...i ono dlake i cibulje posle prve ampule...mislim da znas jako malo i da nisi trebao da poceinjes ovo
al se nekad dobro jelo

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #59 poslato: April 06, 2007, 01:06:22 posle podne »
a tunjevina nije meso?