Maj 19, 2024, 08:01:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Dva predloga  (Pročitano 3544 puta)

Van mreže Doktor

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Dva predloga
« poslato: Januar 24, 2006, 11:48:04 pre podne »
Primetio sam da je izgled mnogih stranica sa slikama narusen, uglavnom zato sto je srednji blok foruma (nadam se da me razumete, deo sa porukama) preuzak. Da li postoji mogucnost da se blokovi sa desne strane (Anketa, x-fitness, jezik) prebace na levu stranu? Siri forum bi bio mnogo lepsi za oko, a ne bi imali vise problema sa postovima. Mada bi ja sve to stavio na dno stranice...

I jeste li razmisljali mozda na napravite neki baner, za vrh foruma? Ja bih to uradio, ili makar pomogao, ali sam operisan od dizajna i estetike :oops: Ima li neko na ovom forumu ko bi mogao to da uradi? Baner je neophodan i zbog reklame (razmene banera) na drugim sajtovima.

Just my 2 cents.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Dva predloga
« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2006, 02:37:46 posle podne »
Bice poboljsanja na forumu(izmedju ostalog i ovo sto si pomenuo se razmatra) i nekih novosti,znaci radi se na tome da budemo sve bolji i bolji,odnosno THE BEST,a bicemo veruj mi :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dva predloga
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2006, 05:11:17 posle podne »
da sale je u pravu...baner stize vec sl nedelje ja mislim a ovo oko ovgao mislim da budemos a gazda vojom razgovarali

Van mreže Doktor

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Re: Dva predloga
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2006, 07:52:19 posle podne »
Uh, tek sad vidim da ovi blokovi sa leve strane mogu jednostavno da se ugase klikom na "–" u gornjem desnom uglu (sto preporucujem da svi urade).

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Dva predloga
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2006, 08:12:43 posle podne »
Citat: Doktor
Uh, tek sad vidim da ovi blokovi sa leve strane mogu jednostavno da se ugase klikom na "–" u gornjem desnom uglu (sto preporucujem da svi urade).



Ja to nikada ne bih primetio :)
Sad izgleda kako treba

Van mreže Doktor

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Re: Dva predloga
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2006, 08:22:12 posle podne »
Probaj drugi themplate, "dragonfly". Cini mi se da je to i najbolje resenje.

Vojo, mora li forum da ima bas ovaj "nuke" izgled? Na http://www.phpbbhacks.com/templatesdemo/ ima takvih skinova da ti pamet stane.

Vojislav

  • Gost
Re: Dva predloga
« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2006, 10:35:19 posle podne »
Doktore, ideje su ti skroz na mestu, ali i ja trenutno cekam da logo i banere urade profesionalci, tako da ce to biti verovatno do kraja nedelje promenjeno. Ovo sto se tice prebacivanja blokova sa desne na levu stranu je isto super ideja, pa cu sada da se konsultujem sa moderatorima foruma i da vidim da li cemo tu ideju da sprovedemo u delo.
Sto se tice nekog drugog template resenja za ovaj sajt, znam da ih ima ogroman broj, pa ako mozes da mi posaljes na PM ili email neki link do nekog konkretnog koji bi mogao ubuduce da bude default, to bi bilo super!
Hvala ti na fenomenalnim sugestijama i predlozima!