Jun 16, 2024, 10:26:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: New York Pro 2007  (Pročitano 25660 puta)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #15 poslato: April 05, 2007, 08:07:13 pre podne »
Paco...jes da je covek uvek odran do kosti, ali je daleko od atletskog tela da bi uspeo da uradi nesto u pro lizi. Tamo je marketing , medju onima koji sve to organizuju, najbitnija stvar, tako da bi on mogao da reklamira samo crtice za decu, kao vanzemaljac :)
Kozna kako ce sudije da otspavaju noc pre takmicenje i koje ce oci da stave i koriste na sudjenje...
Zajeban sport je ova BB kada te ocenuju vizuelno, a nema norme po kojima se te takzovane sudije pridrzavaju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #16 poslato: April 05, 2007, 10:24:41 pre podne »
Paco...jes da je covek uvek odran do kosti, ali je daleko od atletskog tela da bi uspeo da uradi nesto u pro lizi. Tamo je marketing , medju onima koji sve to organizuju, najbitnija stvar, tako da bi on mogao da reklamira samo crtice za decu, kao vanzemaljac :)
Kozna kako ce sudije da otspavaju noc pre takmicenje i koje ce oci da stave i koriste na sudjenje...
Zajeban sport je ova BB kada te ocenuju vizuelno, a nema norme po kojima se te takzovane sudije pridrzavaju.
..

ali drug..paco ima jednu pro pobedu...neznam cemu tkava prica ...covek je feneomen..jest da je gradjen skrnavo..ali on to nadonadjuje sa ludjcokom formom..

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #17 poslato: April 05, 2007, 03:05:25 posle podne »
Po meni, Paco moze da pobedi na neznam koje pro takmicenje, ali NOC tesko... radi tradicije. Tamo su oduvjek pobecivali oni koji su, iako bili masivni, izgledali kako atlete. NOC je na neki nacin, nedokazano i nemora da znaci, ali i uvertira MR.O. Mnogo su BIG O kraljevi izlazili od senke nakon svoje pobede na NOC.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #18 poslato: April 05, 2007, 06:49:20 posle podne »
Ovo nije NOC... vec New York Pro...

Wayne DeMilia ima pravo na NOC i on ga organizuje u okviru PDI organizacije, postoji i izvjestaj u ovom dijelu sa zadnjeg NOC-a.

Lee je osvojio to takmicenje prethodne godine i dobio cek od 20.000$ i prsten NOC....

Evo ga i izvjestaj sa tog takmicenja...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2562.0.html
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #19 poslato: April 05, 2007, 07:16:05 posle podne »
Ovo nije NOC... vec New York Pro...

Wayne DeMilia ima pravo na NOC i on ga organizuje u okviru PDI organizacije, postoji i izvjestaj u ovom dijelu sa zadnjeg NOC-a.

Lee je osvojio to takmicenje prethodne godine i dobio cek od 20.000$ i prsten NOC....

Evo ga i izvjestaj sa tog takmicenja...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2562.0.html
..

tacno tako!!!

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: New York Pro 2007
« Odgovor #20 poslato: April 05, 2007, 08:03:56 posle podne »
UPSS, moja greska, ali ipak mislim da Paco nema telo da bi pobedio ni na jedno takmicenje. To je moje misljenje. Ipak vizuleno sudjenje, i izgradnju tela bi trebalo da bude nesto lepo i harmonicno. Definicija je broj jedan, ali nakaze ili freek, ja nisam za to. mozda gresim, iako za ukuse je tesko raspravljati, ali bar po meni sampion u BB bi trebao da bude najljepse gradjeni, srazmerno sa masom i definicijom kao paket. To Paco nikada nece imati.