Maj 16, 2024, 03:47:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: GLUPOST DO GLUPOSTI  (Pročitano 28041 puta)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #60 poslato: Februar 15, 2006, 09:25:56 pre podne »
Citat: Papageno
Ja san sinoc buljio u mjesec.. dugo... nista nisam smrsao, samo mi se spava :)


Pa ne mozes da smrsas samo od jednog gledanja u mesec . Budi uporan , oko 2 meseca pa ce i rezultati doci  ;););)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #61 poslato: Februar 15, 2006, 09:27:48 pre podne »
Citat: gaudi
Citat: Papageno
Ja san sinoc buljio u mjesec.. dugo... nista nisam smrsao, samo mi se spava :)


Pa ne mozes da smrsas samo od jednog gledanja u mesec . Budi uporan , oko 2 meseca pa ce i rezultati doci  ;););)
:roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll: ...i najbolje kada ga klijent koji zeli da smrsa nadje po danu..e to je extra...onda je uspeh zagarntovan...

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #62 poslato: Februar 15, 2006, 09:33:14 pre podne »
Citat: Papageno
Ja san sinoc buljio u mjesec.. dugo... nista nisam smrsao, samo mi se spava :)


Ejh i tebe, ti hoces sve preko noci :D
Nos morituri te salutamus!!!

Zoka

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #63 poslato: Februar 15, 2006, 10:04:49 pre podne »
Veceras cu gledati kroz dvogled.. mozda dejstvo bude jace  :twisted:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #64 poslato: Februar 15, 2006, 10:30:21 pre podne »
Citat: Papageno
Veceras cu gledati kroz dvogled.. mozda dejstvo bude jace  :twisted:
..hahhahahhahahhaha :twisted:  :twisted:

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #65 poslato: Februar 15, 2006, 10:34:15 pre podne »
Meni vise nisu nikakva pitanja cudna koja se postavljaju od obicnih rekreativaca, mislim njima je cilj da malo dobiju bolju figuru i to je to!

Juce dok sam radio kardio na treadmilu pricam sa jednim momkom koji se takmici u bodibildingu sa dobrim rezultatima iza sebe i onde kaze da ima problem sa listovima, ne rastu mu kao drugi misici, kaze to je genetski verovatno, ja ga onda pitam kooliko puta sedmicno ih trenira i kako ih trenira a on meni na to odgovara da listove samo trenira svake druge sedmice jer ionako ne rastu tako da ce poceti trenirati kako treba 3 meseca prije takmicenja 8O  8O

Onda on mene pita kako ja treniram listove a ja mu odgovorim isto kao i grudi i bicepse!

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #66 poslato: Februar 15, 2006, 10:36:12 pre podne »
Citat: Papageno
Veceras cu gledati kroz dvogled.. mozda dejstvo bude jace  :twisted:


To je jedna obicna notorna glupost.....ja licno kao strucnjak za mrshacljenje predlazem teleskop.... :)  :)  :)


Koliko sam samo puta govorio pocetnicima da ne koriste dvogled, ali kakav....ne mozes ti to njima objasniti.

Zoka

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #67 poslato: Februar 15, 2006, 10:42:08 pre podne »
Ma probao sam ja sa teleskopom ali to ima kontra efekat...
Prenabildao sam se... sa tim treba biti oprezan :)

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #68 poslato: Februar 15, 2006, 12:00:30 posle podne »
zavisi od teleskopa do teleskopa.....najbitniji je kvalitet teleskopa :)

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #69 poslato: Februar 15, 2006, 12:30:29 posle podne »
pa onda nije ni cudno da oni astronauti sto odu na mjesec da su gore laksi za 6-7x nego ovdje na zemlji... :twisted: zato se popnite cimvise da budete sto blize mjesecu..makar na neko drvo il banderu... :lol:  8)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #70 poslato: Februar 16, 2006, 08:38:56 posle podne »
ZASTO SU LJUDI BUDALE????!!!!
OBAVEZNO PROCITAJTE SIGURNO CE VAM ULAPSATI DAN I PRITOM VAS VISE NEGO SLATKO NASMEJATI!!!
EVO UZEO SAM DEO SA NEKIH FORUMA CISTO DA VIDITE STA LJUDI PRICAJU I KAKVIH SVE STRUCNJAKA IMA!!! A PRITOM DA IM SE NEKO UMESA U TEMU LJUTE SE KAO DA IM DIRATE RODJENU KEVU I SESTRU!!!
Ljudi pa mi imamo takvih strucnjaka da ni sami nismo svesni!!!


Ja da imam kesa uzeo bih glutamin ali to je bas skupo a i popijes ga za cas i po pravilu bi trebao da se pije sto vise jer ga "creva" brzo pojedu i nestigne u misic...

Neka žena drži dijetu za mršavljenje takvu da ceo dan ništa ne jede, pa pred spavanje pojede 4 parčeta torte....jel to ok?


Problem je skupiti te pare na gomilu - suplementacija nije neophodna!

Bodybilding je jedna veeeelika glupost...tih 10% od njih koji su takmičari žive od toga (i oni zbog tog trpe sve posledice), a ovih ostalih 90 % pomodara su najveće budale...uništavaju telo na razne načine...počev od prevelike količine oshrane (neprirodnog režima ishrane i gojenja), uništavaju zglobove, srce (sve vežbe u bodybildingu su statičke...direktno opterećuju srce)...ali ljudi to shvate tek kad bude kasno...a posebna priča je što kad prestanu da treniraju izgledaju kao rugobe, kada im koža, koja se treniranjem rasteglila počne da visi...ali svi su ubeđeni da će i u 60. godini biti kao Švarceneger (ali on je izuzetak, ali i on je imao operaciju na srce)...

Jos jedan nacin kako forsiram noge je trcanjem po blatnjavim njivama, na ledja 30 kg.

Moj predlog je da se ubacu i lopata kao sporski rekvizit. Istovariš par tona peska, pa prebacuješ s jednog mesta na drugo. Opasna vežba za ramena, podlaktice,...za one koji nemaju mogucnosti da idu u teretanu…


On je koristio steroide pa mu zato tolke ruke bio je i u zatvoru zbog toga a bili su mu sekli ruku od pazuha do lakta
(propionatom i ekvipoizom direktno u misic davo sebi

Ja radim piramidni sistem. Posle piramidnog sistema idem obicno pumpanje. Ponekad, radim samo pumpanje, ponekad samo piramindi sistem. 15 13 10 8 6 4 2. Samo za biceps, triceps, grudi.
Noge ne radim u teretani. Radio sam ranije, nasao sam jednu dobru metodu kako da ojacas noge, kako da ih isforsiram bolje nego u teretani.



Radis li ledja? Ja kad radim, vodim racuna da koliko god treniram prsa toliko i ledja. Pa cak ledja i vise. Tako su ti misici u ravnotezi, i nece doci do povijenih ramena ako su prsa mnogo jaca od ledja.


Super mi ide samo me nervira kada imam osecaj kao da mi nesto seta ispod koze umisicima
Ali zato trening je blesav a naso sam kremu pa se mazem 2-3 puta na dan a ima neki vitamin E mozda ga uzmem ili Spa Pak
Razmisljam posle ovoga da u februaru ali verovatno i pre uzmem animal m stak videcu jos mozda uzmem jel koristio neko to i jel valja (malo se bojim)


Cuo sam od kolege, da je dobar animal. U pocetku ne primecujes, ali kad pochne da deluje za 3 nedelje...strasno....znaci tako sam "cuo"

Glutamin piješ obavezno na prazan stomak. Možeš da ga pijes bilo kad u toku dana, ali nema potrebe da ga unosiš u nekim većim količinama. Ja sam ga obično pio kad ustanem i pre treninga (20-60min).

Svukuda piše da je dovoljan kardio posle treninga od nekih 20-30min. U najmanju ruku nije logično, a iskustvom se ugotovi i da je slabo efikasno. O čemu se radi? Bodi-bilding trening uglavnom angažuje gornji deo tela, akardio vežbe su uglavnom trčanje, bicikl,.. angažuju noge. Potroše se UH iz jetre mišića ruku,... ali u nogama su te rezerve nenačete. Kratkim kardiom potrošiš glikogen i iz donjih mišića i možda samo načneš telesne masti. ... Zato tvrdim da kardio treba da ide posebno, kao razbijanje od sat vremena!!!
To što profesionalci rade kardio od pola sata, to je čisto radi reda, njih steroidi čuvaju od sala.

??? KOJA JE OVO BUDALA !!!

Kad bih mogao da setim gde sam sve čitao sve te stvari, bilo bi super. Ali sigurno je da informacije nisam dobio na pijaci, kupujući paradajz.

Noge! Noge bildera? Koliko često radiš trening za noge? Možda nisi dobro čitao moje postove, ali naglasio sam da je cilj moje propagande fitnes koji ne narušava zdravlje, a zdravlje se podrazumeva za psiho-fizičko stanje.
Baš je na mene ostavio utisak neki tip, nedavno u Lisabonu, koji nije mogao da se savije, dal' da veže pertlu ili da pokupi nešto sa pločnika. Uglavnom, pomogao mu je tip koji je išao pored njega. Taj bilder je, poricao ti ili ne, invalid. On ne može da se savije. Ogroman je, ali je nesposoban neku najjednostavniju motoričku radnju. ... Stvarno je imao velike noge.

Da, kreatin. Neko je manje, neko više osetljiv na steroide. Jedan tip se pukao vinstrolom i nije se nešto razvio dok nije uzeo keratin

Znaci najbolje je jesti ribu i jaja posto se njihovi proteini najbolje apsorbuju? A sta je sa piletinom ?Mnogi kazu da je dobra.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #71 poslato: Februar 16, 2006, 09:20:12 posle podne »
fenoemenalno...fenomenalno...ovaj je najjaci sa lopatom...od sutra....nsita vise vezbe za ramena...nema vise tegovi..samo lopatanje....

PA KAVE SU OVO.....EVO NOVA KATEGORIJA ZA PROFAJLERE......SERIJSKE BUDALE..........pa ovo je za rubriku verovali ili ne...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #72 poslato: Februar 16, 2006, 10:03:33 posle podne »
:) pazi sad :
(dnevne novine DAN  petak, 13, januar 2006.)

CRNOGORSKA OMLADINA “RASTE” UZ POMOC NEDOZVOLJENIH DOPING SREDSTAVA

BODI BILDING U SLUZBI STERILITETA

Da bi za kratko vrijeme postigli “Rambo” efekat, mladi koriste i veterinarske koktele – kaze Aleksandar Carapic
Najjaci anabolik je inzulin. Mnogi sportisti “glume” dijabeticare kako bi opravdali njegovo uzimanje – upozorava dr Sreten Kavaric.


U Crnoj Gori je u posljednjih nekoliko godina sve prisutniji trend odlaska u teretana “po” koji kilogram misica vise. Oblikovanje tricepsa i bicepsa najvise je uzelo maha medju mladima, koji zele da se pokazu i dokazu. Uz ovaj rastuci trend, nazalost, ukorak ide i drugi, nimalo bezopasan – crno trziste zabranjenih supstanci “pomazu” da se gotovo preko noci, u malo znoja, postigne zelenji “Rambo” efekat.
 Podgoricki sportista Aleksandar Carapic upozorava da u Crnoj Gori postoji crno trziste (nedozvoljenih) anabolickih steroida, koji su, po njegovim rijecima, precica do smrti. Siva stvarnost je da se “ispod ruke”, cesto i javno, putem malih oglasa, prodaju hormoni ubice.
Najpoznatija nedozvoljena supstanca koji mladi koriste je “testosteron depo” koji se smatra efikasnijimi od kondoma. To je injekcioni steroid, poznat kao majka steroida. Ima ga u slobodnoj prodaji u svakoj apoteci u Crnoj Gori – kazao je  Carapic “Danu” uz upozorenje da koriscenje tog lijeka moze dovesti do impotencije i steriliteta.
Upotrebom anabolickih steroida, polnih hormona, dolazi do prekida osovine izmedju hipofize i testisa. Prestankom upotrebe tih ljekova, trajno ili irevirzibilno dolazi do smetnji u funkcionisanju nadbubrega i testisa i trajnih komplikacija. Ukoliko se hormon testosteron koristi u vecoj koncentraciji, predstavlja traumu za organizam – kaze za “Dan” dr Sreten Kavaric specijalnista endokrinologije.
 Ovaj podgoricki ljekar pojasnjava da medikamenti koji povecavaju misicnu masu, daju kod odredjenih hronicnih bolesti, ali iskljucivo pod strogim nadzorom ljekara. Ali, zloupotreba ima.
Danas je novost da bodi bilderi inzulin, koji je snazan anabolik, mnogo znazniji od svih dosad poznatih, zbog cega je desetina sportista i sportistkinja sirom svijeta sebe proglasavala dijabeticarima, kako bi opravdali uzimanje inzulina. Za povecanje misicne mase se koriste i pripravci kortikosteroida, sto je neprirodno, jer to sto donosi povecanje misicne mase donosi i mnogo drugih problema vezanih za funkcionisanje hormonskih osovina, poput osovine hipofize (glavne zlijezde u organizmu covjeka koja prakticno rukovodi svim zlijezdama sa unutrasnjim lucenjem) i, u prvom redu, nadbubrezne zlijezde. Prekidom te osovine nastaju mnogi problemi. Uzurpiranjem hormonskog balansa i hormonskog-metabolicnog mira koji postoji kod ljudi koji na prirodan nacin zele da dodju do povecanja misicne mase, svakako dovode do smetnji kao sto su osteoporoza, zeludacni problemi, psihijatrijski poremecaji, poremecaj menstruacionog ciklusa – naglasio je Kavaric.
On dodaje da se kao doping sredstva koriste i preparati za povecanje produkcije crvenih krvnih elemenata (eritropoetin). Kavaric upozorava da svaki lijek predstavlja potencijalni otrov.
 Carapic navodi da mladi piju i “dekadurabolin”, veterinarski lijek, koji se koristi za kobile i skotne kuje. Negativni efekti uzimanja ovih preparata su, istice on, siguran sterilitet, impotencija, gubitak kose, promjena fizionomije, unistavanje bubrega i jetre.
 Od nedozvoljenih sredstava tu su jos i “dinanabol” (metan,naposim,bianabol). Nema ih, istice Carapic, u slobodnoj prodaj. Posebno je popularan hormon rasta, ali je skup i time nedostupan.
Njihovim koriscenjem, organizam se prosto izgasi – upozorava Carapic.

Ne zanima ih sto nece moci da imaju djecu
Momci ove nedozvoljene supstance uzimaju radi estetike. Nestrpljivi su, ne vole da treniraju, a hoce da izgledaju misicavi, da se pokazu. Ne shvataju koje su negativne posljedice toga. Kada ih nagovaram da ne uzimaju, jer ce postati sterilni, kazu “Boli me briga”. Ali kada im kazem da ce ostati bez kose i impotentni, zabrinu se – prenosi Carapic reagovanja mladih. Ipak, dodaje on, mladi ne zele da odu kod ljekara “jer znaju sta ce im naci i reci”.
Nije mi poznato da je ijedan od korisnika ovih stimulativnih sredstava bio predmetom nase evaluacije. Razlog je taj sto vecina njih, vjerovatno, dozivi takva oboljenja, koja se, bez pravo uzete anamneze, tesko mogu dovesti u vezu sa tim ljekovima. Vecina tih pacijenata ima probleme kasnije u zivotu, ili se cak desavaju i smrtni ishodi – istice dr Sreten Kavaric.

Lako se prepoznaju po vilici i celu
Lica koja koriste steroide da bi birze postigli zeljenu misicnu masu, dok ih piju, izgledaju dobro.
Nakon mjesec dana izduse kao vreca. I opet moraju da ih uzmu, kao drogu – navodi Carapic i pojasnjava da se momci (djevojke) koji uzimaju anabolicke steroide, lako prepoznaju.
Rastu im ceone i vilicne kosti. Na licu su im krateri i cirevi – opisao je Carapic njegov izlged.
Nazalost, vrlo cesto se muski i zenski svijet, sto je dio naseg opsteg miljea i kulture, povodi za ljepsim vanjskim igledom i misicima, a ne za onim sto se nalazi “iza” ceone kosti – istice Kavaric.
                           S.Nonkovic
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #73 poslato: Februar 16, 2006, 10:17:07 posle podne »
e zbog ovakivh kretena koji sebe deklarisu kao lekari nasa drzava jeste tu gde jeste.....

TEBA DA IH JE SRAMOTA SVEGA STO NJIHOVO IME NOSI I IMA PREDNZAK DR.....

SRAMOTA..

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #74 poslato: Februar 16, 2006, 10:22:00 posle podne »
Ako realno pricamo deo istine postoji u ovom textu! Ali onaj drugi deo koji otkriva da je gospodin doktor totalno ne upucen preovladava u ovom textu!!!