Maj 14, 2024, 06:04:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: animal pak/stak/m-stak/stak2....?  (Pročitano 43729 puta)

Van mreže PROFILER

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Re: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #45 poslato: Decembar 08, 2006, 01:50:34 posle podne »
Citat: Daywalker
Citat: pedjos
Citat: Spartak
Citat: pedjos
posebno sam bio odusevljen sa m stack...dobro ja sam malo doze bio podebljao...hehehheheh...
...kako si podijelio doze u toku dana?otprilike?
..pa 2 puta dvneno..ujutro i uvecer...
Pedjos,pretpostavljam da je bilo na prazan stomak ujutru i pred spavanje uvece ili pred obrok ako se ne varam,pleaseeee odgovoriiii miiiiiiii :lol:
..tacno..pio sam ga ujutrio na [prazan stomak i navecer 1 sat posle zadnjeg obroka..

S obzirom da ja treniram kasno uvece tj trening mi pocinje negde oko 21 ili 22 a ipak cu uzimati samo jedan dvevno, da li da se pridrzavam upuststva (30-45 min pre treninga) ili je mozda bolje ujutro ili uvece pre spavanja? Inace u pitanju je STACK2

Pozz
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2006, 01:52:08 posle podne PROFILER »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #46 poslato: Decembar 08, 2006, 04:59:10 posle podne »
UZMI UJUTRO I NAVECER...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #47 poslato: Januar 13, 2007, 02:45:42 posle podne »
Znam da je stara tema ali me interesiralo pa sam trazi i nasao, M-stack meni radi fantasticno, Animal serija je zakon, negativno jedino sto je odvratno gutat onoliku kolicinu tableta (pogotovo kad si u menzi i ekipa stane pa bulji u tebe misle da je metan hahahaha) uglavnom, ja ga koristim vec 12-ti dan i mogu rec da sam zadovoljan, kilaza je doduse  na istom, osjecam se odlicno, te bi ga preporucio svima, jedino sto bi izdvojio je to da se ANIMAL M stack ne preporucuje uvecer odnosno prije spavanja jer ima dosta jak efekt i moze izazvat nesanicu, koliko sam razumio Pedja ga pije i ujutro i navecer (medjitim on moze i zeljezo da provari  :lol:) tako da za osjetljivije organizme nije bas dobar izbor prije spavanja!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #48 poslato: Januar 13, 2007, 02:46:59 posle podne »
Znam da je stara tema ali me interesiralo pa sam trazi i nasao, M-stack meni radi fantasticno, Animal serija je zakon, negativno jedino sto je odvratno gutat onoliku kolicinu tableta (pogotovo kad si u menzi i ekipa stane pa bulji u tebe misle da je metan hahahaha) uglavnom, ja ga koristim vec 12-ti dan i mogu rec da sam zadovoljan, kilaza je doduse  na istom, osjecam se odlicno, te bi ga preporucio svima, jedino sto bi izdvojio je to da se ANIMAL M stack ne preporucuje uvecer odnosno prije spavanja jer ima dosta jak efekt i moze izazvat nesanicu, koliko sam razumio Pedja ga pije i ujutro i navecer (medjitim on moze i zeljezo da provari  :lol:) tako da za osjetljivije organizme nije bas dobar izbor prije spavanja!

..

hehehehheheh...a otkud ta ekipa zna za metan..a oni ga kao ne koriste...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #49 poslato: Januar 13, 2007, 03:02:31 posle podne »
@Pedja_Petrovic

To sam se samo tako izrazio, samo da kažem da se i ja razumijem u AAS kao Marica u kriv ku... kako bi i ti sam reka, a ono svi su čuli za neki metan pa mi je prvi pa napamet a i prodaje se kao TIK-TAK jadnicima koji misle gutajuci to da ce bit novi Arnoldi, tuzno, ali istinito...eto samo zbog toga sam spomenuo!

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #50 poslato: Januar 13, 2007, 03:55:33 posle podne »
negativno jedino sto je odvratno gutat onoliku kolicinu tableta

koliko tableta ima u jednom paketicu i koliko su velike (ko amino tablete one od 2000 mg) ili su podnosljive velicine.

poz.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #51 poslato: Januar 13, 2007, 04:16:46 posle podne »
negativno jedino sto je odvratno gutat onoliku kolicinu tableta

koliko tableta ima u jednom paketicu i koliko su velike (ko amino tablete one od 2000 mg) ili su podnosljive velicine.

poz.

U paketu ima 8 tableta od kojih su 3 kapsule a 5 tablete one malo grezije, kao twinlabove dualtabs, potpuno isto, tako da se uz ostale suplemente treba toga nagutat, definitivno su podnosljive velicine nije problem, samo ako pijes 2 paketa onda je 16 komada pa ti vidi  :lol: :lol:

Van mreže TheChe

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #52 poslato: Maj 30, 2007, 01:34:32 pre podne »
napokon sam procitao sve ovo i shvatio sam da ovo meni terba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stvarno sam  cuo procitao mnogo dobrih stvari o animalu!!!!

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #53 poslato: Jun 02, 2007, 08:03:52 posle podne »
Ljudi, ja ne znam kako kod vas ja kada popijem animal pak osecam se nekako naduto tako da ga pijem 1h pre treninga da nadutost prodje i svi kazu to da animal pak tazbudi coveka cak i da izaziva nesanicu ali ja posle njega mogu da spavam kao beba (mozda je ovo i posledica jakog treninga pa jednostavno zbog umora).

Moze li neko ko je koristio M stak i/ili stak 2 da mi kaze koliku je masu dobio za vreme koriscenja...

Pozz

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #54 poslato: Jun 04, 2007, 09:57:50 pre podne »
Ljudi, ja ne znam kako kod vas ja kada popijem animal pak osecam se nekako naduto tako da ga pijem 1h pre treninga da nadutost prodje i svi kazu to da animal pak tazbudi coveka cak i da izaziva nesanicu ali ja posle njega mogu da spavam kao beba (mozda je ovo i posledica jakog treninga pa jednostavno zbog umora).

Moze li neko ko je koristio M stak i/ili stak 2 da mi kaze koliku je masu dobio za vreme koriscenja...

Pozz

ako ti je cilj masa bolje uzmi kreatin

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #55 poslato: Jun 06, 2007, 01:26:48 posle podne »
Cilj mi je masa ali cista nemasna, kada sam koristio geinere dobio sam malo masnog tkiva ali po prestanku sam uspeo to da izbacim za par nedelja, a sto se tice kreatina ne svidja mi se kako on radi jer mi se nikako ne svidja skupljanje vode. Kod koriscenja kreatina zbog brzog dobijanja na masi u fazi punjenja misici se naduju, koza se naglo siri i dolazi do pojave strija, tako da za moje ciljeve kreatin nije resenje.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #56 poslato: Jun 06, 2007, 04:12:18 posle podne »
HARD CORE LIFE...  :roll:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #57 poslato: Jun 06, 2007, 06:58:13 posle podne »
HARD CORE LIFE...  :roll:
..

MA PUSTI BRATE...BOG CE DA MU OPROSTI

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #58 poslato: Jun 06, 2007, 10:50:24 posle podne »
Hoce sigurno...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: animal pak/stak/m-stak/stak2....?
« Odgovor #59 poslato: Jun 07, 2007, 04:40:24 posle podne »
pa dobro ima nas raznih :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
Liberte toujours