Maj 22, 2024, 03:54:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.150 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Mali napredak  (Pročitano 1953 puta)

Van mreže pocetnik17

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Mali napredak
« poslato: Oktobar 13, 2007, 12:21:41 posle podne »
Evo da vam se opet javim.Dakle krenuo sam u teretanu 03.09 i otada sam promjenio ishranu za 100%.Prije sam jeo jako malo na zlicu u vrlo malo mesa a sada nema dana da neprode obrok bez mesa.
Imam jako puno vannastavnih aktivnosti ali trudim se jesti sto vise.trenutno stanje mi je 180 cm i 72 kg a kada sam krenuo u teretanu imo sam 64.5kg.
Jedem 4 puta na dan a ujutro najcesece jedem musli ili 4 jaja sa crnim kruhom i svako jutro popijem obavezno litru mlijeka od 1.0 m.m.
Za rucak uvjek imam neko meso najcesce piletinu i povrce a poslije toga pojedem neko voce i navecer jedem tunjevinu i sirovu papriku ili neki sir.
Od suplemenata koristim whey i to samo poslije treninga,a treniram 3-4 puta tjedno.
Evo kakav trening imam,to mi je sastavio vlasnik teretane pa recite ako je dobar:
TRENING A
leg flexion
leg extension
leg press 3 serije po 12 sve ide

Trbusnjaci klupica 1 i 2
donja leda

biceps pregib sa sipkom
jednorucni biceps pregib
triceps ceoni potisak

TRENING B
Koso razvlacenje
lat pulldown

chest press
overhead press

donja leda-sprava
trbusnjaci-sprava

fly za ramena

Poslije treninga trcim 10 minuta na traci ili vozim bicikl ali neznam koliko je to pametno posto sam na masi.


Eto i moram reci da vec vidim mali napredak za ovih mjesec i nesto dana,malo sam cvrsci i bicepsi su mi se malo povecali od proteina.
razmisljam jos o uzimanju kreatina ali mnogi mi kazu da mozda nece imat ucinke ili da mi to jos netreba.
i jos da kazem cilj mi je nabildat se ko konj do ljeta  .
Eto uz malo volje i odricanja moze se postici dosta to sam uvidio u ovih mjesec dana i to mi daje nadu da se jos vise forsiram i jos vise zderem i treniram.
Ovaj forum mi isto jako puno pomaze i naucio sam dosta toga.Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mali napredak
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 13, 2007, 12:22:58 posle podne »
bravo!!

Van mreže Umetnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Mali napredak
« Odgovor #2 poslato: Novembar 29, 2007, 06:14:55 posle podne »
nisu se povecali bicepsi samo od whey-a nego od promene kompletnog rezima ishrane i zivota....napredak...samo napred:D
nijedna imperija nije stvorena preko noci