Maj 05, 2024, 09:10:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Zene vole misicave muskarce  (Pročitano 13755 puta)

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2007, 12:32:32 posle podne »
... slazem se sa onim clankom da zene biraju zgodnije i misicavije muskarce kada su u pitanju avanture vezane sa fizickom privlacnoscu, ali da kod biranja zivotnog saputnuka prevagu odnose neki drugi kvaliteti...

...misljenja sam da kod muskaraca nije tako... muskarcima je fizicka privlacnost uvek bitna, bilo za avanturu bilo za nesto ozbiljnije, tako da smo u vecem broju slucajeva spremni da za dobru cavu pored sebe platimo brakom.....

naravno ne generalizujem nista i ovo sto sam rekao treba posmatrati u okvirima prosecnih vrednosti....
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2007, 12:34:24 posle podne »
u jbt RemetiK ...hoce li doci taj dan kad cemo se ja i ti sloziti oko necega... pretnja ? kakva pretnja ? pa te persone svakog iole normalnog i pametnog coveka u zivotu ne zanimaju... gledaj ovako, znaci mogli bi smo o ovoj temi dosta pricati ali stvar je u sledecem:
isti se pronalaze....srodne dusse... ali normalna devojka, zrela devojka... nece ti gledati koliko ti misica imas-to moze biti samo plus... bitnije je koliko mozga imas! naravno...pod ovim PRIVLACNOST ovde se govori o fizickoj privlacnosti...ali ne i o tome kako osvojiti nekoga i sta je sve potrebno da posedujes-koje kvalitete... kada sam rekao dusevno bogatiji, inteligentniji -ovo sada potpisujem-extra gradjen i misicav muskarac a uz to plitak, i glup... nije potreban nijednoj devojci...moze samo da prodje kao prolazna avantura... a persone kojima pametniji i dusevno zreo i normalan muskarac predstavlja pretnju...su nezrele i glupe devojke...uz to i jako nesigurne u sebe, ne znaju sta hoce...nadam se da i ti delis isto misljenje samnom da takve ribe nikada ne mozes shvatiti ozbiljnim

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #17 poslato: Jul 12, 2007, 12:59:16 posle podne »
Sve je to 1+1=2, ali sa druge strane i nije...ide mi sve to vise na ku..c... Apsolutno se slazem sa tobom, sto se tice budala i tako...ali moras da "prevrnes" 50 budala da bi nasao jednu "vrednu"...jer ne mozes da znas ako samo posmatras...pa te to opet primorava da budes sa njima...i tako... Treba se opustiti i ne lupati glavu preterano. Radis sta ti prija i to ej to, a neke stvari se jednostavno dese.  :wink:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2007, 01:32:22 posle podne »
ja volim crnkinje
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2007, 02:58:36 posle podne »
Ja ne pravim rasne razlike...eventualno zene bliskog istoka..sve ostale su lepe na svoj nacin... :D

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #20 poslato: Jul 12, 2007, 04:08:31 posle podne »
Brate i sta devojka debela a muskarac ok i sta? sta fali tome? ako se ona njemu svidja njegova stvar
Liberte toujours

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #21 poslato: Jul 12, 2007, 04:35:18 posle podne »
Brate i sta devojka debela a muskarac ok i sta? sta fali tome? ako se ona njemu svidja njegova stvar

Jel to imas debelu curu :) :) :)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #22 poslato: Jul 12, 2007, 06:18:14 posle podne »
Brate i sta devojka debela a muskarac ok i sta? sta fali tome? ako se ona njemu svidja njegova stvar

Jel to imas debelu curu :) :) :)
ne, to je samo moje misljenje o takvim stvarima...
Liberte toujours

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2007, 01:42:29 posle podne »
Brate i sta devojka debela a muskarac ok i sta? sta fali tome? ako se ona njemu svidja njegova stvar

Jel to imas debelu curu :) :) :)
ne, to je samo moje misljenje o takvim stvarima...
da  da.....jeli pit? bolje da ljulja nego da zulja a? :lol:

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2007, 10:14:07 posle podne »
Pitt je u pravu 1000%. . .kome se kako svidja.To je licna stvar. . .Ako riba sluzi samo da je pokazes ljudima. . .tu nesto nije kako treba.Ta veza toliko i vredi. .Meni je npr.bitan i fizicki izgled,ali daleko od toga da je presudan.Ukoliko je glup ko dupe,to mu malo vredi. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #25 poslato: Jul 14, 2007, 10:18:22 posle podne »
pa sto fali ako je osoba glupa nije mi jasno?
ako bi neko voljan bio da obrazlozi u 3 recenice.

hvala
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #26 poslato: Jul 14, 2007, 10:29:31 posle podne »
Ja nisam generalisala. . .nekima bas to odgovara.Ukoliko zele da imaju potpunu kontrolu. . .Ja sam govorila samo u svoje ime.Imala sam takvu osobu pored sebe,pa je to samo moje skromno misljenje. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #27 poslato: Jul 14, 2007, 11:53:55 posle podne »
Pa i da imam meni se swidja i kraj, druge ni ne pitam
Liberte toujours

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2007, 02:47:31 pre podne »
Nažalost sad su u djiru anoreksicari koji vole cure zbarit na razne koktele narkotika, nazalost tako je u mom mjestu, sto si gore gradjen, mrsaviji sa krivim ramenima i kompletnom figurom, to si veca njuska jer se furas na narko djir... :shock: :?

A smatram da zene vise vole "normalne" muskarce nego malo "jace" barem odakle ja dolazim ljude sa preko 100kg+ ili ti ga misicave, odma si glup, razbijac, kriminalac i slična sranja...

A tko trenira zbog misljenja zena neka ide doma... :? :(

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Zene vole misicave muskarce
« Odgovor #29 poslato: Jul 15, 2007, 06:03:22 posle podne »
Nažalost sad su u djiru anoreksicari koji vole cure zbarit na razne koktele narkotika, nazalost tako je u mom mjestu, sto si gore gradjen, mrsaviji sa krivim ramenima i kompletnom figurom, to si veca njuska jer se furas na narko djir... :shock: :?

A smatram da zene vise vole "normalne" muskarce nego malo "jace" barem odakle ja dolazim ljude sa preko 100kg+ ili ti ga misicave, odma si glup, razbijac, kriminalac i slična sranja...

A tko trenira zbog misljenja zena neka ide doma... :? :(
S ovom zadnjom recenicom se 100% slazem.Meni je potpuno glupo kome je to razlog treniranja.