Maj 10, 2024, 05:35:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.113 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol i silymarin  (Pročitano 34520 puta)

Van mreže mr_hajd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #15 poslato: Jul 28, 2007, 01:48:23 posle podne »
ja sam u decemru uzeo deku i metan i dobio sam nekih 7 kg od kojih mi je ostalo kilogram,imao sam odlicnu ishranu i ostale preparate koje sam pio,ali kao sto rekoh ispisao sam 6 kg...Sad sam trenutno na deki i naposimu mada ne vidi neku bitnu razliku od predhodne kure stim sto sam trebao da ubacim i testoteron...Ali dobro ovo sam cisto uzeo kao laganu letnju varijanticu...Ne znam tacno sta bih uzeo preko zime ako mogu da dobijem pomoc od vise iskusnih bodibildera kao sto je Pedja ili Igor a mozete i vi koji imate vece steroidno iskustvo...Visok sam 188 a tezak 95 izgledam solidno ali mi je kilaza ipak mala za visinu...

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #16 poslato: Jul 28, 2007, 02:12:22 posle podne »
200mg primo i 20 mg winnny...izvinjavam se ako je neumesan komentar..ali sa tim dozama i bez propionata bih dopingovao psa..i to zenku....
Nemoj se zezati...600 mg primo week,50mg winny ED i Propionat 100mg EOD...stvar resena...

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #17 poslato: Jul 28, 2007, 02:14:37 posle podne »
@ mr_hajd

Znas da nije pristojno nekome se ubaciti u temu i pisati o svojim kurama. Lipo ti pise naslov teme, pa se treba drzati teme i ne ici u off.

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #18 poslato: Jul 28, 2007, 02:22:20 posle podne »
@ Cvele

Hvala ti na savjetu, ali necu te moci u potpunosti poslusati. Ako nisam napomenija sada cu reci "Da mi je ovo prva kura u zivotu". Pa tako za prvu kuru necu unositi nista jako adrogeno. To cu ostaviti za zimu. Sada je ljeto pa se ne zelim umastiti, odlakaviti i biti pristicav.
Posto sada imam BF manji od 10% zelim steci ljepsi i cvrsci izgled misica. A u tome mi  mozda pomognu ovi preparati a mozda i ne. Sve zavisi o metabolizmu i genetici.
Ipak je ljeto. Treba uzivati i vatati komade. To mi je jedan od sporednih ciljeva u mojoj rekreativnoj BB karijeri.
Za koji mjesec cu udriti po testu depou i deki. Pa ce to biti prava kura.

Ali sada sam prominija misljenje pa cu ubaciti 300-400mg primo week i 30-40mg winny

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #19 poslato: Jul 28, 2007, 02:30:38 posle podne »
Fireman, shvatam totalno zasto si se odlucio za ovako neku kuru kao prvu, em je sigurna, em nema mnogo bodenja, em je sad leto pa neces da se uvodenis....
ali ....bas zato sto je prva kura, bas zato bi to trebalo biti nesto jace, i nesto sa nekim testom. Sa prvom kurom se najvise dobije, zato bolje sacekaj zimu pa onda udri nesto sa testom.

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2007, 02:36:11 posle podne »
Svaka ti cast. Skuzija si zasto sam ovo izabrao. Znam da se od prve kure najvise napreduje. Ali jebiga sta je tu je!
Sve kupljeno. Puno eurića je otislo od mene...

P.S
Ali nemam potrebe da dobijem puno kila. Jer sam sada skroz zadovoljan sa svojim izgledom. Ali mozda kasnije budem htio vise kilograma pa posegnem za jacim adrogenima.
« Poslednja izmena: Jul 28, 2007, 02:38:02 posle podne Fireman »

Van mreže mr_hajd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #21 poslato: Jul 28, 2007, 05:13:22 posle podne »
Izvini Fireman...A sto se tice tvoje kure pa iskoristi je kad si vec kupio,nije na odmet a sledecu tamo u decemru-januaru uzmi nesto jace i ozbiljnije..U ovom sportu ne mostoje granice stvar je samo ima li kesa i volje u coveku za treningom i to je u principu to....Ja ne bih mogao da izdrzim da cuvam to za neki drugi put...

pozdrav

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #22 poslato: Jul 28, 2007, 05:21:53 posle podne »
P.S
Ali nemam potrebe da dobijem puno kila. Jer sam sada skroz zadovoljan sa svojim izgledom. Ali mozda kasnije budem htio vise kilograma pa posegnem za jacim adrogenima.
neces dobit puno kila, nego ces sa ovim sto si ceo dobit malcice nesto ili nista nesto.
ako si sada skroz zadovoljan pa sta ce ti onda hemija? reda radi? modni trend?? 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #23 poslato: Jul 28, 2007, 06:16:16 posle podne »
ja koliko sam upucen prvi ciklus  treba da bude  "krsten" sa "krstenim" dozama a ne nesto polovicno.Prvi ciklus treba iskoristit maksimalno tada se najvise napreduje,tako kazu pro-i

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #24 poslato: Jul 28, 2007, 06:17:52 posle podne »
Izvini Fireman...A sto se tice tvoje kure pa iskoristi je kad si vec kupio,nije na odmet a sledecu tamo u decemru-januaru uzmi nesto jace i ozbiljnije..U ovom sportu ne mostoje granice stvar je samo ima li kesa i volje u coveku za treningom i to je u principu to....Ja ne bih mogao da izdrzim da cuvam to za neki drugi put...

pozdrav

Kako mislis da u ovom sportu ne postoje granice?
Ne bi bilo lose da je samo kes i volja u pitanju...

Van mreže mr_hajd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #25 poslato: Jul 28, 2007, 09:22:57 posle podne »
da li ti znas gde je granica u bodibildingu?Kad resis sa sobom i u svom mozgu (govorim uopsteno) da vezbas kako treba da vezbas i da koristis steroide kako se i koliko oni koriste,tu prestaje tvoj rekreativni bodibilding trening u fazonu kao idem cisto malo u teretanu da zategnem telo...Najbitniji faktor posle toga dolazi ako covek nema kintu da stvori kintu da bi dosao do nje i kupio hemiju i ostale preparate kao i dobru klopu...U glavi se desavaju cudne stvari i uvek govoris sebi kad stanes pred ogledalo "mali sam,moram da budem jos veci" a do toga se dolazi samo preko hemije...To je posle pitanje psihe,ako ne uzimas imaces pad i na masi i na misicima a iz toga proizlazi da ces sigurno imati barem 2 kure godisnje,a sigurno neces dozvoliti takav pad jer iz toga se javlja neka vrsta depresije....Uz sve to covek postaje vezan za hemiju i na neki nacin rob svega toga jer si presao granicu od onih koji vezbaju bez veze i onu u kojoj nema ogranicenja da bi bio samo sto veci...Ako je ono tvoja slika ledja onda znas o cemu pricam....I ja ih koristim i znam ako bih prestao sta bi sledilo,ne bih bio onakav kakav sam sad....Bitno je isto da ti ostane volja za treningom da ostanes istrajan i da ne prestanes da vezbas...Eto na to sam mislio ako si me donekle ukapirao...Poz za Manimala

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #26 poslato: Jul 28, 2007, 09:55:28 posle podne »
Nije moja slika, preuzeo sam je sa bodybuilding.com, posto znam covijeka.


Znaci, recimo ja imam para,volja mi je veoma cvrsta i psihicki sam veoma stabilan. Sta ti mislis da li bi ja mogao za 15- 20 godina redovnog treninga da budem kao Ronnie Coleman? Mislis li da mogu prevazici te moje granice i imati onoliku masu kao on?

Mozes li ti?

Pozdrav!
« Poslednja izmena: Jul 28, 2007, 10:06:45 posle podne Manimal »

Van mreže mr_hajd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #27 poslato: Jul 28, 2007, 11:25:42 posle podne »
Bitna je i genetika i ima jos ko zna koliko jos stvari za onako cudoviste...Ja pricam da je ono sustina bodibildinga i granica u okviru treninga u ovom sportu...Jel mozes da zamislis da oni koriste steroide od samog pocetka svoje karijere samo menjaju kombinacije,stalno su na necim ali uz njih je ceo tim naucnika (lekara) koji ga kontrolisu,oni su programirani...O takvim bodibilderima je glupo pricati,mislim o poredjenjima...Za nase uslove mogu se postici dobri rezultati...Zivim u gradu odakle je Denis Mali on je ja mislim najveci bodibilder koji je izlazio na scenu u zadnjih 20 god.I sta mislis za njegove doze steroida,kolicine hrane,suplemenata i para i godina koje su bile potrebne za onakve misice....Ako imas lovu u ovom sportu mozes napraviti od sebe nesto ako ne idi cisto rekreativno...Kao sto rekoh postoje ljudi koji treniraju cisto rekreativno zatim oni koji uzimaju steroide da bi izgledali sto vece bez namere da se takmice i oni takmicari koji su se opredelili za takav zivot...I svako ko trenira ovaj sport moze se naci u jednoj grupi...Trebalo je samo gledati Denisove treninge i kako jede odmah posle treninga i pije ko zna sta i roka se steroidima u butku...Prosto ti dodje za tako nesto...Poz...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2007, 09:13:35 pre podne »
ma ok nema frke, fino si savlado sociopsiholoske aspekte problema rekreativnog/takmicarskog bodibildera...

ali pobogu zasto deca+metan(od kojih nisi nista dobio), pa onda malo ´slicna kombinacija´ deca+naposim. sto to? druga sansa,popravni ispit?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #29 poslato: Jul 29, 2007, 11:47:17 pre podne »
Svaka cast mr_hajd. Sve je lipo ukrstko slozijo.
Ovi profi bodybuilderi koji od toga sporta zaradivaju i zive ne trebaju voditi brige koliko neki preparat kosta, kolike doze i koje preparata. Oni imaju dovoljno ljudi i sponzora koji se brinu o tome i njihovom zdravlju. Mislim opcenimo na mr. olimpije. Ja bar tako mislim, neznam jeli zapravo tako.

Ova moja kura ce poceti sutra. Vec sam kupija sve preparate, silymarin za jetru. kreme za pristice, omega 3 masti za kolesterol i clomid za svaki slucaj. Jer uvijek zelim imati sve pod kontrolom iako mislim da nemam razloga uzimati nikoju od navedenih zastita, jer je ovo full lagan ciklus.